Оффтопики.

Freddi

New Member
Re: Заместитель мэра без образования.

Та нет, личного фактора нет. Ни с одной, ни с другой стороны. Скорее наоборот, я заинтересован в том, чтобы кого нить прижать за хвост и Рябоконя в том числе.



Работаю в СМИ и хвалебных материалов не пишу. Либо новости, либо о том, что кто-то, где-то, что-то сделал плохое и спалился на этом. А поскольку обращаются в редакцию по разным проблемам, сталкиваться с руководством города приходится часто.
Какое СМИ пишет "ПЛОХО" о власти - ВИДИКОН? - нет, разве что за "благодарность" Лешки Мовчанчика и ПР, а другие купленные, проплаченные, хуже не буду говорить что... или будем обсуждать какие фамилии стоят за каждым СМИ, давай попробуем...
 
Re: Заместитель мэра без образования.

Нет Freddi, я не из Панорамы. За редакцией в которой я работаю, к сожалению, никто не стоит. Поэтому я и мои коллеги по заграницам не ездим и зарплаты у нас небольшие. Зато тираж самый большой в области. Ну вот пока и все чем могу похвастаться. А на счет фамилий и земли пока ничего сказать не могу. постараюсь узнать. Потом напишу, если что пробью
 

Freddi

New Member
Re: Заместитель мэра без образования.

Очень интересные АП адреса голосующих "ДА", я думал у нас народ тугой, а оказывается, "дружбаны рябого" уже доложили и пошла команда срочно голосовать "ДАААА", выборы же близко, деньги нужны, а тут такая шняга на форуме....
 

Freddi

New Member
Re: Заместитель мэра без образования.

Нет Freddi, я не из Панорамы. За редакцией в которой я работаю, к сожалению, никто не стоит. Поэтому я и мои коллеги по заграницам не ездим и зарплаты у нас небольшие. Зато тираж самый большой в области. Ну вот пока и все чем могу похвастаться. А на счет фамилий и земли пока ничего сказать не могу. постараюсь узнать. Потом напишу, если что пробью
Если ты настоящий журналист - узнаешь, я подозреваю что "ВШ", но заказуха есть и у ВАС, и в Данкоре, будем надеяться на БЫВАЛОВА... народ ждет результата..., если не знаешь фамилии пиши может чем помогу, только сразу предупреждаю при всех::: с КУПЛЕННЫМИ- НЕ БУДУ ДАЖЕ ТРАТИТЬ СВОЕ ВРЕМЯ!!!!!!!!!!!!!!!!
П.С. Купленных я знаю поименно!!!! Как?? Скажешь ты? Не скажу- скажу Я))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Re: Заместитель мэра без образования.

Если ты настоящий журналист - узнаешь, я подозреваю что "ВШ", но заказуха есть и у ВАС, и в Данкоре, будем надеяться на БЫВАЛОВА... народ ждет результата..., если не знаешь фамилии пиши может чем помогу, только сразу предупреждаю при всех::: с КУПЛЕННЫМИ- НЕ БУДУ ДАЖЕ ТРАТИТЬ СВОЕ ВРЕМЯ!!!!!!!!!!!!!!!!
П.С. Купленных я знаю поименно!!!! Как?? Скажешь ты? Не скажу- скажу Я))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
У нас ты фиг заказную статью пропихнешь. Разве что это будет реклама (после подписания договора). В таком случае, по закону отказать заказчику не можем. Приносит текст и на верстку сразу. Но ставится буква Р или П. Коллектив маленький и если кто-то реально пытается протолкнуть необъектив это сразу бросается в глаза. Никто не рискнет. Уволят быстро. Редактор в этом вопросе очень сурова. В любой редакции бывает, что журналист поленится довести материал до конца или не получится взять комментарий второй стороны и он выходит неполным. Но чтобы откровенная заказуха…нет. За своих пока ручаюсь.
З.ы. сори за оффтоп. Впредь буду по теме
 

Freddi

New Member
Re: Заместитель мэра без образования.

У нас ты фиг заказную статью пропихнешь. Разве что это будет реклама (после подписания договора). В таком случае, по закону отказать заказчику не можем. Приносит текст и на верстку сразу. Но ставится буква Р или П. Коллектив маленький и если кто-то реально пытается протолкнуть необъектив это сразу бросается в глаза. Никто не рискнет. Уволят быстро. Редактор в этом вопросе очень сурова. В любой редакции бывает, что журналист поленится довести материал до конца или не получится взять комментарий второй стороны и он выходит неполным. Но чтобы откровенная заказуха…нет. За своих пока ручаюсь.
З.ы. сори за оффтоп. Впредь буду по теме
Ну будем надеяться на честного журналиста, который разберется в этом вопросе... или нет?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Як ви можете таке казати? А як же "загальнолюдські цінності"? Ви проти захисту прав меншин? Да ви фашист! Ви не поважаєте права жінок! Ви "женонєнавіснік"!
Поблазнювати захотілося? Чому ж ні, коли вчитель непоганий, то можна :mrgreen:
Тепер про загальнолюдські цінності. Не знаю що Ви гадаєте з цього приводу, а особисто я вважаю, що батько і матір - то одні з найбільших цінностей для кожної нормальної людини, так само, як і є цінністю батьківська і материнська любов до дитини (всілякі патологічні випадки, гадаю, розглядати не варто). Про це нам досить конкретно говорить і Святе Письмо: “Хто шанує батька, той гріхів позбувається. Хто звеличує матір свою той немов скарби збирає. Усім твоїм серцем прославляй свого батька і не забувай про болі матері твоєї. Пам'ятай, що вони привели тебе на світ: чим заплатиш за те, що вони для тебе вчинили?” (Ісус син Сираха; 3:3-4, 7:27), тобто маємо ще й цінність загально християнську.
Тому я якраз і виступаю саме за загальнолюдські цінності, які хочуть заперечити ось ці "реформатори", якщо це, звісно, не жарт чи "качка". Зауважте, виступаю стабільно, а не в залежності від ситуації, чи якогось нового одкровення фараона Діми.
І ще хотілося б знати, де це в моїх постах неповага до жінок? Хоча, звичайно, коли Ви включаєте свою нестримну уяву, яка в одну мить з людини, що думає дещо інакше, вимальовує педераста, то тоді можна побачити не тільки "женоненависництво". Дайте спробую вгадати: коли Ви прочитали Європа, то уявили не лише частину світу чи наддержавне утворення, а й міфічного персонажа, особу, як відомо жіночої статі... Ну, а далі нестримна фантазія сама домалювала неповагу до жінок.
Доречи, щодо неповаги, то панна Равена дуже слушно зауважила... :mrgreen:
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

тобто маємо ще й цінність загально християнську.
Тому я якраз і виступаю саме за загальнолюдські цінності
Та невже? А як ще щодо цього:
"Если кто ляжет с мужчиною, как с женщиною, то оба они сделали мерзость: да будут преданы смерти, кровь их на них." Лев 18, 22. Рим 1, 27. 1 Кор 6, 9."
Ви це теж засуджуєте? Чи ви до своїх "загальнолюдських цінностей" включаєте лише вибране з християнської моралі?
А от країни "розвиненої демократії", які ви так активно протиставляєте клятій безбожній тиранії СРСР, не згодні з вами у визначенні "загальнолюдських цінностей" та присутністю в них християнської моралі...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Та невже? А як ще щодо цього:
"Если кто ляжет с мужчиною, как с женщиною, то оба они сделали мерзость: да будут преданы смерти, кровь их на них." Лев 18, 22. Рим 1, 27. 1 Кор 6, 9."
Ви це теж засуджуєте?
Що саме я засуджую? Вірніше, я все засуджую... Гомосексуалізм - так, засуджую. Вбивство гомосексуалістів - так, засуджую, а також засуджую і пропоганду гомосексуалізму. Ще які питання?
Чи ви до своїх "загальнолюдських цінностей" включаєте лише вибране з християнської моралі?
А от країни "розвиненої демократії", які ви так активно протиставляєте клятій безбожній тиранії СРСР, не згодні з вами у визначенні "загальнолюдських цінностей" та присутністю в них християнської моралі...
Знову таки, не слід всі країни Європи міряти одним аршином. Те, що Ви навели (інформація про священника), навряд чи можливе в країнах, де міцні позиції тримає католицька церква, та й православна теж...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Гомосексуалізм - так, засуджую.
Це добре.
Вбивство гомосексуалістів - так, засуджую
А ось це - дарма... ;)
навряд чи можливе в країнах, де міцні позиції тримає католицька церква
В Швеції посадили священника за те, що він розмістив у газеті цитату зі слів святого Павла: "Мужеложцы Царства Божия не наследуют".
 
Зверху