eRepublik. Війна з еРосією.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: eRepublik. еУкраїна на порозі війни!

спасибі за инфу, а сам сайт доступний тільки на англ. ?
і я так розумію на цьому тижні еУгорщина нападає на еУкраїну, якщо так то у кого більше шансів на виграш ?
Лікуватись хлібом. Там кнопка є. Дешевий хліб відновлює 2 здоров'я. За день можна відновити 300 здоров'я. За один удар віднімає 10. Можна кожного дня по трошку воювати, а можна збирати гроші якось за день все спустити.

У е-угорському Конгресі зараз проходить закон про оголошення нам війни. Завтра вже хто перший встигне, бо кнопка з'явиться і у нашого Президента і у їхнього одночасно :). Цікаво, що після розпилу еУгорщини війна з поляками, румунами і хорватами зачинилась. Але з усіма з них у нас є МПП. Єдине, що погано, у разі захоплення спільними зусиллями якогось угорського регіону, без союзників, у випадку повстання, ми його навряд втримаємо. Тому з нашого боку напад можливий напередодні виборів до Конгресу з новим повним випилом еУгорщини, щоб вони на місяць залишились без Конгресу і будь хто міг отримати угорське громадянство. Вибори до Конгресу будуть 25-го, через 6 днів. От 23 гадаю і почнеться найцікавіши за всю е-українську історію події.

А поки що оголошена повна мобілізація.
Хто встигне зареєструватись зараз, може стати учасником історичних подій.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Оголошена мобілізація. Завтра війна!

Зброя зараз мало що дає, а от роздачу хліба, гадаю, організуємо.
А де це ти так працюєш? У мене з 6-м рівнем скілу зараз по 16,50 ЗП отримують. Але працювати треба з 100 здоров'ям. Без податку це 14,85 буде.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Оголошена мобілізація. Завтра війна!

Збороя додає до дамагу % від початкового. Якщо без зброї ти вдариш, на приклад, на 100, то з танком у якого 80 атака, вдариш на 180. Якщо з дешевою зброєю з атакою 10, то тобі 10% додасться. А коштувати вона буде на багато дорожче, ніж 5 хлібин Q1, якими ти відновиш 10 здоров'я і ще раз вдариш. І зброю зараз можна будь яку використовувати. Нема різниці танк у тебе, гвинтівка, чи гелікоптер. Все зрівняли.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Оголошена мобілізація. Завтра війна!

Сьогодні 3 роки е-репи. Рудміни надавали нових квестів, а самі схоже перепились і вимикають серв через кожні 5 хвилин на пів години.
У нових квестах, які я побачив, треба у одному передати 3 друзям по 3 хлібини впродовж 3 годин. Обов'язкова умова, зараховується передача лише тим, хто у френд-листі. Теж саме і зі зброєю. Ще щось там якось невиразно написано про те, що ці квести лише на час святкування, тому, краще поквапитись. Я ще не виконав, бо там у одному ще завдання 33 ворогів за 33 години вбити, а у іншому треба 3 дні по 3 батона з'їдати, тому, що там за нагорода буде не скажу.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Оголошена мобілізація. Завтра війна!

Ніколи було написати, але Угорщина таки на нас напала. Ми відбились з рахунком 8:2. Наступного дня ми вже на них напали, але і вони відбились з рахунком 2:8.
Вчора в кінці дня ми на них знову напали, на цей момент рахунок 0:8 на їх користь.
Тільки що і вони на нас напали. Що буде, подивимось.
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Re: eRepublik. Йде війна.

урурум. что-то мы эпически пока срём. Персональные запасы всех на исходе, ну надеюсь, что союзники всё же не допустят распила нашей еСтраны, нам нужно как минимум удержать хотя бы важные для нашей экономики районы по типа Подолья. Ну а там уже, закаляясь в боях вернём себе своё )
 

|APOSTOL|

New Member
Відповідь: Re: eRepublik. Йде війна.

урурум. что-то мы эпически пока срём. Персональные запасы всех на исходе, ну надеюсь, что союзники всё же не допустят распила нашей еСтраны, нам нужно как минимум удержать хотя бы важные для нашей экономики районы по типа Подолья. Ну а там уже, закаляясь в боях вернём себе своё )
так,б'ють нас не хіло.А всі раділи так війні... :)
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Re: Відповідь: Re: eRepublik. Йде війна.

так,б'ють нас не хіло.А всі раділи так війні... :)
ну, не сложилось просто. Союзники в своих регионах загрузли, а мы не удержать второй раз Закарпатье и как лавина понеслись атаки на наши остальные регионы. Надеюсь, что ситуация выровняется и мы в ближайшем времени восстановим нашу территориальную целосность. Пережили войну с Румынией, переживём и с Венгрией. Нас дерут, а мы крепчаем ) все буде файно))

UPD:

Аххаха ребяты. почитал статьи умных и наблюдательных людей.... и ситуация такова, что нас банально задавили ботами и потоком голдов с этих ботов для вражеских танков))) Рудмины как всегда на высоте ))
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Йде війна.

Так, нас давлять ботами. Точніше ботами + голдом з них, який йде на танкування хайлевелам. А справжнім новачкам зараз нема чого у нас регатись - роботи нема, хліба нема. Але треба готуватись до помсти. І от ще, як росіяни з їх підстилками радіють на солодке можна почитати:
Один з каментів:
unt0xic
Day 1,104, 12:58

По сабжу: "толсто"

з.ы. бил сегодня за венгров по украинцам - тааакой кайф!!!! не думал, что так скоро выпадет шанс поквитаться. растоптать! подол - забрать!
Наша мапа зараз виглядає так:

You must be registered for see images


У смужку регіони, де вдень йшли бої. Полісся ми вже втратили. Запоріжжя і Бесарабію втратимо через пів години, бо сил за них битись вже ні в кого нема. За Дніпро виграли 2 битви, але теж навряд втримаємо, лише на 4 години відстрочимо падіння столиці.
 

Вкладення

DaNIK

Брассист
Re: eRepublik. Йде війна.

а как вылечится в госпитале, я вот повоевал, а сам госпиталь найти не могу...подскажите пожалуйста, а то забыл уже
 
Зверху