Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Ющенко

с чего вы взяли, что русские и Россия хочет, чтобы их любили разного рода фашисты- холуи?
и с чего вдруг вы так сопли распустили?
Звісно Росія хоче щоб її лише холуї-русофіли любили. А Ви краще не хамить, а закінчуйте гроши відпрацьовувати викладуючи тут лайно всяке.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Ющенко

І після таких листівок, ви ще хочете щоб до проросійських організацій нормально ставились? Після цього ви обурюєтеся чому націоналісти так ненавидять Росію? Після останніх речень листівки ви хочете щоб українці підтримували тіснішу інтеграцію з Росією?
Шановні, отямтеся! Самі проросійські організації, якщо до їх складу входять нормальні тверезомислячі люди, мають розуміти що насправді являють собою подібні плакати і вести запеклу боротьбу з такими проявами. Адже це не агітація за Росію. Це відверта і брудна агітація проти Росії...
Не витрачайте дарма зусиль на подібні діалоги. Вже б час і звикнути до подібних перлів. Це ж гаспадін бсв, хлопчик, "мнящий ся преподобним старцем", фанатичний прихильник РПЦ, ідейний похресник "лайнопомазаного" Каурова невіглас і українофоб. Відзначився тим, що не в змозі майже жодного свого поста написати без помилок, перлами космічного мастабу та космічної ж д безглуздості (на кшталт "Сатана - обезьяна Бога", "в Біблії не написано пити вино, його слід використовувати в якості компресів та розтирань", "якщо негр - то значить американець"), а ще тим, що показав, що рівень його освіти міцно засів десь на рівні 4-5 класів. Головна ознака - напускна набожність, за якою ховається надмірна агресія (чого варті заклики зруйнувати американські міста до 2025 року) і відверте українофобство (хоббі - витягування з інету паскудств про те, що ГУГЛ не розуміє терміну "українська мова", та фото, подібних до нинішнього).
Особисто я сподіваюся, що українське законодавство врешті візметься за подібного роду персон та "воздасться злодіям за злая...". А поки що залишається читати... Хоча, як то кажуть, "нет худа без добра" - ми можемо спостерігати справжню личину подібного елементу.
Це просто відкрита і підла провокація... або ж творіння людей, що не зовсім тямлять що вони роблять...
Як на мене, то гаспадін бсв поєднує в собі і перше і друге.
 

bsv

Странник
Re: Відповідь: Re: Ющенко

Звісно Росія хоче щоб її лише холуї-русофіли любили. А Ви краще не хамить, а закінчуйте гроши відпрацьовувати викладуючи тут лайно всяке.
Ой! я забыл, что тут можно хамить только вам и вашим холуям...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Ющенко

Один піп Гапон спровокував ходу 9 січня 1905 року, яка закінчилася розстрілом робітників та їх сімей царськими військами (за це потім РПЦ канонізувала Ніколая ІІ), таке враження, що другий такий піп Гапон хоче спровокувати події більш серйозні. Ну-ну...
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Ющенко

Ой! я забыл, что тут можно хамить только вам и вашим холуям...
bsv, я розумію, що ваша віра вам дозволяє різну гидоту казати на ближніх, але все ж таки тримайте себе в руках, щоб не виглядати посміховиськом.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Ющенко

Один піп Гапон спровокував ходу 9 січня 1905 року, яка закінчилася розстрілом робітників та їх сімей царськими військами (за це потім РПЦ канонізувала Ніколая ІІ), таке враження, що другий такий піп Гапон хоче спровокувати події більш серйозні. Ну-ну...
с каждым разом убеждаюсь, что вы являетесь адептом националистической и советской истории. При этом ненавидя всё советское.
 

bsv

Странник
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Ющенко

bsv, я розумію, що ваша віра вам дозволяє різну гидоту казати на ближніх, але все ж таки тримайте себе в руках, щоб не виглядати посміховиськом.
по вашему меня заботит как я буду выглядит в ваших глазах?
а что касается веры, так тут я еще более спокоен, Бог поругаем не бывает, Он если хочет сам разберется с вами.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Ющенко

с каждым разом убеждаюсь, что вы являетесь адептом националистической и советской истории. При этом ненавидя всё советское.
Як адепт адепту (іншої історії), ще раз Вас дуже прошу - наведіть мені факти, які докажуть, що події 9 січня 1905 року перед Зимовим палацом (розстрілу мирної ходи робочих) це вигадка.
З радістю візьму свої слова назад.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Ющенко

по вашему меня заботит как я буду выглядит в ваших глазах?
а что касается веры, так тут я еще более спокоен, Бог поругаем не бывает, Он если хочет сам разберется с вами.
:) :) :)
Во істіну, блажен хто вірує!
 
Зверху