Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Причем здесь ездить??? вас просто многие яйцами забросают... начнеться деления украинец, россиянин... такие вещи нельзя допускать... это предпосилка к гражданской войне...
До чого тут громадянська війна? Німці з французами живуть мирно. І німець є німцем, француз - французом. І ні хто не каже що якщо почати відрізняти німців від французів - почнеться громадянська війна.
но все же я в душе националист.... понимаю что это тупо в какой-то мере... но что поделаешь...
Ну так розберіться спочатку з собою, і своїми уподобаннями, а потім іншим вказуйте що добре, а що погано. Визначтеся нарешті націоналіст ви чи ні. І якщо так - то йдіть за ідею до кінця. Якщо ж ні - то і робити вам у національних лавах немає чого. Не можна бути "трошки націоналістом", так само як і "чуть-чуть бєрємєнной".
Я за Тягныбоку!!! Да это присутствует и в его программе... но он идет к власти законным путем... да играется с огнем...
Здається був уже один, що до влади "законним шляхом" прийшов. А виявився гіршим, ніж деякі що прийшли не законним... ;)
Умно придумано.... парламент.... мне 19 лет!!! какой парламент??? я даже в ВО Свобода ни за какие деньги не пойду! Я не умею лгать.... Я слаб пока что... не хочу продать свои идеологические ценности так же как это сделал Ющенко... не хочу во власть, не хочу лицемерить....
Ну якщо не хочете нічого робити - ну то нічого тоді й не кажіть. А то як розповідати що треба - всі надрозумні. А як щось робити - то нікого не знайдеш. Як то кажуть "чужими руками да жар загребать".
 

lion.ts

[deleted]
Re: савик шустер и "свобода слова"

lion.ts в Донецке арена обошлась в 300-350 млн. долларов... и не как не 700.. ві что-то путаете...
280 - это ночью писал. Потому и прогнал. Тем не менее сути дела не меняет. Олимпийский в пересчете на места получается наааамного дешевле.

и БЮТа... Тягнібок не при власти... и небіл прине уже довольно давно.. новая партия, новая программа , новая идеология, новое мировозрени... возможно что-то новое...
Тягныбок не при власти???? А Тернопольская область, разве это не власть???
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: В чем заключается национа

Націоналізм у тій формі, що була представлена Міхновським, Бандерою і т.п. Бо основна мета тих ідей - досягнута. Ситуація під яку вони будувалися - змінилася.
Досить вже жити вчорашнім днем. Безсенсово іти до мети, що вже давно досягнута. Треба ставити нові цілі, нові завдання, адаптувати ідеологію під новітні реалії і потреби сьогодення.
А я про що кажу? Ідеалогія і змінюється під нову мету: розбудова незалежної держави і захист її незалежності. І тут националізм нікуди не повинен зникати. Ніяк це не означає, що усі националісти повинні стати лібералами. Інша справа, що кожен всеодно националізм для себе по своєму визначає. Хтось зациклівся, чи йому так зручніше, шукати нових ворогів, мститися нащадкам колишніх, створювати суто национальну Українську державу, але від якою весь світ відвернеться. Хтось згоден на співпрацю з іншими, але на грунті взаємної поваги до Української незалежності. А хтось взагалі за мету вважає, щоб особисто йому було "щастя", а ідеалогієї лише прикривається як одягом, і змінює його в залежності від того до кого у гості йде. Але головні засади националізму від цього вседно залишаються тими що й були: самостійна, незалежна, соборна Україна, у яких кожен українець може почувати себе вільною людиною.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: В чем заключается национа

А я про що кажу? Ідеалогія і змінюється під нову мету: розбудова незалежної держави і захист її незалежності.
Так має бути. Але щось ані по діях, ані по висловлюваннях сучасних націоналістів, зокрема й тих, хто так називає себе на цьому форумі, я нічого подібного не помітив.
І тут националізм нікуди не повинен зникати.
Шановний, не прискіпуйтеся до слів. Життя переповнене образами, навчіться дивитися на все філософськи! ;)
Ніяк це не означає, що усі националісти повинні стати лібералами.
А я такого й не казав.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: В чем заключается нац

...
Він презентував Махна.
І думка Корчинського - то думка Корчинського. А моя думка - то моя думка. І я можу поділяти позицію пана Корчинського, а можу і не поділяти.
Ні, він презентував все таки . Щодо Корчинського і його поглядів - гадав, що організації гуртуються за тотожністю думок, тому і припустив, що ваші думки повинні збігатися багато в чому
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: В чем закл

Ні, він презентував все таки Хмеля.
Ваше посилання не працює. Ось кого Братство презентувало у Великі українці:

;)
Щодо Корчинського і його поглядів - гадав, що організації гуртуються за тотожністю думок, тому і припустив, що ваші думки повинні збігатися багато в чому
Не буває двох різних людей з абсолютно однаковими думками. Організації грунтуються на тотожності думок в основополагаючих моментах.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: В чем

Не буває двох різних людей з абсолютно однаковими думками. Організації грунтуються на тотожності думок в основополагаючих моментах.
Згоден, що абсолютно однакових думок у двох різних людей не буває. Але, як на мене, організація, яка позіціонує себе, як українська, яка стверджує, що доля України їй не байдужа, справді повинна ґрунтуватися на тотожності стрижневих моментів. Як на мене, то повага до національних героїв (а таким на мою думку був Хмельницький) один з таких стрижнів, які скріплює організацію.

Ваше посилання не працює. Ось кого Братство презентувало у Великі українці:

;)
Посилання працює, мабуть Ви не абонент "Телесвіту", а заходите на цей форум через ІНЕТ. Я ж виклав посилання на локальний ресурс, а не на інетовський. Я не можу говорити за "Братство", а ось Корчинський репрезентував в телепроекті "Великі українці" саме Хмеля і висловлювався про нього, скоріше позитивно.
 

Вкладення

МАХ

Active Member
Re: савик шустер и "свобода слова"

280 - это ночью писал. Потому и прогнал. Тем не менее сути дела не меняет. Олимпийский в пересчете на места получается наааамного дешевле.



Тягныбок не при власти???? А Тернопольская область, разве это не власть???
Стадион в Донецке, один из лучших в Европе... как по своей конструкции так и по техническому оснащении... чего только стоит ИТ-системы на платформе Microsoft... А к примеру,, В Днепропетровске стадион построили за 40 млн. долларов... поэтому не нужно равнять реконструкцию Олимпийского с Донбасс ареной...
Тягрыбока при власти... смешно... и что он может сделать даже если бы имели полное большинство в областной раде??? Ничего... на местном уровне что-то можно сделать.. но не в масштабах страны.... та и обл. советы только и делают что выдают разрышения то на застройку, то решают проблемы с мусором и маршрутками...
Не нужно приравнивать власть Тягныбоки (пару месяцев в обл. совете ) с той же Тимошенкой которая уже 5 лет уцепилась зубами в премьерское кресло и просто нагло разворовывает государство… то самое в принципе делает и Ющенко… Янукович и вовсе недоразумение…
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: В чем заключается национальная идея Украины!?

"Паталогічна боязнь – це взагалі властивість притаманна теперішнім українцям... Вони дуже боязливі. Усе-таки Сталін зробив селекцію свого часу, і теперішнє покоління українців уже непутяще, небоєздатне.

Подивіться навіть щодо останньої економічної кризи… Уся Європа піднялася, уся Європа кидалася пляшками з бензином у поліцейські машини, уся Європа виходила на вулиці. Що робили українці? Нічого! Ніхто ні на що не наважився.

Про що це свідчить? Свідчить про те, що нація хвора, вона всього боїться.

Крім усього іншого, українці – лицемірні люди. Колись хтось із грецьких філософів сказав, що цинізм – найближчий шлях до доброчесності. Наш (мається на увазі Братства - ред.) цинізм творчий, він пов’язаний з інтелектуальною чесністю. Ми не намагаємося зробити собі шори, надіти рожеві окуляри. А українці весь час це роблять. Українці – дуже боязка нація, ница. Які готові за гроші зробити будь-що, і при цьому хочуть думати про себе добре.

Наприклад, людина їде працювати в Португалію чи в Москві шабашить таксистом і водночас почувається “патріотом”...

У всьому світі націоналізм – це постріл, тільки в нас націоналізм – це тужливі пісні. Українець вважатиме себе націоналістом і жуватиме соплі в підворітні.

Я не збираюся з цим миритися і здаватися кращим, ніж я є."

Дмитро Корчинський.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

Згоден, що абсолютно однакових думок у двох різних людей не буває. Але, як на мене, організація, яка позіціонує себе, як українська, яка стверджує, що доля України їй не байдужа, справді повинна ґрунтуватися на тотожності стрижневих моментів. Як на мене, то повага до національних героїв (а таким на мою думку був Хмельницький) один з таких стрижнів, які скріплює організацію.
Скажіть мені, що такого видатного зробив для країни Хмельницький за що я маю шанувати його як національного героя? І чи перекрило б це головний його вчинок - те, що він на століття продав усю країну в рабство ворогові?

Посилання працює, мабуть Ви не абонент "Телесвіту", а заходите на цей форум через ІНЕТ. Я ж виклав посилання на локальний ресурс, а не на інетовський.
Саме так.

Я не можу говорити за "Братство", а ось Корчинський репрезентував в телепроекті "Великі українці" саме Хмеля і висловлювався про нього, скоріше позитивно.
А Братство це і є Корчинський.
 
Зверху