Злочини комуністичного режиму

треба проводити міжнародний трибунал?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    242

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Комунізм: за і проти.

Якшо ви мали наувазі Володимира Ілліча,то цей суб'єкт теж особливо не переймався долею пролетаріату,а жив на широку ногу,навіть при цараті.А масові грабунки церков і заможних громадян на справу "світової революції" не що інше,як забезпечення власних ідей і амбіцій.
Так, вибачте, саме його. Щось я зовсім забігався... :)


Мільярдні рахунки існували,тільки вони називались "золото партії" і йшли на підтримку урядів країн-сателітів.
Ну так і лишилося ж воно після залишення Сталіним владної посади тій же партії, а не осіло десь на офшорних рахунках його родини.

Леонід Ілліч і революция? Це щось новеньке.
Вибачте, описочка вийшла. Мався на увазі Володимир Ілліч. :)
А Леонід Ілліч - то вже зовсім інша історія і відношення до комунізму у баченні його істиних вождів він має не більше аніж Горбачов...
А те що Сталін досить таки скромно життя вів, не заважало йому грабувати народ. Я не буду сперечатись відносно того, що влада була у нього на першому місті. А наслідки його правління свідчать про те, чим для народу такий пріорітет у володаря закінчується - десятки мільонів знищено і ще більше перетворено на слухняних зомбі.
А ви не задумувалися що було б якби не було Сталіна і замість одної великої могутньої держави ми мали б на момент війни кілька десятків князівств-отаманств що без кінця гризлися б між собою з перемінним успіхом? То жили б ми зараз у Райхскомісаріаті або у випадку таки програшу Райхом війни - в руїні у вигляді державного трупа накшталдт УНР з маріонетковим прозахідним урядом (бо на Сході не було б сили здатної кимсь ще маніпулювати) з тотальною розрухою, зубожінням та деградацією населення... Хоча зараз ми приблизно те ж саме і маємо, просто з відстрочкою в 70 років... Мабуть така вже наша доля...
 

mangust

патріот
Відповідь: Комунізм: за і проти.

Стосовно останнього вашого пункту,Stein.Якщо підходити за вашою логікою,то ще невідомо,чи був би Гітлер,небудь Сталіна.Пригадайте,що саме Сталін і його режим створили Гітлера і його вермахт.Так само як і концтабори.Це була одна з фікцій для створення Сполучених Штатів Європи і проведення світової пролетарської революції.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
КОСТа
А те що Сталін досить таки скромно життя вів, не заважало йому грабувати народ.
А наслідки його правління - десятки мільонів знищено.
Читал, шо коммуняки уничтожили даже не десятки, а сотни миллионов людей. Вся Сибирь вдоль железки усеяна костями. Только в Україні, как сказал шановний Віктор Андрійович, с 1929 по 1990 год уничтожено режимом 42 млн українців.
А Сталин, конечно, был главным грабителем українського народа. Сколько эшелонов добра было вывезено из України неизвестно куда! Вот если б оно осталось для нашего народа, то все мы были бы богаче. А мелкий буржуй давно поднялся бы до среднего. Правда, Билли?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Комунізм: за і проти.

Nahrapov, я розумію, робота така у Вас, але дайте хочаб ссилочку на те, де саме Ющенко казав про 42 млн. українців.
Стосовно сотен може і правда, але слід всеж таки вточнити що це за весь час який вони при владі були. Хоча це вже схоже на маніпуляцию цифрами.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Комунізм: за і проти.

Стосовно останнього вашого пункту,Stein.Якщо підходити за вашою логікою,то ще невідомо,чи був би Гітлер,небудь Сталіна.Пригадайте,що саме Сталін і його режим створили Гітлера і його вермахт.Так само як і концтабори.Це була одна з фікцій для створення Сполучених Штатів Європи і проведення світової пролетарської революції.
Це міфи "жовтої преси" пострадянської епохи. Ви б ще сказали що вся війна була завчасно спланована і СРСР навмисно відступав до Москви щоб потім вдати з себе якомога "більш постараждалу" сторону...
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: Комунізм: за і проти.

Nahrapov, я розумію, робота така у Вас, але дайте хочаб ссилочку на те, де саме Ющенко казав про 42 млн. українців.
Стосовно сотен може і правда, але слід всеж таки вточнити що це за весь час який вони при владі були. Хоча це вже схоже на маніпуляцию цифрами.
Конкретно - 250 млн. Такая инфа прошла в академическом историческом жкрнале. За все годы коммуцкого режима. Если сильно надо, буду искать источник.
Насчёт 42 млн. Эта цифра не звучала. Звучало из уст Віктора Андрійовича, шо нас, українців, было в 29 году свыше 80 млн человек. Это он говорил в интервью изр. газете перед визитом туда. А когда Віктор Андрійович пригласил Медведя на празднование голодомора, тот не поехал и распространил в прессе свои пространные претезии к интеллекту глубокошановного земелі - Віктора Андрійовича, где и прозвучали (вторично) эти самые 80 млн. Найди сам в сети эту инфу. Если не найдёшь, то тогда я поищу у себя в папке вырезку из газеты. Так шо мои 42 млн - это результат арифметического действия - вычитания.
 

Xenon

New Member
Nahrapov, что ты так на комняк гонишь? Они ж твои прародители-вчера комуняки сегодня буржуи. Ты возьми директора любого завода, он 20 лет назад был комунякой а терь злостный буржуй.
Так что ты определись.
 

тов.Черный

анархист
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Комунізм: за і проти.

Шановний, ми ж, здається, про комуністів розмовляли?
По-поводу коммунистов еще раз хочу напомнить, что существовали фракции оппозиционно настроенные по отношению к осуществляемой политике большевиков - велась настоящая борьба не на жизнь. Существовали следующие оппозиционно настроенные организации коммунистов в РКП(б): "Рабочая Оппозиция", "Рабочая Правда", "Рабочая группа РКП(б)", "Демократический Централизм", "Военная оппозиция", "Новая оппозиция", "Левая оппозиция", "Группа 15". К примеру В.Смирнов из "Демократического Централизма" в своей статье "Комфашизм", в которой "СССР, Кемалистская Турция, фашистская Италия, Германия, САСШ (Северо-Aмериканские Соединённые Штаты), суть явления одного порядка - тенденции к новой социальной формации -Госкапитализма.
P.S.: в 1933 году в Верхнеуральской тюрьме для политических заключенных была создана "Федерация левых коммунистов".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Комунізм: за і проти.

Конкретно - 250 млн. Такая инфа прошла в академическом историческом жкрнале. За все годы коммуцкого режима. Если сильно надо, буду искать источник.
Насчёт 42 млн. Эта цифра не звучала. Звучало из уст Віктора Андрійовича, шо нас, українців, было в 29 году свыше 80 млн человек. Это он говорил в интервью изр. газете перед визитом туда. А когда Віктор Андрійович пригласил Медведя на празднование голодомора, тот не поехал и распространил в прессе свои пространные претезии к интеллекту глубокошановного земелі - Віктора Андрійовича, где и прозвучали (вторично) эти самые 80 млн. Найди сам в сети эту инфу. Если не найдёшь, то тогда я поищу у себя в папке вырезку из газеты. Так шо мои 42 млн - это результат арифметического действия - вычитания.
Nahrapov, не палиться. Не тільки прихильник Ющенко, а навить комуніст, сподіваюсь, не напише "празднование голодомора". Решту з того що Ви вигадали не хочу навить коментувати.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Комунізм: за і проти.

По-поводу коммунистов еще раз хочу напомнить, что существовали фракции оппозиционно настроенные по отношению к осуществляемой политике большевиков - велась настоящая борьба не на жизнь. Существовали следующие оппозиционно настроенные организации коммунистов в РКП(б): "Рабочая Оппозиция", "Рабочая Правда", "Рабочая группа РКП(б)", "Демократический Централизм", "Военная оппозиция", "Новая оппозиция", "Левая оппозиция", "Группа 15". К примеру В.Смирнов из "Демократического Централизма" в своей статье "Комфашизм", в которой "СССР, Кемалистская Турция, фашистская Италия, Германия, САСШ (Северо-Aмериканские Соединённые Штаты), суть явления одного порядка - тенденции к новой социальной формации -Госкапитализма.
P.S.: в 1933 году в Верхнеуральской тюрьме для политических заключенных была создана "Федерация левых коммунистов".
тов.Черный, ще раз кажу, я не відкидую того що були різні фрациї, які боролися за владу. Але навить мені ті, які виступали проти комуністичного терору.
 
Зверху