Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: 1 мая

Stein, батєнька, я Вас вітаю, що Ви з такими як, наприклад, Тигр тут на форумі, цілком можете спільну мову знайти і вони ваши брати. А мені приємніше спілкуватись з нормальною і адекватною людиною будь якої нації, ніж з деякими ... українського походження. Верніше, вважаючих себе українцями, хохлами, малоросами чи ще, невідомо якої національності. І можете залишатись з власним розумінням патріотізму, от тільки не треба мені розповідати про те що я там щось зневажаю.
Якщо ви бачите, що ваш брат заблукав. Якщо ви розумієте, що він потрапив під вплив деструктивних ідей - ваша найголовніша задача: вирвати його з лап ворожої пропаганди і повернути до лав національного табору... Але ви, натикнувшись на найменші трудноші, одразу намагаєтеся втекти, відмежуватися від проблеми і покинути своїх братів в біді на призволяще... Хоча навіщо я вам все це розповідаю, вам же все-одно "приємніше спілкуватися з людьми будь якої нації, ніж української"...
 

no0se

Al-Qaeda
я папал пад вплыв варожай прапагандыыыы упчк равенства1!!1расрас
 

МАХ

Active Member
Чесно кажучи ваш коментар викликав лише посмішку, але все ж таки якби ви лише мені сказали таку маячню я б посміхнувся і пішов далі, але ви можете ввести інших форумчан в оману, та ще й привселюдно назвали мене ботаном)))
Яка маже бути любов до Батьківщини, якщо тая Батьківщина для людини нічого не значить? Про який патріотизм може іти мова, якщо людині "приємніше спілкуватись з людиною будь якої нації, ніж з людиною українського походження"?
Якщо я люблю свою Батьківщину, свою країну, як я можу ненавидіти нац. меншини які є такими ж представниками України як і українці… Ви плутаєте патріотизм з націоналізмом, при чому з етнічним націоналізмом…

Щоб дати визначення тому чи іншому терміну, не потрібно сидіти в кабінети і днями читати книги, варто лишень відкрити книжечку і прочитати що вам потрібно… або процитувати і для інших… знання віршів і художньої літератури передбачено шкільною програмою, і не потрібно бути батаном щоб їх пам’ятати, просто якщо готуватися до ЗОН то воно все само відкладається в пам’яті…
На мій погляд, все ж краще якщо в політиці людина більш освічена, а не з пивного бару, який за пару днів відновить ядерний потенціал… всі знають до чого це призводить…
Стосовно ж націоналізму… Я не маю жодних якихось політичних мотивів, не маю приналежності до жодної з політичних організацій чи партій, хоча і маю певну політичні вподобання, тільки от мій коментар вище суперечить їх ідеології… бо я не маю наміру популяризувати ту чи іншу політичну силу, бо в кожній з них я знаходжу вагомі пункти які мене не влаштовують…
Ви ж і надалі спекулюєте на тих чи інших темах… повторюю є 3 види націоналізму! Ви ж явний представник Крайнього націоналізму, ще й не знаєте або ж просто не визнаєте існування інших категорій націоналізму! Бо це вигідно вам, вашій організації… а чи вигідно України, яка на 1\3 складається з нац. меншин?? Ви розповідаєте які ви дієві, але я від вас бачу лише розбризкування слинею по форуму…
Мені лишень цікаво, якщо вам дадуть автомат і дадуть волю діям, ви що підете стріляти євреїв, росіян, поляків? Адже саме це передбачає крайній націоналізм, нацизм крім якого ви більше ніякий націоналізм не визнаєте…
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

Якщо я люблю свою Батьківщину, свою країну, як я можу ненавидіти нац. меншини які є такими ж представниками України як і українці…
А де я говорив про ненависть? Вибачте, ви щось перекручуєте.
Щоб дати визначення тому чи іншому терміну, не потрібно сидіти в кабінети і днями читати книги, варто лишень відкрити книжечку і прочитати що вам потрібно…
Книжні визначення не завше відповідають реальному стану речей.
знання віршів і художньої літератури передбачено шкільною програмою, і не потрібно бути батаном щоб їх пам’ятати, просто якщо готуватися до ЗОН то воно все само відкладається в пам’яті…
Пробачте мене, не далекого, але я вже, мабуть, застарий щоб пам'ятати вірші зі шкільної програми.
На мій погляд, все ж краще якщо в політиці людина більш освічена, а не з пивного бару, який за пару днів відновить ядерний потенціал… всі знають до чого це призводить…
Освіченого "книжника" ми маємо зараз. Побачили до чого це призводить?
І невже ви проти відновлення ядерного статусу України?
Ви ж і надалі спекулюєте на тих чи інших темах… повторюю є 3 види націоналізму! Ви ж явний представник Крайнього націоналізму, ще й не знаєте або ж просто не визнаєте існування інших категорій націоналізму!
Я цілком визнаю існування всіх "видів" націоналізму і у своєму повідомленні чітко розписав хто і до якого з них належить.
бо я не маю наміру популяризувати ту чи іншу політичну силу, бо в кожній з них я знаходжу вагомі пункти які мене не влаштовують…
А що ж ви тоді робите для покращення ситуації в державі?
Бо це вигідно вам, вашій організації… а чи вигідно України, яка на 1\3 складається з нац. меншин??
Ну то ви перебільшуєте. Україна - то МОНОНАЦІОНАЛЬНА країна за будь-якими міжнародними, ООНівськими та ін. нормами. І взагаля, скільки вже можна перейматися нацменшинами? Коли ви вже нарешті за ними побачите українців? Невже доля пересічного українця цікавить вас менше, аніж проблеми якогось мігранта?
Мені лишень цікаво, якщо вам дадуть автомат і дадуть волю діям, ви що підете стріляти євреїв, росіян, поляків? Адже саме це передбачає крайній націоналізм, нацизм крім якого ви більше ніякий націоналізм не визнаєте…
:) не хочу вас образити, але в цьому реченні ви показали повну заангажованість ваших уявлень стосовно націоналізму та відповідність їх лубералістично-марксистським пропагандистським лозунгам.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: 1 мая

Якщо ви бачите, що ваш брат заблукав. Якщо ви розумієте, що він потрапив під вплив деструктивних ідей - ваша найголовніша задача: вирвати його з лап ворожої пропаганди і повернути до лав національного табору... Але ви, натикнувшись на найменші трудноші, одразу намагаєтеся втекти, відмежуватися від проблеми і покинути своїх братів в біді на призволяще... Хоча навіщо я вам все це розповідаю, вам же все-одно "приємніше спілкуватися з людьми будь якої нації, ніж української"...
:):):)
Ви там про родину згадували. От спробую на цьому прикладі розповісти. Уявить сусідів. У обох нормальни для початку 20 століття родини, скажемо по 5 дітей. От серед дітей сусідньої родини є розумні, з якими приємно спілкуватись і можна дружити, а є пару дурнів, на яких краще взагалі не звертати уваги, якщо звісно їх дурість за певні межи не виходить. І у власній родині є братець-дурень, якому більш приємніше пити горілку з сусідськими відморозками, і який на власну родину, у рідному домі, напившись, різний непотріб каже. Так от, вважаю, нормальній родині потрібно спочатку займатись вихованням синка-дурня, а не сваритись з сусідами, через те, що і серед них теж пару таких дурнів є.
А у нас, нажаль, поки що відношення таких "неадекватних" синків до тих, хто власну родину любе і поважає, не 1 до 4, а побільше. І починати створювати міцну родину, треба з їх перевиховання, а згодом вже впливати на нормальних людей з сусідньої родини, щоб і вони займались вихованням своїх дурнів.
Я зрозуміло висловився?
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Stein, я не маю наміру сперечатися з людиною яка відстоює певні політичні ідеології певної організації…
Книжкові терміни на відміну від ваших не мають заполітизованості… Я проти відновлення ядерного потенціалу! Я не проти покращення боєздатності нації, але не зброєю масового знищення… зброю яку вирокистовують проти мирного населення… ви б віддали б наказ знищіти сотні тисяч мирних жителів, байдуже якої національності, за те що вони підтримують ворожий вам режим? Більше того ядерна зброя ніколи не буде використана… Якщо ж ви думаєте за вдяки неї маніпулювати світовою спільнотою, мушу сказати що ви помиляєтесь… той же Тегеран… Та і взагалі ваші погляди на світ зхожі напогляди початку 20 століття… якщо вас історія нічого не навчила, то я вже безсилий, якщо ви не проаналізували помилки 20 століття і йдете до влади, тоді гріш ціна такій політичній силі… ви можливо ще повернетесь до політики воєнного комунізму?
Дивно ви визнаєте інші види націоналізму… називаючи їх псевдо націоналізмом, тобто лже… як на мене це невизнання… а все тому що крайній націоналізм передбачає знищити своїх опонентів і конкурентів… конкурентів ви називаєте лженаціоналістами а опонентів взагалі на 10 років збираєтесь відсторонити від влади… почитайте про фашизм, і політику фюрера… тоді можливо зрозумієте про що я говорю… Тому для вас книжкові терміни не показник, бо вони суперечать вашій ідеології…

Мене цікавилять українці стільки ж скільки й мігранти… я за те щоб Україна була мононаціональною, я відстою думку що Україна для українців, я за одну державну мову, я за ускладнення отримання громадянства України ( вважаю що громадянином України може стати лише дитина у якої батьки громадяни України, також при укладення шлюбу з мігрантами, якщо жінка виходить заміж за українця по паспорту, вона має право на громадянство, але якщо навпаки тоді ні… також проблема з діаспорою… якщо у мігранта в роду не менше ніж до діда був українець тоді він має право на громадянство при умові проживання на Україні не менше 5 років та здачі певних тестів зокрема з державної мови), потрібно створення новітньої нації українців, тих хто має Українська громадянство… чому так? Бо вважаю що не час виясняти хто в хаті господар, коли вона ще не добудована навіть фундамент не закладено… до того ж обмеження міграції, поліпшення життя населення, популяризація українського, з часом згладить між національні відмінності… українці переважають, і якщо не провокувати націоналізм як нацизм, все природнім шляхом перейде до бажаного результату… ось дійсній націоналізм…

:) не хочу вас образити, але в цьому реченні ви показали повну заангажованість ваших уявлень стосовно націоналізму та відповідність їх лубералістично-марксистським пропагандистським лозунгам.
Я на даний момент є прихильником ВО Свобода! Прихильником Етнічного націоналізму… проте його засуджую, що і підтверджує мій коментар трохи вище…

Я з вами згоден що Україні потрібні зміни! Не факт що ці зміни не повинні прийти через революцію… навіть революційний дух я підтримую, бо на даний момент є всі для цього умови:
«Низы уже не могут жить по старому, а верха еще не хотят жить по новому»….
Але мене хвилює прихід такої політичної сили яка б будувала свою ідеологію на крайньому націоналізмі, ще й головним завданням ставило відновлення ядерної зброї…
Корчинский видно що не дурень… але читаючи ваші коментарі у мене зовсім інше враження про «Геть Усіх»… бо багато чого просто не має логічного пояснення…
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Я зрозуміло висловився?
Цілком. Власне це я вам і хотів сказати, можливо просто під іншим кутом та іншими словами. :)



Я проти відновлення ядерного потенціалу! Я не проти покращення боєздатності нації, але не зброєю масового знищення…
А якою ж зброєю? Чим ви пропонуєте маленькій Україні протистояти можливій агресії величезних США чи РФ?
І ви тут звертаєтесь до історії, щож наведу вам кілька прикладів: Югославія не мала ядерної зброї, не мав її і Ірак, Афганістан - долю цих країн ви знаєте. Проте Іран і Корея - мають хочаб якісь розробки і завдяки цьому досі лишаються незалежними. Ні що не захистить нас краще за ядерну зброю. І не обов'язково її використовувати, вже сама можливість її застосування робить неможливою будь-яку зовнішню агресію.
Тому для вас книжкові терміни не показник, бо вони суперечать вашій ідеології…
Вони суперечать реальному стану речей і вводять людей в оману.
Мене цікавилять українці стільки ж скільки й мігранти… я за те щоб Україна була мононаціональною
Тобто з мононаціональної ви пропонуєте перетворити Україну на багатонаціональну? :shock:
потрібно створення новітньої нації українців, тих хто має Українська громадянство…
Створення новітньої нації "українців", що етнічно будуть не зовсім українцями, а лиш матимуть український паспорт? :shock:
Ось такий він, "етнічний націоналізм"...
я відстою думку що Україна для українців
Тепер я зрозумів в чому "подвох" цього лозунгу і які "українці" маються тут на увазі...
Бо вважаю що не час виясняти хто в хаті господар, коли вона ще не добудована навіть фундамент не закладено… до того ж обмеження міграції, поліпшення життя населення, популяризація українського, з часом згладить між національні відмінності…
"Необходимо помнить, что без завоевания внешней свободы любая внутренняя реформа в лучшем случае превращает нас только в более выгодную для внешнего врага колонию. Плоды всякого так называемого экономического подъема все равно достанутся только контролирующим нас государствам. И если в результате социальных перемен мы и станем работать лучше то ведь работа эта идет только на пользу им же. Что же касается общекультурного прогресса, то он вообще недоступен любой нации, до тех пор пока она не завоюет национальной независимости; ибо общекультурный прогресс тесно связан с политической независимостью и достоинством национального целого."
до того ж обмеження міграції, поліпшення життя населення, популяризація українського, з часом згладить між національні відмінності…
А поясніть мені, шановний, як ви збираєтеся "згладжувати" міжнаціональні відмінності в негритянці, що вийшла заміж за "українця по паспорту" і, за вашими критеріями, отримала українське громадянство і стала українкою? Чи ваші "нові українці" навіть не обов'язково мають бути білими?
українці переважають, і якщо не провокувати націоналізм як нацизм, все природнім шляхом перейде до бажаного результату… ось дійсній націоналізм…
Я не прихильник расизму, але якщо навіть сучасний "націоналізм" сповідує ідеї подібні вашим - мені стає страшно за Україну...
Невже для того, аби мати можливість відстоювати своє, рідне, українське треба бути расистом? Невже боротися за незалежність, балаго і здоров'я нації, а не лише держави здатні лише відморожені скіни-неонацисти? Невже у нас немає здорових тверезомислячих людей здатних побачити таки реальність загрози кольорових мігрантів для України? Невже "юоротьба за ксенофобією і расизмом" відбила в українців останню здатність думати? Невже наші сьогоднішні націоналісти за своєю ненавистю до братів-росіян не бачать що в Харкові є вже ледь не цілі в'єтнамські, китайські, негритянські квартали? Невже це не є проблемою? Невже майже не контрольований наплив і розмноження мігрантів на ряду з демографічною кризою і фактичним вимиранням корінної української нації не є загрозою для країни? Невже те, що в найближчі 50 років українці в Україні має всі шанси стати нацменшиною є нормальним явищем? Невже толерантність вище за захист національних інтересів? І невже особисті політичні сампатії чи антипатії для вас важливіші за майбутнє країни?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

А якою ж зброєю? Чим ви пропонуєте маленькій Україні протистояти можливій агресії величезних США чи РФ?
Не така вже Україна і маленька. Назвить країну Європи, більшу за чисельністю населення чи площею. РФ тільки не називати.
 

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

Не така вже Україна і маленька. Назвить країну Європи, більшу за чисельністю населення чи площею. РФ тільки не називати.
ну то, что Украина самая большая в Европе никто не спорит
 
Зверху