eRepublik. Війна з еРосією.

vab-1

Живу в АДу
Re: eRepublik. Йде війна.

та продали там вашу украину, в америку перебирайтесь
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: eRepublik. Йде війна.

а как вылечится в госпитале, я вот повоевал, а сам госпиталь найти не могу...подскажите пожалуйста, а то забыл уже
Шпиталі зараз інакше працюють. Лікуватись можна, якщо зайдеш за захисників і тільки у тому раунді, у якому шпиталь встановлений. Дехто навмисно мандрує по світу щоб полікуватись, коли ліміт відновлення хлібом закінчився. Крім цього, у шпитилей ліміт на кількість використань, і закінчуються вони менш ніж за хвилину. Лікуються зараз хлібом. Там кнопоска є під аваторкою.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Йде війна.

Новини останні такі.

Доки адміни не пофіксили баг-фітчу з практично нескінченним лікуванням новачків і Фенікс вже не може це використовувати, ми втратили всі регіони, крім Донбасу.
Зараз, після того як пофіксили, почалась битва за Донбас і на цю мить ми перемогаємо з рахунком 2-0.

You must be registered for see images

По захопленим регіонам почались повстання, у яких теж справи почали йти краще.
У Запоріжжі рахунок 2-5 на користь угорців, у Дніпрі 1-6 на рахунок угорців, але це лише початок, будуть ще повстання, а без ботів вони регіони не утримають.
Якщо так піде і далі, то буде помста і ми вже будемо пиляти Угорщину.
Приєднуйтесь.
 

Вкладення

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Йде війна.

Зараз йде епічна битва за Тавриду.

You must be registered for see images
 

Вкладення

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Re: eRepublik. Йде війна.

Пурум-пум-пум)) скрин хороший, я ещё БХ висел)) Ничего, я вот прокачаюсь и буду ещё самым крутым украинским танком ))
А вобще война классно - не зря напали на венгров, хоть нас и распилили, но зато мы доблестно потихоньку обучаемся жить и воевать в спартанских условиях. Нас мало - но мы в тельняшках ))
 

dzehv

Active Member
Модератор
Re: eRepublik. Йде війна.

Поздравляем КОСТу с победой на президентских выборах! +))
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Re: eRepublik. Йде війна.

угу. поздравляем. и с начатием войны с Россией. опять нас выпилят, но ничего...мы уже научены, как нужно себя вести - бум опять вредничать да восстанавливаться)) хотя хз. мб и не выпилят))
 

dzehv

Active Member
Модератор
Re: eRepublik. Йде війна.

Что сами выстоим - конечно сомнительно, но вот если бы повторить события второго президентства Виджила - тогда... ммм... +)))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: eRepublik. Війна з еРосією.

Дякую.
6 січня мене обрали президентом еУкраїни.
В той самий день еРосія нас атакувала і почалась битва за Слободу, яку ми тільки за день до цього відбили у еУгорщини.
7-го січня Слобода стала російською. Наші війська були виснажені війною з еУгорщиною взагалі і зокрема останніми повстаннями. еРосія ж, навпаки, майже місяць була без війн і має великі запаси. Крім того населення там в 4 раза більше.
8-го січня еРосія напала на Дніпро і теж перемогла.
9-го ми програли Тавриду.

You must be registered for see images


У нас ще залишилось 8, і якщо так піде і далі, через 8 днів нас знову зітруть з мапи.

You must be registered for see images


Ось так почалось моє президентство.
 

Вкладення

Зверху