Відповідь: Комунізм: за і проти.
ЗІ
ЗІ
You must be registered for see links
Тож, враховуючи народжуваність, яка на початку ХХ ст. була високою ( 5 дітей як норма ), втрати за період з 1917 до 1945 рік будуть не вище 30 млн., ну максімум 40, хоча і це вже нереально. А цифра 80 млн навмисне перебільшення, щоб звести тригедію на фарс.Систематичне проведення переписів населення протягом ХХ століття дає змогу достовірно відтворити найбільші зміни чисельності населення України за цей періоду.
У 1913 році в межах сучасної України проживало 35,2 млн. осіб. За приблизними підрахунками під час Першої світової і громадянської воєн, колективізації сільського господарства, репресій, штучного голодомору, Другої світової війни Україна втратила близько 20 млн. осіб.
У післявоєнний період відбувався приплив в Україну населення з інших республік колишнього СРСР, проте він був меншим за масову міграцію українців на новобудови Сибіру, Далекого Сходу, цілинні землі Казахстану. Довоєнного рівня населення (40,6 млн. осіб) держава досягла лише у 1956 році.
Чисельність населення в другій половині XX ст. поступово збільшувалася переважно за рахунок природного приросту. Пік її зростання припадає на початок 1993 року, коли в Україні було зафіксовано 52 244,1 тис. осіб.