Оффтопики.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: ВО "Свобода"

А в дужках я написав, містер знавець мов, бо то була цитата з його таки (проФФесора) офіційного виступу на з'їзді "федерастів". Ну і що він для Вас є нормальним - теж багато про що говорить...
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

А в дужках я написав, містер знавець мов, бо то була цитата з його таки (проФФесора) офіційного виступу на з'їзді "федерастів". Ну і що він для Вас є нормальним - теж багато про що говорить...
Пусть говорит мне как-то ваше мнение)))))))) Но он хоть по лучше чем Тимошенко с Ющенко будет.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

а іще переплутав Гоголя із Гегелем, Бабеля із Бебелем

Віктор Янукович знову наступив на одеські граблі, пише газета "24". Виступаючи 20 жовтня на одеській конференції Партії регіонів, лідер партії переплутав діяча німецького робітничого руху Августа Бебеля з одеським письменником Ісааком Бабелем (аудіофайл).
You must be registered for see images attach


"Я хочу навести цю фразу одного з героїв Бебеля: "Если хотите что-нибудь наблюдать из жизни, то зайдите к нам на двор – есть с чего посмеяться", - сказав Віктор Янукович.

Як зіронізував із цього приводу Обком, "відомо зі старого радянського анекдота, інтелігентна людина – це та, яка може відрізнити Гоголя від Гегеля, Гегеля від Бебеля, Бебеля від Бабеля, Бабеля від кабеля, кабеля від кобеля і кобеля від суки. Тест Віктор Федорович не пройшов з першого разу."
 

mangust

патріот
Я не называл зверями всех у кого мнение отличается от моего, я лишь отметил то с какой агрессией они отстаивают свое, не стоит переворачивать мои слова, показываете себя с плохом свете.
Перечитайте ще раз мій попередній пост,і знайдіть де я перекручував ваші слова.Я написав,що по-вашому,всі у кого відмінна думка від вашої-особа з промитими мізками.Ви ж намагаєтесь мене звинуватитив тому,що я не писав.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

а іще переплутав Гоголя із Гегелем, Бабеля із Бебелем

Віктор Янукович знову наступив на одеські граблі, пише газета "24". Виступаючи 20 жовтня на одеській конференції Партії регіонів, лідер партії переплутав діяча німецького робітничого руху Августа Бебеля з одеським письменником Ісааком Бабелем (аудіофайл).
You must be registered for see images attach


"Я хочу навести цю фразу одного з героїв Бебеля: "Если хотите что-нибудь наблюдать из жизни, то зайдите к нам на двор – есть с чего посмеяться", - сказав Віктор Янукович.

Як зіронізував із цього приводу Обком, "відомо зі старого радянського анекдота, інтелігентна людина – це та, яка може відрізнити Гоголя від Гегеля, Гегеля від Бебеля, Бебеля від Бабеля, Бабеля від кабеля, кабеля від кобеля і кобеля від суки. Тест Віктор Федорович не пройшов з першого разу."
Та чё вы паритесь? Когда пацаны при власти хорошо всем пацанам:)
Без ЛОХА и жизнь трудна:)
 

setty

Граф
Я написав,що по-вашому,всі у кого відмінна думка від вашої-особа з промитими мізками.
А я написал что нигде никак не давал повода вам подобным образом обомне думать. Что не понятно? Почему вы не отправили это ко мне в приват раз это не относится к тебе обсуждения? Играете на публику?
 

mangust

патріот
А я написал что нигде никак не давал повода вам подобным образом обомне думать. Что не понятно? Почему вы не отправили это ко мне в приват раз это не относится к тебе обсуждения? Играете на публику?
По-перше це тема Оффтопики.
По-друге,ви мене публічно і безпідставно звинуватили в підміні тверджень. А від мене вимагаєте,щоб я в приват вам писав.Можливо це ви граєте на публіку?
 

setty

Граф
Вы процитировали мои слова и сделали из них вывод который логическим путем сделать было невозможно, причем вывод этот был как камень в мой огород.
А насчет привата я вам написал на тот случай если вы отличаете личное от публичного. Если это не показалось вам личным, нехер ерепенится по поводу "публічно і безпідставно звинуватили"
 

Tier_1

Night Crawler
Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

А я що кажу! Звичайно. І про Анну Ахмєтову, і про Ісаака Бабеля, і про Словенію з Словаччиною (ну переплутав - з ким не буває), і про шкідливого кота Леопольда, і про гору Афон в Єрусалимі... Аякже, звичайно "дєло". А якщо і було щось (ну, там слово прочитати з папірця не зміг, чи Великий Піст на декілька тижднів раніше закрив) - так це можна зрозуміти, бо контузія яйцем - одна з самих страшних контузій. Просто видно одразу, що в такого високоінтелектуального політика, такі ж і прихильники, що вболівають за його "дєло". Як то кажуть "рибак рибака...". Але Ви не засмучуйтесь. Адже "нормальных и здоровых людей у нас больше, чем этих казлов, каторые вам постоянно мешают жить"...
Упс...
Выходит на Телесвите тоже такие контуженные есть. С Пасхой на несколько дней раньше поздравили...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Оффтопики.

КОСТа, можна було пости про лідера ПР у відповідну тему, а не сюди перенести.
 
Зверху