Оффтопики.

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: ВО "Свобода"

якщо у вас півродичів сиділо. то у мене за 7 поколінь українців з боків матері та тата ніхто. я розумію, що для східної України це цілком нормально, бо там дійсно кожен другий сидів, але не для мене і тих , хто голосував швидше проти Януковича, ніж за Ющенка.
У меня не кто в семье и в роду тоже не сидел.
 

МАХ

Active Member
Re: ВО "Свобода"

А я вообще-то до данного типа не отношусь.......я так сказать из прогрессивной молодёжи.....но не той что одевается как 3,14едики и висит в типа в клубах под коксом или феном. А той что увлекается тем же чем и вся Европейская и Американская молодёжь.
Для меня особо роли не играет седел человек или нет главное кем он стал.
цікаво це чим? звичайно якщо не секрет)

на вище згаданій вами території з наркотиками справи ще гірші… матамфитамином, маріхуанной?
 

Modd

Очень Важная персона
Re: ВО "Свобода"

цікаво це чим? звичайно якщо не секрет)

на вище згаданій вами території з наркотиками справи ще гірші… матамфитамином, маріхуанной?
Ну это типа Екстримальными видами спорта музыки творчества и всего такого.......такая молодёжь такие вещи как наркотики не признает вообще хоть лёгкие хоть тяжелые даже алкоголь не любит.
 

МАХ

Active Member
Re: ВО "Свобода"

Ну это типа Екстримальными видами спорта музыки творчества и всего такого.......такая молодёжь такие вещи как наркотики не признает вообще хоть лёгкие хоть тяжелые даже алкоголь не любит.
)))

так а чим саме ви займаєтесь? просто ціквлюсь.. бо я і сам прихильник чистого життя...
Не повірите, але я ніколи не палив, і після того як здав на права спиртного майже не вживав (пів року)... водку взагалі більше не п’ю))) хоча друзі мене і не розуміють.. їм аби десь тусонути, нажратись, позависати коло гральних автоматів... я все ж таки живу своїм розумом.... займаюсь тенісом.... і мистецтвом (скульптурою і художнім мистецтвом... раніше і музичною, але мабуть мені слон на вухо наступив))).. вибачте за оффтоп.. просто рідко зустрінеш людину який має схожу життєву позицію)))
 

Modd

Очень Важная персона
Re: ВО "Свобода"

)))

так а чим саме ви займаєтесь? просто ціквлюсь.. бо я і сам прихильник чистого життя...
Не повірите, але я ніколи не палив, і після того як здав на права спиртного майже не вживав (пів року)... водку взагалі більше не п’ю))) хоча друзі мене і не розуміють.. їм аби десь тусонути, нажратись, позависати коло гральних автоматів... я все ж таки живу своїм розумом.... займаюсь тенісом.... і мистецтвом (скульптурою і художнім мистецтвом... раніше і музичною, але мабуть мені слон на вухо наступив))).. вибачте за оффтоп.. просто рідко зустрінеш людину який має схожу життєву позицію)))
Я занимался гимнастикой, акробатикой. Потом увлекался Braek Dance.
Нравится екстримальные виды спорта как сноуборд, нравится ездить на горном велосипеде. Тоже нравится большой теннис, баскетбол. Ну и так тренажерный зал для себя.
А по поводу творчества в своё время нравился Hip-hop ну и вся его культура.
Сейчас уже конечно увлечения по серьезней больше увлекаюсь маркетингом,финансами,экономикой.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

Modd, це чудово. але яким чином до ВО Свобода відноситься?
 
Зверху