Церкви и политика

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

hed1n.ru

стебанутый
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Член Організації Українських Націоналістів (ОУН), Української Гельсінкської групи (УГГ), Патріарх УПЦ КП.
вот чего вы за такие "церкви" :)
P.S. он сразу после создания КП стал заместителем Мстислава, потом Романюка...
1990 Романюк пострижений у чернецтво з ім’ям Володимир. З травня 1990 — єпископ Ужгородський і Виноградівський, пізніше — архієпископ Вишгородський і Білоцерківський, вікарій Київський УАПЦ. З початку 1993 Р.— архієпископ Львівський і Сокальський, член Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП), а з 13.05.93 — місцеблюститель Патріаршого Престолу УПЦ КП, митрополит Чернігівський і Сумський. У жовтні 1993 Р. обраний Патріархом УПЦ КП.
Раптово помер 14.07.95.
как то быстро, даже очень быстро епископом стал...Постригли, даже послушания не прошел... И тут бац, епископ, и за два года архиепископ. Какой карьерный рост!
jagger поделись видео!)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

вот чего вы за такие "церкви" :)
Так, в тому числі і через це. Я шаную мужність і непохильність людини, вірність своїм ідеям і переконанням. Володимир (Романюк) яскравий приклад тому - пройти через тяжкі випробування, через в'язниця та табори і не зламатися, не кожному це під силу.
Очевидно, що Вам більше імпонують "патріархи", які по суті є кишеньковими, які знаючи про руйнування храмів та репресії проти духовенства і вірян оголошують на весь світ, про те, що в СССР гоніння на церкву немає, у яких трусяться коліна перед "його превосходительством гномом", які під виглядом "гуманітарної допомоги" завозять в країну суто християнський товар - цигарки, та роблять на цьому бізнес, які розпинаються про шкоду "потребительского образа жизни" а самі будують "хатинки" в мегаелітарних районах Москви та за кордоном (не кажучі вже за годинники по 30 тис.$), і у яких вистачило клепки оголосити, що ІІ Світову війну ми самі заслужили... Хто б сумнівався. Але це Ваше право.
P.S. он сразу после создания КП стал заместителем Мстислава, потом Романюка...
"Он" це хто? Філарет? Так він вже не був головним, тобто не створював УПЦ КП? Але ж Ви писали:
Именно тогда, в 1992г. и возникла УПЦ-КП. Эту "церковь" создал и возглавил бывший киевский экзарх Филарет.
Так де правада?
как то быстро, даже очень быстро епископом стал...Постригли, даже послушания не прошел... И тут бац, епископ, и за два года архиепископ. Какой карьерный рост!
Чомусь не знав, що у Вас є освіта богослова та Ви надто розумієтеся на церковних канонах та правилах - кого та коли ставити на посаду. Вибачте, що не врахували тоді Вашої думки.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Чомусь не знав, що у Вас є освіта богослова та Ви надто розумієтеся на церковних канонах та правилах - кого та коли ставити на посаду. Вибачте, що не врахували тоді Вашої думки.
знаю побольше вашего. Для вас церковь необходима как оплот национализма...Чтоб ваши попы орали "слава героям, смерть ворогам" и при этом плевались на РПЦ (впрочем как и вы плюётесь). Да и вообще проблемы церкви должны решать прихожане и духовенство, а не левые невоцерковленные люди, политики. Среди протестующей националистической паствы (во время визита Кирилла), которая кричала "Наш патриарх Филарет" 2\3 - униаты и родноверы (униаты наверно забыли кто у них главный). Это по словам Виктории Омельченко,

По поводу Филарета, рекомендую вам побольше почитать о сношениях УПЦ КП, УАПЦ... Кто был предстоятелем УПЦ, кто отказался сложить с себя полномочия, кто клялся на Евангелии и т.п. Или вы думаете УПЦ КП появилась из неоткуда? Прям таки из далекой Киевской митрополии проапгрейдила себя до патриархата? Про формулу УПЦ (Денисенка) + УАПЦ = УПЦ КП (в народе КП расшифровывали ком. партии)
Создание УПЦ КП автоматически как бы ликвидировало и, по замыслу организаторов авантюры, ставило вне закона УПЦ и УАПЦ, которые с момента "объединения" юридически прекращали в глазах властей свое бытие.
Почитайте бывшего "митрополита Переяславского и Сичеславского" УАПЦ Антония (Масендича). Который "мутил" с Филаретом, т.к. "патриарху" Мстиславу было уже 95 лет.
Кстати, в создании УПЦ КП почему-то активным образом принимали участие как католики, так и униаты... Ревностные защитники Православия...
По воле объединительного "Всеукраинского Собора" УАПЦ, подтвердившего "слияние" УАПЦ и УПЦ (в лице Филарета и присных) и провозгласившего образование новой конфессии "Украинская Православная Церковь Киевский Патриархат" (УПЦ КП), главой ее номинально был провозглашен Мстислав . Он стал "патриархом" новообразованной "церкви". Однако, Филарет сохранил за собой титул "Блаженнейшего митрополита Киевского" (что весьма странно при наличии "патриарха Киевского") и даже присовокупил к нему экзотический пост "заместителя патриарха", которого не имеется ни в одной Поместной Православной Церкви
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Передивився останні дописи (як нашої "креатури", так і інетівської) під кутом риторичного питання Новодворської: "И при чём здесь Христос?".

"Трагедия сегодняшнего украинского православия в таком явлении, как филаретовщина. Ведь пока она будет существовать, кризис в украинском православии не минет" ("патриарх" Мстислав).
Трагедія нинішнього українського православ'я у тому, що його немає. Є лише склоки і драчки, від яких втомився народ.
І тут теж - одні гонять на нелюбих їм священнослужителів, інші відповідають симетрично. А де ж Христос? Де православ'я? Де церква, в яку я зайду, як у храм Божий, а не в агітаційно-пропагандистський штаб?
Доки кожен буде вважати себе православнішим за інших, діла не буде . Вихід один - реорганізувати усі три українських церкви в одну соборну, помісну церкву з абсолютно новим керівництвом ,яке не потягне за собою гріхів минулого. Це об'єднає народ.
Але саме цього об'єднання комусь і не хочеться. Більш вигідна смута і напруженість.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

знаю побольше вашего.
Та куди вже нам до вас? "Какие мы вам товарищи?" (с) Можна було б Вам дещо і поскромніше
Для вас церковь необходима как оплот национализма...
Маячня. Для мене важливо, щоби церква, як важливий державний інститут, сприяла б розвитку самої держави, а не була б інструментом ідеологічної експансії північного сусіда, як ми маємо у випадку з РПЦ.
Чтоб ваши попы орали "слава героям, смерть ворогам"
А можна посиланнячко на таке? Це по-перше. А по-друге, це ваші попи верещать "смерть ворогам" (почитайте пости Вашого друга бсв, як плескав від радості в долоні такий собі секс-символ РПЦ Кураєв на смерть Василя Іванія).
и при этом плевались на РПЦ (впрочем как и вы плюётесь).
Не більше, ніж ваша братія плюється як на українську церкву, так і на саму Україну
Да и вообще проблемы церкви должны решать прихожане и духовенство, а не левые невоцерковленные люди, политики.
Та невже? Це так як у Вашій любій Росії, де ні царі-батюшки Романови, ні нинішні царі-карлики не залазять у церковні справи (а по суті керують церквою)? Ну-ну...
Среди протестующей националистической паствы (во время визита Кирилла), которая кричала "Наш патриарх Филарет" 2\3 - униаты и родноверы (униаты наверно забыли кто у них главный). Это по словам Виктории Омельченко,
Зайшов на посилання, все переглянув, але там не знайшов ні "Філарета", ні "уніатів" (УГКЦ), ні "рідновірів". Шкода :(
По поводу Филарета, рекомендую вам побольше почитать о сношениях УПЦ КП, УАПЦ... Кто был предстоятелем УПЦ, кто отказался сложить с себя полномочия, кто клялся на Евангелии и т.п. Или вы думаете УПЦ КП появилась из неоткуда? ...
Не треба мені нічого рекомендувати, тим більше заходити на антиукраїнські сайти, з яких Ви так "щедро" черпаєте знання та ділитися ними (не зразок того, що сам Філарет створив УПЦ КП та очолив її, як то Ви писали, вірніше виклали чиюсь дезу раніше). Так що все інше для мене таке саме "бла-бла-бла".
Доречі, за що я менше всього переймаюся, так це за відносини УКП КП та УАПЦ. Вони то спільну мову найдуть, бо стоять на державницьких українських позиціях, чого не можна сказати про тих, хто заглядає в рота "тютюновому патріарху".
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

А де ж Христос? Де православ'я? Де церква, в яку я зайду, як у храм Божий, а не в агітаційно-пропагандистський штаб?
Доки кожен буде вважати себе православнішим за інших, діла не буде . Вихід один - реорганізувати усі три українських церкви в одну соборну, помісну церкву з абсолютно новим керівництвом ,яке не потягне за собою гріхів минулого. Це об'єднає народ.
Але саме цього об'єднання комусь і не хочеться. Більш вигідна смута і напруженість.
Чем на эту должность не подходит УПЦ МП?
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Кстати Малдер, церковь отделена от государства и накаким гос институтом не может быть в принципе, ибо это противоречит конституции. А что косаеми именно церкви, то там иерархия как в армии и как скажет патриарх вселенский так и будет, пока желаете называться каноническими православными хрестьянами. Все местные самодельные церкви называются не иначе как СЕКТЫ.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Маячня. Для мене важливо, щоби церква, як важливий державний інститут, сприяла б розвитку самої держави, а не була б інструментом ідеологічної експансії північного сусіда, як ми маємо у випадку з РПЦ.
:))))) И как же происходит идеологическая экспансия, поясните.
А можна посиланнячко на таке? Це по-перше. А по-друге, це ваші попи верещать "смерть ворогам" (почитайте пости Вашого друга бсв, як плескав від радості в долоні такий собі секс-символ РПЦ Кураєв на смерть Василя Іванія).

Ивания? :))) Червония. Не стыдно братию свою не знать? Читал я посты Кураева, идёт констатация фактов. И всё.
Так ТРИМАТИ !
Слава УНСО !
Єдина організація, яка діє !
Дайте перцю москальському патріарху !
Чим більше ексесів буде, тим краще !
Нехай московське РИЛО-Кирило бачить, що Україна вже не країна рабів !
А усіх "поміркованих", як казав Патріарх Філарет на зборах Київського духовенства УПЦ КП присвяченого приїзду Кирила, запрошую на 11.30 у вівторок до Водолимирського собору !

-Ви, як завжди кажете дурниці ! Внас навпаки за осканні рокі парафіян стає все більше та більше....
А от у ВАС у Московській Церкві важко знайти "прихожанина", який знає Службу Божу, вміє співати - літургію, молебень, панахиду, читати апостола та інше. Де ваші ВЕРУЮЩИЕ, які здатні пояснити Символ Віри ? Ваша паства вбільшості не грамотна ! Одні бабусі та клікуші є ще значна кількість просто хворих психічно, а також у Вас є кримінальні елементи Кауров та інша наволоч.....Ваша паства- історії Церкви не знає і взагалі більшість ВаШИХ навіть Біблію не читають і не читали взагалі !
Такщо Ви москалі хвилюйтесь, щоб "последних здравомыслящих прихожан" не втратити !
Привіт киРИЛУ !
А чим займається Ваша москальська Церква в Україні? Дає ордени Черновецькому! Освячує мерію Черновецькому!
Чому РПЦ-УПЦ не пореться з сектанством в Україні та Сандеєм ?
Ракрий рота ЧОРТЕ КРЕМЛІВСЬКИЙ і не базікай !"
А это из ЖЖ священника УПЦ КП, который окормляет УНА УНСО.

Не більше, ніж ваша братія плюється як на українську церкву, так і на саму Україну
Она не канонична. Никто в неё не плюёт. Раскол - есть раскол. Ну и Филарет...
Та невже? Це так як у Вашій любій Росії, де ні царі-батюшки Романови, ні нинішні царі-карлики не залазять у церковні справи (а по суті керують церквою)? Ну-ну...
Где конкретика?
Зайшов на посилання, все переглянув, але там не знайшов ні "Філарета", ні "уніатів" (УГКЦ), ні "рідновірів". Шкода :(
Я с ней общался на форуме.
Не треба мені нічого рекомендувати, тим більше заходити на антиукраїнські сайти, з яких Ви так "щедро" черпаєте знання та ділитися ними (не зразок того, що сам Філарет створив УПЦ КП та очолив її, як то Ви писали, вірніше виклали чиюсь дезу раніше). Так що все інше для мене таке саме "бла-бла-бла".
Уподобляетесь МАХ'у, тот тоже - по ссылкам не ходит, но сразу осуждает. Не читал, но осуждаю (с)
Доречі, за що я менше всього переймаюся, так це за відносини УКП КП та УАПЦ. Вони то спільну мову найдуть, бо стоять на державницьких українських позиціях, чого не можна сказати про тих, хто заглядає в рота "тютюновому патріарху".
Ага, с 1992 ищут, всё никак не найдут. Если Филарета не станет - тогда может быть. По поводу "табачного патриарха" и "кгбиста", забыли откуда Филарет пришел? :)) Если Кирилл кгбист, так Филарет тоже. Ибо он тоже в РПЦ был. Причём митрополитом. Ваш "патриотычный" патриарх украинского даже не знал, даже националисты на него косо смотрели... Филарет всячески поддерживал ком партию, а потом вовремя подсуетился. Почитайте его современников, почитайте. Даже УАПЦшное "духовенство" о нём многое рассказало.
 

mangust

патріот
Відповідь: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Тобто ви визнаєте,що РПЦ на протязі майже 150 років була сектою?
А я визнаю АНАФЕМУ,накладену на ВСЮ РПЦ в 1928 році,і яку досі не скасували.
 
Зверху