Оффтопики.

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

вам може і ні, а мені саме те!
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Может быть всё может быть. Смотря что вы имеете в виду))))))))))
То и имею ввиду :) Говорить что вы не судимы (даже если вы думаете и знаете что не судимы) - не означает что вы в данную минуту не отбываете наказание в какой-нибудь тюряге за какое-то преступление в каком-то городе в котором ни разу в жизни не бывали :) А знаете почему ? Потому что у нас бывали случаи когда человека могут посадить под чужой фамилией (по поддельному паспорту - за другого человека , просто не проверив ничего) Несудим - это когда заказал справку о несудимости где написанно что ты несудим :)

Zuzuka - а вы член ВО Свобода или просто за них выступаете или как ?
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

То и имею ввиду :) Говорить что вы не судимы (даже если вы думаете и знаете что не судимы) - не означает что вы в данную минуту не отбываете наказание в какой-нибудь тюряге за какое-то преступление в каком-то городе в котором ни разу в жизни не бывали :) А знаете почему ? Потому что у нас бывали случаи когда человека могут посадить под чужой фамилией (по поддельному паспорту - за другого человека , просто не проверив ничего) Несудим - это когда заказал справку о несудимости где написанно что ты несудим :)

Zuzuka - а вы член ВО Свобода или просто за них выступаете или как ?
Ну я такую справку заказывал не помню правда куда. Так что я официально заявляю я не судим) Могу и справку показать)))))
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Zuzuka - а вы член ВО Свобода или просто за них выступаете или как ?
аби ви ще повністю тему читали, а не лізли на кожній сторінці із запитаннями, які вже обговорювались.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Так что я официально заявляю я не судим) Могу и справку показать)))))
Слабо, не той масштаб. Ось один добродій "двічінесудимий", оце я розумію, оце масштаб. А просто "не судим" - "не та форма, не тот центр тяжести..." :)
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Визнання Голодомору, та вшанування його жертв. Коли людина шанує голодомор, то або вона його породила, або у неї в голові не вистачає клепки.
 

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Визнання Голодомору, та вшанування його жертв. Коли людина шанує голодомор, то або вона його породила, або у неї в голові не вистачає клепки.
Хоча б не ганьбились! Бо враження що ви просто не розумієте значення слова «вшанування»!
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Пояснюю на прикладному рівні: Друга Світова війна. Всі визнають цю трагедію. І шанують загиблих. Ніхто не шанує Другу Світову (з нормальних людей). Та що говорити:
Після знайденого відеоматеріалу в Інтернеті вирішив все ж таки повернутися до цієї теми… Досить прикро що дехто вшанування пам’яті загиблих починає накручувати на свій лад паплюжачи нашу віру…
Висновок один - у вас бездумне "копі-паст", або ви заводите сварку заради сварки, тобто займаєтесь "троллінгом". Цим ви вшановуєте тих, хто віддав своє життя за ради вас? Сказати більше нічого.

Намагався пояснити "піонерам", щоб вони не повторювали як бездумні папуги зойки неосвічених вчорашніх торгашів-кооперативників, а сьогоднішніх депутатів, які навіть за час свого перебування при владі, та "на людях" не спромоглися вивчити українську та продовжують "размавлять" на українсько-єврейсько-російському суржику, а намагалися хоча б фонетично аналізувати зміст.
 
Останнє редагування:

Kpyk

New Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

це трагічна сторінка історії, про яку треба пам"ятати, але святкувати обов"язково треба перемоги, бо багато держав(наприклад тієї ж росії) намагаються нас зламати!!! Святкуймо перемоги, пам"ятаймо про поразки, і перемагаймо!!!
 
Зверху