Оффтопики.

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Пояснюю на прикладному рівні: Друга Світова війна. Всі визнають цю трагедію. І шанують загиблих. Ніхто не шанує Другу Світову (з нормальних людей). Та що говорити:
Висновок один - у вас бездумне "копі-паст", або ви заводите сварку заради сварки, тобто займаєтесь "троллінгом". Цим ви вшановуєте тих, хто віддав своє життя за ради вас? Сказати більше нічого.
Будемо вважати що ви не виспались... модератори прошу перенести ці коментарі до оффтопу, бо аж ніяк не стосуються теми… вельми шановний пан просто недосить орієнтується в тому що пише…
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

А ви як Людовік 14-й (чи як там його) про себе в першій дійовій особі множини?
 

dreadfin

Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

як каже ірина Фаріон, російськомовні українці - душевнохворі.
Не, Zuzuka, тут Вы перегибаете палку. Разве Вы не знаете, сколько украинцев было насильственно вывезено в ходе коллективизации 30-х годов в Сибирь и на Урал? Людей просто выбрасывали из вагонов на суровой сибирской земле. Простые русские люди-сибиряки были первыми, кто приходил им на помощь, помогал освоиться в тех местах. Сколько там погибло украинцев и сколько осталось сирот - теперь не сосчитать. Неужели я виноват, что разговариваю на родном мне русском языке, являясь украинцем и не меньшим патриотом Украины, чем Вы? Неужели виноват мой отец, который остался без обоих родителей-украинцев и воспитывался в детдоме на Урале? Русский язык стал для него родным, у него не было выбора. Ну а мне русский язык достался как родной по наследству, я на нем говорю и думаю. Но при этом всегда болел за Украину, голосовал за Черновила и Ющенко. В то же время, я не могу понять и Вас, "патриотов", почему вы ищете проблему в русском языке и в простых русских людях? Какое они имеют отношение к украинскому патриотизму? В 30-х годах у власти вообще стоял грузин. И что? :|
 

Feuer

root@ded-desktop:~#
Модератор
Re: Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Не, Zuzuka, тут Вы перегибаете палку. Разве Вы не знаете, сколько украинцев было насильственно вывезено в ходе коллективизации 30-х годов в Сибирь и на Урал? Людей просто выбрасывали из вагонов на суровой сибирской земле. Простые русские люди-сибиряки были первыми, кто приходил им на помощь, помогал освоиться в тех местах. Сколько там погибло украинцев и сколько осталось сирот - теперь не сосчитать. Неужели я виноват, что разговариваю на родном мне русском языке, являясь украинцем и не меньшим патриотом Украины, чем Вы? Неужели виноват мой отец, который остался без обоих родителей-украинцев и воспитывался в детдоме на Урале? Русский язык стал для него родным, у него не было выбора. Ну а мне русский язык достался как родной по наследству, я на нем говорю и думаю. Но при этом всегда болел за Украину, голосовал за Черновила и Ющенко. В то же время, я не могу понять и Вас, "патриотов", почему вы ищете проблему в русском языке и в простых русских людях? Какое они имеют отношение к украинскому патриотизму? В 30-х годах у власти вообще стоял грузин. И что? :|
а вы еще не поняли, что она идейный русофоб?
 

МАХ

Active Member
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

А ви як Людовік 14-й (чи як там його) про себе в першій дійовій особі множини?
Давайте відверто говорити… вас просто харить дана тема, бо її підняв Ющенко, бо її ігнорує ваш кандидат, бо ця тема викликає невдоволення у Росії, бо ви можливо то і самі росіянин, бо ваших рідних напевне ця трагедія не торкнулася, вам байдуже на страждання інших і ви далі свого носа нічого не бачите і не чуєте… тому ви і дозволяєте собі стьобатись в цій темі… модератори вибачте за коментар не в тему…
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Так так... Я вже росіянин, як приємно :), як казала Zuzuka
Сообщение от Zuzuka Посмотреть сообщение
як каже ірина Фаріон, російськомовні українці - душевнохворі.
Це ж треба, що ще я від вас почую, може я Сам Путін :)?
І де це я сказав що мене "харить" Голодомор(С) Мах ? І який мій кандидат ???
Хоча зізнаюся... Дещо таки мене "харить" - Ви та Zuzuka, які своїми діагнозами наліво і на право, дають привід вважати за націоналістів ось людей. А тему про Голодомор(ри) взагалі зафлудили своїми постами "я кращий претендент на "пост" шанувальника Голодомору" (як і всі сусідні теми)
 

dreadfin

Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

а вы еще не поняли, что она идейный русофоб?
Вы тоже перегибаете, только в другую сторону;) Не пойму, какого черта люди лезут в политику? Думаете на этом заработать? Не лезьте туда - оставайтесь людьми!:greedy:
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

ось цей виступ...
Повертаючись до мовного питання
В країні 5 млн українців вважають рідною мовою російську. Вони душевнохворі, їх потрібно лікувати, - Ірина Фаріон


Мова матиме свято лише тоді, коли в країні будуть нормальні люди. Ця ситуація, яка є зараз з українською мовою, просто катастрофічна. Її може врятувати лише сила і віра. Кожна людина органічно здатна розвиватися лише в своїй культурі, традиції і мові. Та, на жаль, у нас країна загублених людей, дезорієнтованих у часі і просторі. З такою промовою вчора, 21 лютого, у Міжнародний день рідної мови виступила кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Національного університету «Львівська політехніка», один з лідерів ВО "Свобода" Ірина Фаріон.

За словами І. Фаріон, в Україні є близько 5 млн людей-14,8%, які під час останнього перепису населення назвали себе українцями, проте рідною мовою вважають російську. «Ці люди є просто душевнохворі. Вони не мають права на слово, адже вони просто з роздвоєною психікою і їх треба лікувати», -наголосила мовознавець.



Інша річ, зазначила І. Фаріон, стосується тих людей, які з тих чи інших причин говорять суржиком. «Я нещодавно повернулась з рідного краю Шевченка-Черкащини, де більшість мешканців розмовляють суржиком. Проте ми не маємо жодного права висловлювати людям з Центральної, Східної чи навіть Західної України претензії за те, що вони спілкуються цією травмованою, покаліченою, замордованою мовою. Ці люди, як квіти, заасфальтовані. По них пройшов каток московізації. Та вони не хочуть бути інтелектуальними бомжами, а хочуть, щоб їх врятували», - додала вона.



Ірина Фаріон також наголосила, що відродження України розпочнеться саме з Черкащини, а ознака здорового суспільства це тоді, коли там не сперечаються про мову.
я й сам то часто розмовляю російською, але рідною вважаю українську... будь-хто може проявити силу волі і перевчитися на ту мову якою спілкувалися наші предки до початку русифікації... звичайно ж це право кожного...… напевне мова йшла про тих хто вже народився в Україні… або ж при розвалі було років зо 5… коли з сіл приїжджають в місто і починають розмовляти російською… проявляючи слабкість духу і волі, що спричиняється старими стереотипами про «селюцьку» мову..
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Вы тоже перегибаете, только в другую сторону;) Не пойму, какого черта люди лезут в политику? Думаете на этом заработать? Не лезьте туда - оставайтесь людьми!:greedy:
Rubux, чим далі від кордону, політики, Москви, та телебачення - ти більше росіяни люблять українців і навпаки. Ну і одне вам скажу - те що "написала" Zuzuka, таке справжній націоналіст не скаже ніколи. То ж ставтесь філософськи до таких.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Здається Сирожа повернувся таки. Зачекати ще, чи зараз цей черговий нік до бану відправити?
 
Зверху