eRepublik. Війна з еРосією.

G-Man

...
Модератор
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

сдаете страну?!... :))
 

Disiyndel

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

та...тут от страны почти ничего и не осталось то. территориальная целостность разве что.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

сдаете страну?!... :))
Та ну, ти що! :). Я он і за Францію воюю, а за неньку тим більш. От тільки заліза вже на складі за місяць накопичилось, у нас його продавати - самі збитки, а з країнами, де воно добре йшло ембарго.
А ліцензія, у скажемо феніковську Угорщіну за 20 голду, у мене по теперішній різниці цін цінам між нашими і їхніми, окупиться десь через місяців 6. І не факт, що через місяць напрямок радикально не зміниться, на що сподіваюсь і ця ліцензія накриється мідним тазом.
 

Disiyndel

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

угу, за последние пару дней цена немного упала на железо, и на оружие примерно на 20%...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Я от вирішив до конгресу балотуватись :).
Запрошую тих, хто у грі за мене проголосувати. Висуваюсь у Тавріді, квітками і відновленням велнесу забеспечу. Програма тут:
Звертатись у грі на оргу:
 

Disiyndel

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Вышлешь тикеты - без проблем смотаюсь проголосую ;)
Вот мой профиль:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Дякую усім, хто за мене проголосував. Набралось аж 23 людини.
На жаль Geka ми так і не змогли імпічнути, але вже був обраний новий Президент і справи йдуть на краще, хоча йому ще доведеться якийсь час усі наслідки правління Геки нейтралізовувати.
:
"Привет новичек. Не знаю как ты сюда попал, но сразу хочу предупредить - поляки и румыны захватили Украину, и через своих марионеток пытаются поставить ее на колени. Они засели в трех партиях: Independent Ukraine, OYH и Ukrainian Republican Party. Пусть тебя не смущает присутствие слова "украинская" в их названиях. Они хитры и беспринципны. Там много поляков знающих украинский язык, и они будут убеждать тебя что они школьники из Ивано-Франковска или студенты из Львова. Не верь им! Только в Ukrainian Democratic Party или United Ukraine ты сможешь найти украинцев, думающих о Украине в первую очередь, а не об интересах Польши и Румынии. Вступай в эти партии, и все будет Донбасс!"
:).
Попереду чергові вибори, е-Україні потрібні активні гравці, а мені виборці ;).
 

Disiyndel

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Прорвёмся :) Я правда в бизнесмены подался, купил еще одну компанию, буду создавать тебе конкуренцию на рынке зерна ;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Прорвёмся :) Я правда в бизнесмены подался, купил еще одну компанию, буду создавать тебе конкуренцию на рынке зерна ;)
Це правильно. Зараз зерно навіть більший прибуток дає на нашому ринку, ніж залізо на іноземних. Може ще вдасться проштовхнути закон на підвищення мита на зерно, зараз все одно там імпортерів майже нема. Хоча у майбутньому, якщо залізо стане дорожче, доведеться таки зернові зачиняти, але, як альтернатива вини повинні бути.
 

Disiyndel

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

КОСТа, а что можешь сказать о развитии торговых отношений с Польшей и Румынией?
 
Зверху