Альтернативні Вибори Президента України

Кого б з цих політиків Ви обрали Президентом України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    75
Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Пропоную провести опитування з такими умовами:
Уявимо, що усі громадяни України на момент проведення голосування на стільки зневірились у трійці основних претендентів, що не віддали за них жодного голосу. Або ще краще, позбавили їх права балатуватись.
Ну от такі умови опитування. Оскільки офіційне висування кандидатів ще не закінчилось, але їх кількість всеодно, навить у 9 ( +1 жодного з них не підримую ) допустимих форумом варіантів не влізе, створюємо попредне опитування, по результатам якого через тиждень я створю у цій темі звичайне опитування.
Умови попереднього опитування такі. Нижче я викладую список зареєстрованих на цей час у ЦВК кандидатів, крім Ющенко, Тимошенко і Януковича.
У кожного є 10 балів, які він може або віддати одному з кандидатів, або свої уподобання росподілити між кількома. Наприклад Вася + 6, Коля + 4.
"+" тих, хто не вміє рахувати до 10 не приймаються, бо на час отримання паспорта і права обирати Президента, людина таке вже повинна вміти.
"+" на підтримку незареєстрованих кандидатів теж не приймаються, бо мова йде про реальні справи. Не приймаються "+" і за когось з виключеної тирійці, за умовами цієї теми. З ними буде окрема.
У разі реєстрації нового кандидата можна буде і ставити "+" і за нього, але не раніше.
Через тиждень я підсумую скільки за кого у суммі буде віддано голосів і створю опитування. 8 пунктів буде з іменами перших 8 за результатми опитування, 9-й - жодного з них, або за іншого кандидата, 10-й - проти всіх. Але заздалегідь прошу все ж таки тих, хто збирається голосувати за когось з виключеної трійці за 9-й пункт не голосувати.
Список зареєстрованих кандидатів на пост Президента України ( 2.11.2009 ):
Богословська Інна Германівна.
Бродський Михайло Юрійович
Гриценко Анатолій Степанович.
Костенко Юрій Іванович.
Литвин Володимир Михайлович.
Пабат Олександр Вікторович
Рябоконь Олег Васильович.
Симоненко Петро Миколайович.
Тимошенко Юлія Володимирівна.
Тігіпко Сергій Леонідович.
Тягнибок Олег Ярославович.
Ющенко Віктор Андрійович.
Янукович Віктор Федорович.
Яценюк Арсеній Петрович.

Хто бажає може якось агитувати за якогось з кандидатів, але без фанатизму. Краще вже окрему тему створити, чи лінк на інетресурс дати.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

Ну і я своїх уподобань за рік не змінив, тому мої +10 Гриценко.
 

sleik

Active Member
Тігіпко Сергій Леонідович +5
Яценюк Арсеній Петрович +5
 
Останнє редагування:

Гвоздь

Финский студент
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

А после того как я здесь пороголосую я все еще имею право идти на выборы или мой голос уже засчитается?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

А после того как я здесь пороголосую я все еще имею право идти на выборы или мой голос уже засчитается?
Ну якби ми цім опитуванням мали право призначати Президента, то не мав би права. :)
А так у цій у попредньому опитуванні і у опитуванні за його результатами. А ще, пізніше, коли вже будуть відомі всі зареєстровані кандидати, зроблю такуж саму тему тільки вже з виключеною трійкою. Там теж зможеш прийніти участь.
 

blackboy

New Member
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

Тягнибок +10 :)
 
Статус
Закрита.
Зверху