Альтернативні Вибори Президента України

Кого б з цих політиків Ви обрали Президентом України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    75
Статус
Закрита.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

Я хочу щоб Гриценко пройшов у другий тур, а "бублик що працює" віддав свої голоса йому. Ось така моя позиция.
От я й кажу: "Мечты-мечты..."
Покаже-покаже. Я вже написав, як та влада це "проти всіх" сприйме. Нічого крім того, що народу однаково хто їм буде керувати це не покаже. Це рівнозначно тому мені "мені всеодно хто". І дій без лідера ніяких не буде. А його нема, бо якби був такий, який усіх тих хто "проти всіх" об'єднав, то за нього б і голосували.
А що по-вашому означає "є лідер, який всіх об'єднає"? Що у вашому розумінні є наявність такого лідера? Його показують по телевізору, запрошують на радіо, про нього пишуть газети, він активно роз'їжджає з концертами по країні агітуючи за повалення режиму?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

А що по-вашому означає "є лідер, який всіх об'єднає"? Що у вашому розумінні є наявність такого лідера? Його показують по телевізору, запрошують на радіо, про нього пишуть газети, він активно роз'їжджає з концертами по країні агітуючи за повалення режиму?
Це те і означає, що він є. Мабуть точніше треба сказати, що якась певна кількість людей зі спільними поглядами хоче щоб він очолив рух на впровадження ції поглядів у життя. А мельтишить він на телебаченні чи ні, то вже другорядне. Але ж ну якщо теоритично подивитись на погляд "проти всіх", то він виключає як наявність лідера, так і взагалі наявність якоїсь співпраці. Ну а якщо реально, то це "проти всіх" у кожного на різних підставах, чи точніше ідеологічні засади у кожного різні, тому і навить самий-присамий "противсіх" цю спільність ніколи не об'єднає.
 

Бармалей

Болеющий за город
KOCTa, а я вот логики тех, кто собирается голосовать "против всех" не понимаю.

"Против всех" - это просто "никакой" бюллетень. Ведь, если проголосуют 3 за одного и 2 за второго, и "против всех" еще 100, то учитыватся будут только те пятеро, и первый кандидат наберет 60%.

Нужно голосовать не "против", нужно голосовать "за". Мы уже получили президента, который получил свои полномочия лишь из-за того, что народ проголосовал "против" Януковича.

Опять хочется экстрима? :(

Лично я думаю, что сейчас таки есть из кого выбирать... От неофашизма тягнибока до будущих "мемориалов гриппомору" от Ющенко. Весь спектр предложений :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Альтернативні Вибори Президента України

KOCTa, а я вот логики тех, кто собирается голосовать "против всех" не понимаю.

"Против всех" - это просто "никакой" бюллетень. Ведь, если проголосуют 3 за одного и 2 за второго, и "против всех" еще 100, то учитыватся будут только те пятеро, и первый кандидат наберет 60%.

Нужно голосовать не "против", нужно голосовать "за". Мы уже получили президента, который получил свои полномочия лишь из-за того, что народ проголосовал "против" Януковича.

Опять хочется экстрима? :(

Лично я думаю, что сейчас таки есть из кого выбирать... От неофашизма тягнибока до будущих "мемориалов гриппомору" от Ющенко. Весь спектр предложений :)
Бармалей, я так і кажу, що "проти всіх" це нульовий бюлетень, або так само як і "за всіх".
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Костенко +4;
Гриценко +3;
Тягнибок +3.

А взагалі то всім "гарним хлопцям" слід було б поступитися амбіціями, та висунути одного кандидата, якого б обрали вони самі (хоч би й жеребкуванням). Мрії, мрії...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Альтернативні Вибори Президента України

А взагалі то всім "гарним хлопцям" слід було б поступитися амбіціями, та висунути одного кандидата, якого б обрали вони самі (хоч би й жеребкуванням). Мрії, мрії...
Та да. Якщо Гриценко особливо на национальні почуття не давить і у Тягнибока майже нічого не відкраює, то Костенко з Тягнибоком будуть ділити і без того невелику кількість национально стурбованого населення.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Альтернативні Вибори Президента України

с точки зрения политика, это правильно.
Я б сказав "з точки зору державного діяча". Поняття "політик", нажаль вже спотворилось далі нікуди, хоча тут може і помиляюсь, може воно так і було завжди.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Альтернативні Вибори Президента України

Поки що на сайті ЦВК такої інформациї нема, але згідно з повідомлень з СМІ до складу претендентів на посаду Президента долучились лідер социалістів Мороз і самовидвіженець Василь Противсіх. Також подані заяви про участь від Вітренко і, якщо не помилясь, голова якоїсь з західних областей Сергій Ратушняк. Але ЦВК покищо останніх кандидатами не зареєструвало. В СМІ також повідомили, що останній термін коли ЦВК оголосить повний список кандидатів 13 листопада. Тому зі створенням опитувань доведеться трохи ще почекати.
 
Статус
Закрита.
Зверху