Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

Zuzuka

прагну...
Щоб уникнути розгрому в Тернополі, БЮТ зізнався у підкупі виборців, незаконному використані коштів та ліквідації місцевої організації

Агонія Блоку Юлії Тимошенко на Тернопіллі продовжується. У ніч напередодні виборів о 23.45 у суботу БЮТ подав у Тернопільську обласну територіальну виборчу комісію рішення міжпартійної конференції про відмову брати участь у виборах.

Своє рішення представники блоку аргументували статтею 48 Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». У цій статті йдеться, що реєстрація може бути скасована у разі встановлення у судовому порядку факту підкупу виборців місцевою організацією партії чи блоку, факту, що місцева партійна організація чи блок крім коштів свого виборчого фонду використовувала для передвиборчої агітації інші кошти або використала кошти у більшому розмірі, ніж передбачено законом, а також у разі ліквідації місцевого осередку партії чи місцевих організацій партій, що входять до блоку.

Фактично, бютівці вчинили явку з повинною і зізнались у цілеспрямованому порушенні виборчого законодавства, що врешті-решт обернулося «ліквідацією місцевого осередку партії».

Вважаємо, що прокуратура розгляне аргументацію білосердешних і ухвалить відповідне рішення.

Водночас рядові бютівці, які є членами ДВК, відмовляються виконувати незаконні вимоги свого керівництва і зривати вибори.

Залишають ряди «титаніка» і деякі бютівські керівники. Наприклад, у Ланівецькому районі проявив громадянську відповідальність і проголосував на виборах голова Лановецької районної ради, член Блоку Юлії Тимошенко Ткачук В.А.

Загалом, станом на 12-00 у Лановецькому районі проголосувало 19,5% виборців.

 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Юлія Тимошенко

Мда. На рівному місті так підірвати власну і без того хитку репутацію, це треба вміти.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Юлія Тимошенко

Насмілюсь припустити, що в Сумах, в порівнянні з кращими для БЮТ часами, рейтинг також помітно впаде. Нехай подякують своїм Гученкам, Шапошнікам, Сидельникам, а також "пташкам" нижчого польоту, які займають перші місця в сумських скандалах (головним чином пов'язаних з "липовими тендерами" та дерибаном майна сумської громади).
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Зузука перестаньте хаить партию за чей счёт вы жили определённое время.Нужно быть всётаки как-то попорядочней.Хотя наверняка теперь вам платит "Свобода"...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Юлія Тимошенко

А до чого тут Zuzuka? Вона не лаїться, а лише приводить інформацію для роздумів. От якби вона почала, як наши знайомі боти мандри тут писати, то вже б викликало хвилювання стосовно її стану здоров'я. А так, сьогодні у БЮТ розчарувалась, завтра у Свободі. Цілком нормальний процес.
 

Zuzuka

прагну...
Зузука перестаньте хаить партию за чей счёт вы жили определённое время.Нужно быть всётаки как-то попорядочней.Хотя наверняка теперь вам платит "Свобода"...
а у вас є докази, що вони мені платили, за їх рахунок жила? чеки, бухгалтерія. диви яка. припиніть ліпити наклепи з нічого. як частину форумчан хвилює мій матеріальний стан!
ВО Свобода нікому не оплачує роботи. вся робота на ентузіастах. хоча деякі люди звикли, що партія їм оплачує роботу, ніяк не можуть звикнути, що є партії, діяльність яких здійснюється за безкорисливої допомоги ідейної людини. ментальність.
 

vladislava

New Member
Та хіба можна щось довести бютівцям, вони чхали на всі закони разом з Тімошенніцею.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Юлія Тимошенко

А до чого тут Zuzuka? Вона не лаїться, а лише приводить інформацію для роздумів. От якби вона почала, як наши знайомі боти мандри тут писати, то вже б викликало хвилювання стосовно її стану здоров'я. А так, сьогодні у БЮТ розчарувалась, завтра у Свободі. Цілком нормальний процес.
А зачем потдерживать что бы потом разачеровываться? Партии этим и пользуются что их будут потдерживать.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Юлія Тимошенко

А зачем потдерживать что бы потом разачеровываться? Партии этим и пользуются что их будут потдерживать.
Може тому, що хочеться вірити у те що вони кажуть справді так.
 

Zuzuka

прагну...
не можу проходити остаронь долі своєї країни, а її вирішуються поки політичні проекти, а не народ, тому доводиться подтримувати якусь з них. це нормально. погано коли людині чхати. вважаю, що голосувати проти всіх - егоїстично, означає за всіх, засіб виправдання себе: я за тих не голосував і за цих теж, я нейтральний! угу, нейтральний, в данному випадку = байдужий, байдужий до себе...
 
Статус
Закрита.
Зверху