eRepublik. Війна з еРосією.

SplatteR

oi oi oi oi
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

блин ..у меня здоровья 37 ..и денег нет , что бы лечится , ни на билет (
 

Dinamo Kiev

Aganist Modern Football
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Ого, тогда уж лутше здохнуть и воскреснуть со здоровьем 50.
 

Disiyndel

Member
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

SplatteR, советую купить хорошую еду, а так же попробовать договориться с кем-нибудь о выделении подарков в долг.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Пригласили на бета тест. Нас ждет довольно интересная новая система боя, так же куча изменений почти во всех аспектах игры. Репа становится все интересней! :)
Чекає на мануфактурщиків пекло. Я на своїй зброярні поставив 10 атаки, 10 захисту, 15 використань, 15 дамагу.
Для реклами, нижче скріни з бети.


You must be registered for see images
 

Вкладення

Disiyndel

Member
Re: Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Чекає на мануфактурщиків пекло. Я на своїй зброярні поставив 10 атаки, 10 захисту, 15 використань, 15 дамагу.
я в бете открыл компанию танки делать, уже чувствую, что управление 2-4 фирмами будет достаточно не простой задачей) Жду теперь битву в бете, достаточно интересная система ждёт нас в будущем.

что то немогу найти где голосовать?:shock:
Выборы закончились, сегодня в 10:00 по Киеву. КОСТа видимо на сутки ошибся :)
 

|APOSTOL|

New Member
Відповідь: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Я проголосовал,а результат тоже не знаю)
 

Dinamo Kiev

Aganist Modern Football
Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

Та вроде он прошел в Конгрес
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

о блин. ну надеюсь он выиграл ;)
Дякую всім, хто проголосував за мене і тих, хто через мене хотів, але пропустив ;).
Вибачаюсь, трошки з датами наплутав. Вибори відбувались з 10-ї години 25-го по 10-ту годину 26-го.
До Конгресу я потрапив. Навіть 1-ше місце по регіону набрав. Результати ось тут: , або ось тут по регіонам і партіям: .
Але цього разу більшості у Конгресі у нашої політичної сили не буде. Противники застосовували ботів, 53 голоси за них були скасовані, але у Конгресі у них всеодно більшість :(.
Крім того зараз весела каша почалась. Президент знову напав на Молдову, яка є тренувальною базою ЕДЕНу. ЕДЕНу такий хід дуже не сподобався, особливо румунам. Ми у минулому скликанні Конгресу всіма силами намагалась покращити стосунки з румунами і поляками, які у ЕДЕНі, але такого вибрику, скоріше за все, вони вже не стерплять. еУкраїна, враховуючи чисельність її мешканців, практично не зможе чинити опір, і, якщо румуни чи поляки захоплять наш Поділ до введення нової версії, а вони це можуть реально зробити, то про еУкраїну можна буде забути. Практично всі наші підприємства на Подолі, а у новій версії при війні у захисників буде багато переваг, і ми дуже довго будемо Поділ відбивати. От такі справи.
 
Зверху