Альтернативні Вибори Президента України

Кого б з цих політиків Ви обрали Президентом України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    75
Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Альтернативні Вибори Президента України

Да я не говорю что Гриценко - зло, просто одного на руках уже носили.. Власть развращает человека.
Ніхто не каже що його потрібно носити на руках і здувати пил. Влада разбещує, тут згоден, тому чим більш крітичний буде на неї погляд, тим краще. Але цей погляд повинен бути об'єктивним. До того ж обирати всеодно когось треба, бо інакше оберуть за нас.
Надо не армию строить. а предпосылки к ее созданию - законодательную базу, экономику, прочее. А Гриценко по старой колее- "надо в НАТО" (((
Якраз тут зовсім навпаки. Якраз Президенту і підпорядковано більшість з того що стосується озброєння і армії вцілому. Законодавство тут у нас нормальне, його тільки потрібно дотримуватись, і щось робити, а не чекати що там все само якось "уляжеться". Хіба це нормально коли Міністра Оборони зняли, а нового ніхто не поспішає призначити, крім того ще й начгенштабу помахав ручкою. Я впевнений, що при Гриценко такого точно не буде.
А відносно НАТО я там вже написав. Позиція Гриценко у тому щоб найближчи 5 років про НАТО питань ніяких не підіймати, а самостійно рушити у напрямку щоб армія відповідала стандартам НАТО. А вступати у нього чи ні, коли вона буде тим стандартам відповідати, то вже можна буде тоді і подивтисть виходячи з того, потрібно воно нам чи ні.
В памятниках полно цвет мета, если его сдать, то можно построить нехилую армию :))) Я правильно понял? И почему, когда эти деньги закладывались в бюджет, а перед эти рассматривались проекты, а перед этим лично Гриценко писал программу Ющенко на выборы 2004 никто и не заикался что памятники страна не потянет.. какая благодарность!!! А не заикались, потому что прогибались, т.к. у Ющенкоа была в то время возможность засунуть по швабре коекуда. Теберь же они "Святая Троица" там все.... а один Ющенко казел :)) какая благодарность!!! в махровом, "зРАДНЫЦЬКОМ" стиле...
У програмі, на скільки я пам'ятаю, про пам'ятники не йшлося. 100 кроків до людей, чи ще щось таке. І писав це здається не Гриценко. Відносно бюджету, так якраз Гриценко кожного разу для бився за те, щоб на збройні сили виділяли хочаб мінімальні кошти. І кожного разу, саме завдяки ньому, бюджет на них збільшували. Це можна легко перевірити по старим новинам. "Прогибів" перед Ющенко з боку Гриценко я не помічав, якщо такі були, можна це з прикладами більш детально обговорити.
А еще в 2006 Гриценко сидел в министерском кресле только благодаря Ющенку, который использовал для этого свою квоту. А теперь Гриценко резко разлюбил Ющенко и критикует его подобным способом, лукаво помалкивая, что у него (Ющенко) уже нет даже министра обороны.
Так, Гриценко сидів у міністерському кріслі за квотою НУ, у яку він входив. А кого з НУ потрібно було на це місце призначити? А відносно того що, завдяки Ющенко він там опинився, то тут я протилежної думки. Це Ющенко у своєму кріслі сидить і досі завдяки багатьох, з ким він зараз ворогує. Це він їх зрадив, невиконавши свого "будуть сидіти у тюрмах", а нампаки раздаючи нагороди Ківалову, Ахметову і іншим. Тому з боку Гриценко я ніякої зради не вбачаю. Як кажуть кожен залишився при своєму. Тим більш якщо під цім кутом на Яценюка дивитись, то він виходить теж зрадив. Чи коли кормлять з однієї руки це не зрада?
... короче мудак он. Не лучше и не хуже ... тех же Герман :\ .. Просто не Тимошенко и не Янукович.
А що йому зараз казати треба? Я, наприклад, не уявляю щоб людина, яка переймається станом армії, нормально оцінювала те, як Ющенко до неї відноситься. Крім як у якості чогось що повинно соватися по Майдану під час його тривалої балаканини, Ющенко до неї ніяк не відноситься.
 

MotoMan

Забанен
Чи коли кормлять з однієї руки це не зрада?
Залежить від того, кого кормлять.. Якщо не можеш перемогти ворога - зроби його своїм другом. Про бандитів кричав Юга Гуценко ... Під сумським Пентагоном... А Лозінській біга на волі... Засівальник просидів дома у тещі... поки не було команді - брати... я вже мовчу про ТОГО Ж ЩЕРБАНЯ, Тєрьохіня пєдофіла (чесно кажучи, мені його пика була огидна.. я думав що він чоловіків псував, а він на діточок поліз) та ін. І якщо ви маєте хоч якесь розуміння про вертикаль влади, та такої нісенітниці б не казали.. б Президент не повинен бігати за злодіями.. поцікавтесь, скільки за ці роки при Луценкові посадили в"язнів, і що? Це називається "із здорової голови на хвору" - типова зРадницька політтехнологія
Законодавство тут у нас нормальне
впав під стіл.... яке це у нас законодавство нормальне, коли уряд фінансує Армію на 30% від необхідного, нема ні Міністра Оборони і всім по... Зараз у армії тако твориться... Що ппц просто.. контрактникам З\П та підьомні не платять .. анархія... І ніхто не бере на себе відповідальності, я вже мовчу що це просто езаконно, як і звільнення Єханурова. І де поборник ? Його улюблена армія гине... а він , цитую : "Сейчас, по словами Гриценко, он с Ющенко не общается. Однако в критических ситуациях готов предоставить свой опыт и квалификацию для предотвращения угрозы жизни людей." Велика "цаца"? Ч и в армії нема критичної ситуації, а існування солдат у казармах без опалення та світла - планова підготовка? Клав він на армію.. він про свій білий пушок боїться.. електорат не зрозуміє... якщо він працюватиме з Ющенком.
 

МАХ

Active Member
KOCTa давай смотреть реально... тот рейтинг который ты выкладывал не соответствует действительности... сейчас любой может сколотит пятиминутный сайт, за двадцатку купить домен с хостингом на пару месяцев и втирать различную ересь... я не знаю какое отношения ты имеешь к Грыценко, но могу сказать с уверенностью, что рейтинг на данном форуме Грыценку сделан тобою... в реальности он не составляет и 3%... с таким же успехом можно говорить и о Тягнибоке у которого по больше рейтинг чем у Анатолия и тоже есть соответствующие рейтинги… к примеру но зачем же скидывать сюда весь хлам??? Хотя я могу также говорить что наши СМИ озвучивают кардинально неправдивые рейтинги… я уверен что Тягнибок минимум наберет 10%... это и недавние 35% в Тернопольской области, что отображает рейтинг в Западных регионах, это и рейтинг центральных… в Полтаве знаю множество.. вернее скажу так 50/50 Тимошенко/Тягнибок… так что все эти рейтинги можно относить к пиар технологиям, я уже давним давно определился, впрочем как и много моих знакомых, что буду голосовать за Тягныбока, на это есть и объективные и субъективные причины, и никакие лживые соцопросы меня не переубедят…
 

MotoMan

Забанен
Вот к примеру разберу дословно его байку
Он говорит что знает как Президент может заставить бютонутых сдать своего Лозинского.... : " Вызвать и сказать - если онубежит, вас больше не будет", а теперь вопрос, уважаемые знатоки: сколько раз у нас увольняли прокуроров и министров, и сколько раз они возвращались через суды, поклав большой и толстый на Верховного... Зает ли это Гриценко? Конечно ДА, но ему надо рейтинг, потому он несет эту аххинею, что Президент что-то _может_.... Врет не краснея. Дальше вообще ЦЫРК, цитирую "я скажу как поступил бы я (т.е. неоднократно поступал) - это звучит резко, но я осмысленно (т.е. зная всю ответственность) пошел бы на нарушение закона (т.е. преступление) ... дальше игра на публику. А теперь вопрос: чем его НЕправовая модель управления отличается от НЕправовой модели БЮТ или ПР? короче пустой треп, который мы регулярно слышим с 2004-го ).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Альтернативні Вибори Президента України

KOCTa давай смотреть реально... тот рейтинг который ты выкладывал не соответствует действительности... сейчас любой может сколотит пятиминутный сайт, за двадцатку купить домен с хостингом на пару месяцев и втирать различную ересь... я не знаю какое отношения ты имеешь к Грыценко, но могу сказать с уверенностью, что рейтинг на данном форуме Грыценку сделан тобою... в реальности он не составляет и 3%... с таким же успехом можно говорить и о Тягнибоке у которого по больше рейтинг чем у Анатолия и тоже есть соответствующие рейтинги… к примеру но зачем же скидывать сюда весь хлам??? Хотя я могу также говорить что наши СМИ озвучивают кардинально неправдивые рейтинги… я уверен что Тягнибок минимум наберет 10%... это и недавние 35% в Тернопольской области, что отображает рейтинг в Западных регионах, это и рейтинг центральных… в Полтаве знаю множество.. вернее скажу так 50/50 Тимошенко/Тягнибок… так что все эти рейтинги можно относить к пиар технологиям, я уже давним давно определился, впрочем как и много моих знакомых, что буду голосовать за Тягныбока, на это есть и объективные и субъективные причины, и никакие лживые соцопросы меня не переубедят…
МАХ, я відносно викладеного з інету рейтінгу не переймаюсь і не буду переконувати у тому відповідє він дійсності чи ні. Я його точно не малював, хоч вір хоч ні. Агітувати за Гриценко також утримувався, хоча, якщо подивишся уважно старі теми, присвячени тим кого б обрали Президентом, я ще рік тому з цім визначився.
"но могу сказать с уверенностью, что рейтинг на данном форуме Грыценку сделан тобою... " - тут я взагалі не зрозумів. Якщо на данному, це на цьому, так тут сам можеш подивитись хто там за нього у старому опитуванні голосував. Тим більш там так накручено, що далі вже нікуди, аж 5 голосів.
"Хлам", як ти кажеш я сюди стягую на тієї підставі що і всі інши. Відстоюю Гриценко тому що хочу щоб він став Президентом. А на усі ті соцопроси я давно вже перестав звертати увагу. Особливо після Тернопільських виборів, взагалі вони для мене нічогоне варті. Якщо ми всі як вівци будемо плестися стадом за тими кого нам соцопросами призначать, то і заслуговуємо тої самої що вівци долі. Я з повагою буду ставитись до тих хто буде обирати будь кого з кандидатів. Але робить це з переконанням що це для вас саме та людина, яка саме вам потрібна. Ну це звісно в ідеалі, а без фанатизма найбільш прийнятна. А не за стадним рефлексом, ак усі, так і я.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Альтернативні Вибори Президента України

Вот к примеру разберу дословно его байку
Он говорит что знает как Президент может заставить бютонутых сдать своего Лозинского.... : " Вызвать и сказать - если онубежит, вас больше не будет", а теперь вопрос, уважаемые знатоки: сколько раз у нас увольняли прокуроров и министров, и сколько раз они возвращались через суды, поклав большой и толстый на Верховного... Зает ли это Гриценко? Конечно ДА, но ему надо рейтинг, потому он несет эту аххинею, что Президент что-то _может_.... Врет не краснея. Дальше вообще ЦЫРК, цитирую "я скажу как поступил бы я (т.е. неоднократно поступал) - это звучит резко, но я осмысленно (т.е. зная всю ответственность) пошел бы на нарушение закона (т.е. преступление) ... дальше игра на публику. А теперь вопрос: чем его НЕправовая модель управления отличается от НЕправовой модели БЮТ или ПР? короче пустой треп, который мы регулярно слышим с 2004-го ).
MotoMan, я там окрему тему зробив, тому в ній і відповім. Щоб тут далі не офтопити:
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Альтернативні Вибори Президента України

- тут я взагалі не зрозумів. Якщо на данному, це на цьому, так тут сам можеш подивитись хто там за нього у старому опитуванні голосував. Тим більш там так накручено, що далі вже нікуди, аж 5 голосів.
Я о ажиотаже вокруг данной фамилии… в реальности и одна сотая населения не представляет о ком идет речь… на данном форуме ты проводишь «просветительскую работу» если это можно так назвать… так что не нужно на этом строить иллюзий…
"Хлам", як ти кажеш я сюди стягую на тієї підставі що і всі інши. Відстоюю Гриценко тому що хочу щоб він став Президентом. А на усі ті соцопроси я давно вже перестав звертати увагу.
Да, но если ты не обращаешь внимания, это не значит что другие тоже… к тому же рейтинг опубликованный нес же какую-то в себе цель… есть люди которые голосуют вообще у кого красивее биг-борд и что? К сожалению их сейчас большее число….
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

МАХ, Тягнибок в мене на другомі місті, кого б я хотів бачити на посаді Президента нашої країни. Але я реально бачу, що його радикальність ні до чого доброго не призведе. А я не хочу жити у країні яку буде розривати на шматки лише тому, що Президент не може більш толерантніше ставитись до тих хто іншої думки, хоча я більшисть з тих думок підтримую. Я переконаний у тому що спочатку потрібно побудувати сильну країну, як економічно, так і політично, а потім вже починати доказувати громадянам, що цю країну, її їсторію, культуру і мову, потрібно любити і поважати. Гриценко такий плацдарм може зробити. Тягнибок ні. У нього підхід з іншого боку, що спочатку потрібно примусити громадян любити цю країну, а вже потім вони самі від великої любові почнуть її підіймати. Це нереально. Бо поки він, не маючи сильної влади, буде цю любов насаджувати усьому тому криміналітету, підкріпленому ідеологічно 5-ю колоною, країну розірвуть на шматки, і він нічім цьому не завадить. Тому краще нехай найближчи 5-ть років Гриценко покерує, а наступні вже Тягнибок. Так буде краще усім.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

Тому краще нехай найближчи 5-ть років Гриценко покерує, а наступні вже Тягнибок. Так буде краще усім.
"Мечты-мечты, в чем ваша сладость, мечты ушли - осталась гадость." (с) :mrgreen:
 
Статус
Закрита.
Зверху