Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

а як щодо репресій відносно нього. не приходила думка в вашу голову, що він не просто так в Михайлівському знаходився?.... та тому що підпільні організації підтримував. і цикл віршів про декабристів ви не бачили? уже зрочно закривати очі на те, що не подобається. ну нічого дивного, скоріш закономірно, бо сусід зправа теж закриває очі на це, тож наслідуєте ви своїх "героїв"!
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Оффтопики.

а як щодо репресій відносно нього...
Я дал , прочтите - там все написано :)
...він не просто так в Михайлівському знаходився?...
Конечно не просто так. Михайловское - родовое поместье матери Пушкина :)
...і цикл віршів про декабристів ви не бачили?...
Кроме "Во глубине сибирских руд..." и упоминания о собраниях декабристов в 10-й главе Евгения Онегина, не видел :)
уже зрочно закривати очі на те, що не подобається. ну нічого дивного, скоріш закономірно, бо сусід зправа теж закриває очі на це, тож наслідуєте ви своїх "героїв"!...
Пожалуйста, выражайтесь яснее. Если Вы о Пушкине, то он поэт, а не герой. Если обо мне, то о каких моих "героях", которым я "наследую" идет речь, потому как мне об этом ничего не известно :)
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

я ж вам не мама, яка жує своїй піврічній дитині іжу. посилання ваші - це інтерпритація чистої води.
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Оффтопики.

я ж вам не мама, яка жує своїй піврічній дитині іжу...
Главное, что по основным пунктам у Вас принципиальных возражений не возникло, а остальное я как-нибудь переживу. Кроме того, если Вас не интересует - понятно ли окружающим, что Вы пишете, то и ответам удивляться не стоит :)
 
Останнє редагування:

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

у мене і не тільки у мене сумніви стосоно вашої принциповості взагалі, не кажучі вже про ваші пости, які читаєш суто для гуморини...
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Оффтопики.

у мене і не тільки у мене сумніви стосоно вашої принциповості взагалі, не кажучі вже про ваші пости, які читаєш суто для гуморини...
Ну это дело Ваше. Имхо, абсолютно серьезно воспринимать то, что пишется на форумах, могут только тролли :)
 
Останнє редагування:
W

White_Power

Guest
Re: фашизм и антифашизм


"Песня болотных солдат" - одна из самых известных антифашистских песен в мире. Ее сочинили в 1933 году в концентрационном лагере Бёргермоор. Узники лагеря сами должны были ежедневно ходить в болота с лопатами, выполняя работы по "окультуриванию местности". Тогда руководство лагеря еще разрешало самодеятельность, и вот в один из вечеров была исполнена эта песня, вырвавшаяся за колючую проволоку и очень скоро ставшая гимном антифашистской борьбы
Ты долго будеш ссылками и копиями разбрасываться?Может что нибуть скажеш своими словами.Или только и умееш,что копипастить(Ctrl+C и Ctrl+V)?!
 

Sparta

спартанец
Re: фашизм и антифашизм

Ты долго будеш ссылками и копиями разбрасываться?Может что нибуть скажеш своими словами.Или только и умееш,что копипастить(Ctrl+C и Ctrl+V)?!
Та всё нормально. Чёрный и Миха - это один и тот же чел. Только тов.Чёрный сделан для того чтобы лепить цитаты. А Миха для того чтобы чухню нести от себя. ;)
 

seed

Забанен
Re: фашизм и антифашизм

Я не адепт Сталіна. І Гітлера також, просто я опираюсь на досвід світової історії, на те як країни виходили з кризи. Прикладів - купа, є навіть такі, що повністю підходять під нашу ситуацію.
 
Re: фашизм и антифашизм

Під нашу сетуацію?Завтра парламент зрізае всі допоміжні субсидії з забралів тіх хто жируе, все це він направляе в оборонну спроможність крайни.Після завтра ми на весь світ кажемо шо ми проведемо ядрерний залп(підрив на своїй території) десь в чорномор"ї силою подай 15 мегатон.Нас одразу же зневажають на світовій арені.Хріна їм.Якшо експорту немае станемо державою яка сама себе задоволняе окрім прироодних газо нефте сховищ.Зате наші діти будуть жити і класти на всі ті европи и московское царство.
Доречі ніхто я впевнений не поступить у нас в країні як в японії.Коли деякі міністри перед поразкою вони самовільно зробили харакірі.
Слався УКРАЇНА.
 
Зверху