Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

За кого на посаду Президента Ви зараз віддали б свій голос?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    250
Статус
Закрита.

Zuzuka

прагну...
Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

хто де живе. я в Сумах і це північ. я люблю і Ющенка і ВО Свобода. не вирішуйте за усіх. і я кричала фальсіфіікація. а зараз кажу про те, що іде фальсифікація думки народу, шляхом обдурювання у ЗМІ.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за

Радуйтесь,что к вам столько людей начало заходить.
На счет голосования-надо принимать действительность такой какая она есть.А чего вы ждали?
Та я ж Вам вже подякував :).
Стосовно сприймання дійсності, то я і Вам того ж самого бажаю.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

голосування не є соціологічним опитуванням. тобто не відображає дійсність. очікувати від нього прогнозу реального вибору не варто. це лише показова позиція кожного, хто проголосував.
Я додам, що позиція тих, хто у цей розділ заглянув і не полінувався замислитись і здійснити пару рухів мишкою. Але коли тут проголосує 100 людей, то картина вже більш-меньш буде наближена до соціалогічного опитування.
До речи Марсия, ось Вам опитування, яке, впевнений, Вас зацікавить . Але дуже прошу, не спішить там щось писати, а уважно перегляньте перше повідомлення, щоб не було образ.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за

Какой там подвох.
Мы живем на восточной Украине,Ющенко и "Свободу" здесь не любят.Поймите это здесь и сейчас,чем потом кричать на выборах : "Фальсификация" ! Такого не может Быть !!! Нас обманули!!!
Марсия, хто Вам сказав, що Ющенко чи "Свободу" не тут люблять? Може хтось і не любить, але переважно не за тими підставами, що Ви. Я наприклад Ющенко поважаю за його проукраїнську позицію, але не поважаю за його м'якотілість, перекладання відповідальності на когось іншого, те, що він поставив власні шкурні інтереси вище державних і деяку маразматичность останнім часом. І, до речи, Суми, це не східна Україна. І тут корінне населення не так постраждало під час радянського геноциду, і його достатньо залишилось, щоб про своє українство казати, не опускаючи сором'язливо очи.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за

Марсия, хто Вам сказав, що Ющенко чи "Свободу" не тут люблять? Може хтось і не любить, але переважно не за тими підставами, що Ви. Я наприклад Ющенко поважаю за його проукраїнську позицію, але не поважаю за його м'якотілість, перекладання відповідальності на когось іншого, те, що він поставив власні шкурні інтереси вище державних і деяку маразматичность останнім часом. І, до речи, Суми, це не східна Україна. І тут корінне населення не так постраждало під час радянського геноциду, і його достатньо залишилось, щоб про своє українство казати, не опускаючи сором'язливо очи.
Згоден з усім.
 

Мартовский_Кот

Злой помощник модератора
Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

А если воспользоваться всё таки своим правом голоса и выбора и голосовать против всех до тех пор, пока не будет достойной кандидатуры?
Выбор таков получится - на протяжении 5 лет пытаться найти достойную кандидатуру или на 5 лет уйти с головой в неизвестность. Хотя бюджету с такими темпами будет ой как тяжко... Если от него вообще что-то останется...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

А если воспользоваться всё таки своим правом голоса и выбора и голосовать против всех до тех пор, пока не будет достойной кандидатуры?
Выбор таков получится - на протяжении 5 лет пытаться найти достойную кандидатуру или на 5 лет уйти с головой в неизвестность. Хотя бюджету с такими темпами будет ой как тяжко... Если от него вообще что-то останется...
Це було б більш результативно, якби після провалу на наступні вибори тих, кого "прокатили" не допускали. Нехай та сама політична сила, але когось іншого.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

можливо і не сюди, але:

Член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл допускає, що Віктор Янукович може відмовитися від участі в президентській кампанії.

«У партійному середовищі дуже відверто про це говорять. І дуже багато хто прямим текстом обурюється, чого Янукович тягне і не каже прямим текстом, іде він на вибори чи ні. Адже для людей у бізнесі це дуже важливо — знати, на кого спиратися далі. Бо який сенс зараз тупо воювати за Януковича — проти Кабміну, Тимошенко, всіх на світі, а потім дізнатися, що він на вибори не йде?», - заявив Чорновіл в інтерв’ю Україні молодій.

При цьому депутат вважає, що Партія регіонів не братиме участі в процедурі імпічмента президенту, ініційованому Петром Симоненком. «Та й чергові вибори вже ось–ось, тому єдиний сенс у проведенні позачергових — це вдвічі скорочена виборча кампанія. Та я переконаний, що Партія регіонів цього робити не буде», - сказав він.

Щодо перемовин про створення коаліції з БЮТ, то Чорновіл підтвердив, що «переговори знову активізувалися». «Але особисто я в їх перспективу не вірю. Перспектива створити коаліцію з БЮТ без суттєвих електоральних втрат і з хорошим результатом була у вересні минулого року. Тоді всі були до цього готові, але процес зірвався. З одного боку, БЮТ затягував час, бо боявся говорити про це вголос. Партія регіонів уже говорила відкрито, але втрутилося одне із внутрішніх середовищ, яке цю тему просто задушило. І Януковича переламало, хоча він уже був готовий і сам мене на початку вересня переконував, як правильно і потрібно створити коаліцію з БЮТ», - додав Чорновіл.

При цьому депутат поскаржився на вплив на Януковича Сергія Льовочкіна. «Янукович почав тяжіти і втратив свободу дій. Не знаю, чим він так залежний від Сергія Льовочкіна... Я ж як голова штабу (Тарас Чорновіл очолив штаб кандидата у президенти Віктора Януковича після другого туру виборів.) добре пам’ятаю, як Льовочкін працював проти Януковича під час президентських виборів, як відверто його «здавав». Для всіх поява Льовочкіна у нас була шоком, але на Януковича він чомусь має вплив. Не знаю, за що він його тримає, але на сьогодні можна сказати, що Янукович входить у групу Льовочкіна—Фірташа», - додав Чорновіл.

 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Це було б більш результативно, якби після провалу на наступні вибори тих, кого "прокатили" не допускали. Нехай та сама політична сила, але когось іншого.
Ну поставить БЮТ замість Юлі Турчинова. Що від цього зміниться? Все одно фактично керуватиме Юля, тільки через підставних осіб. Це безглуздя. Якщо ми хочимо щоб щось змінилося - потрібно повністю прибрати від влади нинішню еліту. Одни з демократичних методів цього - зрив виборів шляхом голосування проти всіх.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Тут без пролетарской революции не обойтись.Я всегда подозревал что колыбелью всех пролетарских революций была и есть Украина. :)
 
Статус
Закрита.
Зверху