Оффтопики.

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Оффтопики.

Я вас просив навести приклади того,що в Тернополі люди бояться визнавати себе нацменшинами,ви ж мені знов про "Шустер live".Навіть прізвище виступаючого не назвали,неговорячи про те,що він там казав.Бо наскільки я пам'ятаю,то ви посилались тільки на виступ Червоненка і на кількість коштів потрібних на будівництво "Олімпійського"

Бачете,тепер ви вже визнаєте,що впливу у ВО "Свобода" на політику майже не має ніякого,бо політична сила поза парламентом.Тільки я з вами непогоджуюсь стосовно того,що це тупо,бо у нас тупо хотіли забрати право обирати президента.
Я че должен каждого их депутата знать?? Может мне еще и родословную их выучить, чтобы Вам что-то доказать. Для себя я вынес некоторые уроки, а большего и не надо.
Еще раз: если хотите узнать больше о той программе - покопайтесь в теме "ВО Свобода" - там было уже обсуждение этого вопроса.
По поводу права выбирать Президента - назовите хоть одну страну, где есть такая же можель управления страной, как в Украине и она успешно действует (имеется в виду именно парламентско-президентская республика). - Нету такой. Потому, что у нас во власти, кого бы не выбрали бы - получится "Лебедь, рак и щука". Мое личное мнение - если и нужно выбирать Президента и ВР, а не конкретно, кого-то из них, то нужно проводить реформы в конституцию, по которым Президент и ВР будут выбираться одновременно.
 

mangust

патріот
Відповідь: Оффтопики.

Ще раз повторюю,що ДЕПУТАТІВ від ВО "Свобода" у Верховній Раді не має!!!!!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

А те що жодна з політичних партій не надала програму виходу з кризи,то це проблема тих політичних сил,що входять до Верховної Ради,а не до місцевих рад.Бо тільки Верховна Рада приймає закони,а ніяк не місцева.
Від місцевої влади залежить надзвичайно багато. Якщо вона порядна. От ви жили у Полтаві, чи хочаб бували там? От з'їздіть і потім порівняйте з Сумами (в Тернополі, вибачте, не був, не можу порівнювати). І це при тому, що Полтава не має такої розвиненої промисловості як Суми, а це податки до бюджету. А влада там - старі комуністи (яких так хають у Свободі). А в Сумах - "найкращі в світі" ліберальні демократи. І центральна влада однакова що для Сум, що для Полтави. Тож не треба казок про "неможливість нічого зробити з місцевої ради".
А тут будь ласка докази,бо це нагадує звичайне балабольство(маю на увазі по Тернополю)
Я наводив подібні докази в темі про Свободу. Можете прочитати там.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

Від місцевої влади залежить надзвичайно багато. Якщо вона порядна. От ви жили у Полтаві, чи хочаб бували там? От з'їздіть і потім порівняйте з Сумами (в Тернополі, вибачте, не був, не можу порівнювати). І це при тому, що Полтава не має такої розвиненої промисловості як Суми, а це податки до бюджету. А влада там - старі комуністи (яких так хають у Свободі). А в Сумах - "найкращі в світі" ліберальні демократи. І центральна влада однакова що для Сум, що для Полтави. Тож не треба казок про "неможливість нічого зробити з місцевої ради".
Ну,по-перше,ніякіх старих комуністів до Тернопільської ради відбулися тільки в березні цього року.

Я наводив подібні докази в темі про Свободу. Можете прочитати там.
У мене куми мешкають у Тернополі,і нічого подібного там не відбувається.Ви ж там і близько не були,а наводите якісь докази.
З.І. Надумку приходять слова Корчинського із останнього інтер'ю УНІАН,де він каже:"Під час президентської кампанії поїдемо до Криму агітувати за Януковича,якщо він від нас не відкупиться".
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

У мене куми мешкають у Тернополі,і нічого подібного там не відбувається.Ви ж там і близько не були,а наводите якісь докази.
А ваші куми все бачать і все чують? За вашою логікою то якщо у мене в Києві кум не живе - то я й не можу знати що там відбувається? А якщо кум раптом чогось не побачив - то значить все те брехня?
 

lion.ts

[deleted]
Ну конечно российскому изданию лучше знать, что думают украинцы, чем самим украинцам:)))

Ще раз повторюю,що ДЕПУТАТІВ від ВО "Свобода" у Верховній Раді не має!!!!!
А при чем здесь депутаты в ВР???
 
Зверху