Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

И меня не кто не спрашивал хочу я жить в Украине или нет.
вас тоді цікавили машинки та футбол в крашому випадку, а не доля держави. взаагалі,як ви можете казати, що там було краще, посилаючись на те, що вам сказали?
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

"Товарисч умник", давайте не розписуватись за "большинство". Гадаю, що Ви такий же статист, як і філолог. А проблема наша в тому, що всі, хто бажає, може висловлювати ось такі ляпи "космічного масштабу і космічної ж дурості".

і ще

Так ось, українську мову, не дивлячись на всі зусилля ось таких космополітів-інтернаціоналістів можна було почути, не багато, але можна було. Були програми на ТВ і на радіо, були школи з уроками української мови, хоча їй увага приділялась на рівні іноземної, але все таки. Хоча, мали місце бажаючі не вивчати українську мову, мовляв приїхали з Росії, важко, та і навіщо це потрібно. Дирекція йшла на зустріч. Але щоби зовсім не чути української мови - то це чергова Ваша брехня.
Ну і про те, що Ви, начебто, знаєте українську мову - то побійтеся Бога. Розуміти і знати - зовсім різне. Ваші знання обмежуються придурастими жартами з якогось жовтого сайту на зразок "ковдровтикача" та "міжповерховогодротоходу".

(взято ).
Плюс до того, правдивість цих нових філологічних утворень Ви мені так і не підтвердили, то ж я маю всі підстави вважати Вас брехуном. Ну а щодо образ, то, очевидно, Ви не вважаєте за образу, для україномовних, коли їх рідну мову назвивають "тупім языком". Мало того, що Ви показали власну недолугість безпідставними наклепами на мову, про яку маєте мізерну (через власне невігластво) уяву, Ви ще й сповідуєте політику подвійних стандартів. Вам можна кидати ось такі образи, але Вас ображати за це не можна, Вам можна назвиати опонентів "хохлами", "нашистами" і іншим словесним непотребом, Вас називати - то порушення прав і свобод. Як то кажуть - нахабство друге щастя.
Знаете что в Гугле на запрос Украинец выдаёт альтернативу поиска ХОхол:)
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Прикол в тому,що СРСР вже розвалився,а ви чомусь ще ні :lol:
Якщо немає бажання жити в цій країні,то все в ваших руках.Але пам'ятайте,що в Європі знання тільки російської мови замало.
Союз во первых развалили а не он сам развалился. Украинский язык я знаю и свободно на нём говорю, я даже учился в Украинском классе. Но только я буду говорить на Русском он мне ближе приятней и дети мои будут говорить на русском. Вообще русский язык богаче Украинского и красивей как для меня и мне больше по душе А.С. Пушкин чем Т.Г. Шевченко.
И не надо мне навязывать на каком языке я должен разговаривать. Я такой же Украинец как и Русский и вы в том числе.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Тут я незовсім розумію вас… по деяким причинам…
Ви себе вважаєте українцем? А українець це національність… Що таке національність ?
Друже МАХ, Ви даремно запитуєте у зазначеної особи про її національність. Цей товарисч її сам не знає. Спочатку він стверджує, що він , причому, повідав нам цікаву історію з паспортом. Мовляв у нього національність не така, як зазначена в паспорті. Я громадянин України, але в моєму паспорті графи "національність" немає. Коли в паспорті цього товарисча така графа є, то, логічно було б припустити, що він має паспорт з громадянством іншої країни :lol:. Ось тільки чиєї? Але, наскільки я зрозумів, він і сам не знає. Аж раптом з'ясовується, що він все ж . Хоча і тут впевненості немає, бо виявляється, що далі йде нова поправка - він . Во як, особа "слов'янської національності". Чергове філологічне новоутворення. Тому пожалійте свого опонента, не завантажуйте його питаннями, на які він сам не може знайти відповідь.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: "Мови" та "языки".

Modd, і такий же філолог із істориком...

Фокс Малдер, який ви кмітливий!:)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Знаете что в Гугле на запрос Украинец выдаёт альтернативу поиска ХОхол:)
Це і все, що Ви можете сказати? А я колись бачив словники, де поруч з словом "росіянин" стояли "людожер", "андрофаг" тощо. Ще можна додати купу нових термінів, що з'явились останнім часом. Чесно кажучи, в мене немає бажання користуватись ними. Але це лише коли людина сама не переходить за межу, як ось щойно зробили Ви. Тому, наскільки я зрозумів, Ви не проти, щоби всіх їх використовувати по відношенню до Вас? Добре, візьму до уваги. Якщо проти, то не не треба паскудити на інших, щоби потім не отримати аналогічну порцію собі. Щодо Вашого знання української мови, то не смішіть людей. Доречи, російською Ви теж не володієте настільки, щоби вважати її рідною. А Пушкін, на якого Ви посилаєтеся, за певні Ваші звороти мовні, відтермінував би поєдинок з Дантесом, та став би до бар'єру з Вами. Якось скромніше треба.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Друже МАХ, Ви даремно запитуєте у зазначеної особи про її національність. Цей товарисч її сам не знає. Спочатку він стверджує, що він , причому, повідав нам цікаву історію з паспортом. Мовляв у нього національність не така, як зазначена в паспорті. Я громадянин України, але в моєму паспорті графи "національність" немає. Коли в паспорті цього товарисча така графа є, то, логічно було б припустити, що він має паспорт з громадянством іншої країни :lol:. Ось тільки чиєї? Але, наскільки я зрозумів, він і сам не знає. Аж раптом з'ясовується, що він все ж . Хоча і тут впевненості немає, бо виявляється, що далі йде нова поправка - він . Во як, особа "слов'янської національності". Чергове філологічне новоутворення. Тому пожалійте свого опонента, не завантажуйте його питаннями, на які він сам не може знайти відповідь.
Что вы городите я говорил что Украинец только по паспорту! А в душе я Русский точней мои предки с Киевской Руси где не было не Украинцев не Россиян!
 
Зверху