Оффтопики.

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

А по теме моего вопроса то......молчок? ;)
повідомлення видалила я, через образи на сторони антифи та оффтоп. Про яку позицію у вас там таємні фантазії, це ваша особиста справа.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Кстати, о уважении культурных и религиозных ценностей.... Должны уважать друг друга??? А вот найдите здесь шмурдяка,который не уважает чувства других? А? Коста,загадка и для тебя? :)
delfium, я тут до чого? Я що, Ющенко, щоб тягати з собою равіна? Чи ти Кашпіровський, щоб по фото визначати хто там що не поважає? Чи самостверджуєшся тим що на модератора інколи біса гониш? Так я тебе не чіпав.
 

delfium

Затворник
Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

повідомлення видалила я, через образи на сторони антифи та оффтоп. Про яку позицію у вас там таємні фантазії, це ваша особиста справа.
А моє повідомлення з фото навіщо сюди прибрали???? Отака Ви націоналістка.....
А якщо будуть образи в сторону скінхедів чи родновірів чи щє когось - Ви з ТАКОЮ ж швидкістю будете видаляти повідомлення? ;)
 
Останнє редагування:

Супчик

Съёмщик
Re: фашизм и антифашизм

Кстати, о уважении культурных и религиозных ценностей.... Должны уважать друг друга??? А вот найдите здесь шмурдяка,который не уважает чувства других? А? Коста,загадка и для тебя? :)
You must be registered for see images
Во времена Ивана Грозного за такое поведение в храме головной убор хозяину могли и гвоздями прибить, чтобы крепче держался. :lol:
 

mangust

патріот
Відповідь: Оффтопики.

У Верховній раді України, відповідно до принципів демократії, має бути 350 депутатів, які є українцями за національністю, 78 - росіян, решта місць має розподілятися між національними меншинами. Про це 17 червня під час прес-конференції на тему "Дорожня карта для Президента або чи потрібен нації Ющенка правовий захист" депутат Львівської обласної ради від БЮТ, голова Української республіканської партії Ростислав Новоженець.

За його словами, зараз, за неофіційними даними, частка українців у ВРУ становить 22%, частка власності в руках українців - 2%, частка українців серед трудових мігрантів - 98%.

"Нам потрібно відновити у паспорті "національну графу", щоб знати, у чиїх руках є наша нерухомість, бізнес", - наголосив депутат.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
а аналіз ДНК також зроблять безкоштовним? манґуст, ану доведи мені, що ти українець. цікаво, яким чином ти це зробиш...
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Оффтопики.

а аналіз ДНК також зроблять безкоштовним? манґуст, ану доведи мені, що ти українець. цікаво, яким чином ти це зробиш...
Шановний,я вам нічого невинен.Тим більш щось доводити.Але якщо ви визначаєте свою національну належність за аналізом ДНК,то хочу вас розчарувати,аналізом ДНК ви можете довести чи є ви дитиною своїх батьків і чи є вашою дитина,яку ви виховуєте.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Для тих, хто замість того, щоб учитися, на майданах стояв, повідомляю, що за допомогою алельного аналізу ДНК можна визначити в тій чи іншій мірі національність.

P.S. Бути "поцреотом" ще не означає бути освіченою людиною.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Оффтопики.

Для тих, хто замість того, щоб учитися, на майданах стояв, повідомляю, що за допомогою алельного аналізу ДНК можна визначити в тій чи іншій мірі національність.

P.S. Бути "поцреотом" ще не означає бути освіченою людиною.
Немає нічого безглуздішого за бажання завжди бути розумнішим за всіх.А багатьом нулям,таким як ви,здається,що вони орбіта,за якою обертається світ.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
когда какой-то охламон называет меня нулём, то он это не более, чем брызгание слюной. идите обратно на рынок! быстро! вам там место: торговать салом и запивать самогоном :)
 
Зверху