"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Марсия

New Member
сьогодні їхала в маршрутці, попрохала зупинку українською. 1 чоловік сказав: як приємно чути українську мову від молодої дівчини. було так приємно! відповіла дякую і закликала говорити українською і його. чоловік відповів: хочу але не можу, бо не знаю її так добре, але буду вчитися.

ще 1 приклад того, що є люди які поважають мову і людей, які нею спілкуються і хочу бути 1 з них. і такі люди не допустять ніякої іншої мови в якості державної, окрім української.
Это еще раз говорит о том,украинский никто не притесняет,но почему то Вы думаете по другому.У Вас постоянно какие то комплексы по этому поводу.

і такі люди не допустять ніякої іншої мови в якості державної, окрім української
этож насколько надо не уважать других людей ,что бы такое сказать.Кем Вы себя считаете,что бы решать на каком языке кому говорить?Диктатура ни к чему хорошему не приводит.Ваши слова,мне напоминают слова Гитлера,он тоже признавал только одну расу,поэтому по осторожнее с высказываниями.

Вы хоть педагогом не работаете?А то с такими учителями ,страшно детей в школу отправлять.
 

Satori

Well-Known Member
Вам напевне не зрозуміти не через те що хтось патріот а хтось ні, а тому що у нас різні цінності в житті… але я докладу зусиль на прикладах повідати вам своє бачення… але спершу уточню, що любов до близької людини, аж ніяк неможна тулити до любові до країни, це зовсім інше, тим більше що остання любов умовно називаючи… і вживалося як художній троп…
Наприклад.. Я люблю слухати сучасні пісні українською мовою…. І країна мені дарує їх… ось остання до речі актуальна зараз... А тепер скажіть, якби я не любив і не слухав таких пісень, і так само же мільйони, чи були б вони?... Якби я не любив український футбол, не любив вболівати за українські клуби, як і мільйони інших, чи дійшли б наші 3 клуби до 1/8 фіналу КУЕФА? Напевне б наш футбол був би на рівні Ліхтенштейну. Звісно це примітив, який можна не трактувати як любов до держави… але інше більш духовне, тому мене циніки не зрозуміють… Ну наприклад, ще… я ніколи не насмічую на вулиці, і хай навіть на один папірець менше але чистіше… а хто не хоче жити в чистій державі?.. от і виходить поки ми не навчимося поважати труд інших українців, тобто любити Україну, поки й будимо жити в сирій країні, яка байдужа до нас… Любов до країни, це любов до українців… отже поважаючи ближнього можна отримати «любов країни».. все взаємозв’язане… і нас об’єднує країна… нажаль у політиків бракує цієї любові…
Какая же у Вас в голове каша!
1 - Любовь - она и есть любовь. И ничего более. При чем тут "художня" - не "художня"?! Вы что никого не любите ? КОНКРЕТНО!
2 - Песни Вам дарит исполнитель и автор. При чем тут страна?
3 - Все и правда взаимосвязано - только Вы почему то выбираете только то из общего что соответствует Вашей эмоциональной потребности в данный момент. Вот так просто - и никакого величия и героизма в этом нет. Так живут все - но у каждого свой вектор или судьба если хотите.
Так что экстраполируйте свою радость жизни туда куда Вам хочется, это правильно и никто Вам этого не запрещает!
Только НЕ СКЛОНЯЙТЕ И НЕ ВОСПИТЫВАЙТЕ других.
Поймите наконец что человек равнодушный к Вашим интересам и убеждениям - может оказаться вполне полноценным человеком.
И лезть со своим уставом /типа - не розмовляеш украинскою - значить не украинець/ - это по меньшей мере невежливо.
 

CaH

Забанен
українська мова була є і буде, і має вона походження від старослав"янської мови. далі українську мову постійно забороняли. це загальновідомий факт. почитайте навіть шкільний курс історії.
Ага, поэтому в украинском языке так много интересных слов. Примеры:
Дах (укр) - Чердак (рус) - Dach (нем)
Колір (укр) - Цвет (рус) - Сouleur (фран) - Color (англ)
Фарба (укр) - Краска (рус) - Farbe (нем)
Краватка (укр) - Галстук (рус) - Krawatte (нем) - Cravat (англ)
Млин (укр) - Мельница (рус) - Moulin (фран)

Таких слов примерно 70-80% в нынешнем, так называемом, украинском языке.
О каком старославянском может идти речь? Ты даже не осознаешь, что разговариваешь на искусственном языке, впаренном в широкие массы. Сейчас ты начнешь все опровергать. ;)
А в медицине вообще хаос, такое понавыдумывали (украинские термины), что "блевать" иногда охота...

дерево без коріння це сухі дрова.
Я тебе скажу, - украинский язык все более отдаляется от старословянского. Твоя метафора как раз кстати.
 
Останнє редагування:

Zuzuka

прагну...
Я тебе скажу, - украинский язык все более отдаляется от старословянского. Твоя метафора как раз кстати.
я вас розчарую, але повідомлю. старослав"янська мова це була письмова мова і вона вже багато віків мерва. українська має коріння зі старослав"янської, але так само із польської і мов інших країн, з якими ми маємо спільні кордони. варто згадати, частиною яких держав тільки не була теперішня західна Україна. саме громадяни західної частини більшою кількістю україноовні. не дивно, що українська має стільки однокореннєвих слів з мовами західних сусідів. адже на нашу мову впливали інши мови. і це доволі довгий процес. є процес очищення мови і він зараз триває і триває постійно. тому з"являються старі-нові слова. так склалось історично, подобається вам чи ні.
 

CaH

Забанен
Zuzuka сказав(ла):
я вас розчарую, але повідомлю. старослав"янська мова це була письмова мова і вона вже багато віків мерва. українська має коріння зі старослав"янської, але так само із польської і мов інших країн, з якими ми маємо спільні кордони. варто згадати, частиною яких держав тільки не була теперішня західна Україна. саме громадяни західної частини більшою кількістю україноовні. не дивно, що українська має стільки однокореннєвих слів з мовами західних сусідів. адже на нашу мову впливали інши мови. і це доволі довгий процес. є процес очищення мови і він зараз триває і триває постійно. тому з"являються старі-нові слова. так склалось історично, подобається вам чи ні.
МегаЛОЛ.
Дорогая, Вы смешны и глупы. Русская православная церковь до сих пор бережно хранит древнеславянский язык и проводит на нем служения.
"Ибо еси на небеси" - вот пример. Запад Украины? Вы там хоть раз бывали? Даю зуб на холодец ;), что, заведи вас в гуцульскую деревню вы ничего не поймете. Девушка, с Вашими знаниями, лучше сидеть и помалкивать, а не смешить сведущий в этом вопросе народ. Съездите, например, в Полтавскую или Черкасскую область, в какое-нибудь забытое богом село. И там Вы для себя обнаружите потрясающий факт, что Ваш украинский никуда не годится.
 

Zuzuka

прагну...
Сан, я вас вітаю! ви перший, кого я занесла в ігнор в своєму житті!

не засуджуйте рівень мовлення , бо судити має право лише той, хто сам має вартий.
і ваша російська церква каже, що Бог української мови не знає і не ходіть в українську церкву. це як матеріали до роздумів.

не плутайте поняття стосовно старослав"янської мови ті давньоруської.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Ага, поэтому в украинском языке так много интересных слов. Примеры:
Дах (укр) - Чердак (рус) - Dach (нем)
Колір (укр) - Цвет (рус) - Сouleur (фран) - Color (англ)
Фарба (укр) - Краска (рус) - Farbe (нем)
Краватка (укр) - Галстук (рус) - Krawatte (нем) - Cravat (англ)
Млин (укр) - Мельница (рус) - Moulin (фран)

Таких слов примерно 70-80% в нынешнем, так называемом, украинском языке.
О каком старославянском может идти речь? Ты даже не осознаешь, что разговариваешь на искусственном языке, впаренном в широкие массы. Сейчас ты начнешь все опровергать. ;)
А в медицине вообще хаос, такое понавыдумывали (украинские термины), что "блевать" иногда охота...


Я тебе скажу, - украинский язык все более отдаляется от старословянского. Твоя метафора как раз кстати.
Сouleur (фран) - Color (англ) - французька чи англійська штучні?
Krawatte (нем) - Cravat (англ) - німецька чи англійська?
Кожна мова запозичує слова з іншох мови для визначення нових значень чи речей. У цій темі раніше вже писали, з переважно з яких мов запозичувала російська. І у тому, що в українській багато слів схожих з їншими європейськими мовами не бачу нічого поганого. Але не треба видавати запозичені з тюрської і інших східних мов, народів, які влилися у російську імперію, за древньослав'янськи. І якщо ви не мовознавець, краще про штучність якоїсь мови нічого не кажить.
 

CHGrey

Rzzevskiy
сьогодні їхала в маршрутці, попрохала зупинку українською. 1 чоловік сказав: як приємно чути українську мову від молодої дівчини. було так приємно! відповіла дякую і закликала говорити українською і його. чоловік відповів: хочу але не можу, бо не знаю її так добре, але буду вчитися.

.
Я понимаю этого водителя! :) Когда хорошенькая девушка говорит ,хоть на китайском языке, это приятно слышать :) И даже искренне веришь что хочется учить именно этот язык. :) :)


ще 1 приклад того, що є люди які поважають мову і людей, які нею спілкуються і хочу бути 1 з них.
Ну в это трудно поверить так как вы явно не поважаете людей и их мову
которые обшаются на русском языке.

і такі люди не допустять ніякої іншої мови в якості державної, окрім української
А это еще тому подтверждение
 

МАХ

Active Member
Какая же у Вас в голове каша!.
Я припускав що ви не зрозумієте… тому власне і відповідь на ваш коментар вже є… До речі я нікого не переконую в чомусь, а лише висловлюю думку… горбатого могила виправить… Морально занепавши, людина не може бути повноцінною, апріорі.. але думати що вона повноцінна цілком в її дусі… бути дубом не пробивним, який залишаючись при своїй думці, не лише не може її аргументувати, але й на конкретизовані питання не відповідає… вже не кажучи, що не прислухається до думки інших… деякі багато вікові дуби залишають, як природний пам’ятник… інші ж зрубують… немає жодної людини яка на всі 100% права, тому й розвиватися є куди будь кому… і повноцінним у всьому бути неможливо…

И лезть со своим уставом /типа - не розмовляеш украинскою - значить не украинець/ - это по меньшей мере невежливо.
Ви щось плутаєте! Ми не ліземо в Росію з українською мовою!!! Хоча на Кубані українців безліч, але те що їх притискають в правах, робить неможливе повноцінне життя, що призводить до зменшення чисельності, то це факт.. скільки українських шкіл на Кубані??? В Думі тони законів, від українців, але їх роками ігнорують, а потім викидають!!! А ви? По-перше немає жодного факту утискання в правах російськомовне населення.. так ще й вирішили нав’язати нам російську!!! І хто куди і з чим лізе???? Більше того це проста маніпуляція проросійських партій!!! І що? Так ще й помаранчевих звинувачуєте в піднятті питання мови… просто не бачу жодного логічного зв’язку… між передвиборчою програмою Януковича і Ющенком… будь-який українець, етнічний!, що має коріння українця… має в роду більшу частино україномовних предків!!! А ви? Соромитесь, ганьбите, не поважаєте, і зневажаєте традиції своїх предків… ганьба… І де? Де совість, яка дає вам право називати українську мову не повноцінною, штучною? Сказали б ви це справжньому козакові років 200 назад… голови б на шиї не дорахувалися б … Ніхто не забороняє меншинам розмовляти своєю мовою!... Моя власна думка…українець має рідну мову, як індифікатор свідомості… не будь недоукраїнцем!

лучше сидеть и помалкивать, а не смешить сведущий в этом вопросе народ.
Цікаво… ви від імені народу даєте рекомендації… але кількома годинами тому ви писали про те що ви ні українець ні росіянин, просто человек… Виникає питання що за народ, який ви представляєте? Можливо це новий народ?... а судячи з ментальністю, та культурою ведення діалогу.. це новий народ «ПаДоНкоФФ»….
 

Satori

Well-Known Member
Я припускав що ви не зрозумієте… тому власне і відповідь на ваш коментар вже є… До речі я нікого не переконую в чомусь, а лише висловлюю думку… горбатого могила виправить… Морально занепавши, людина не може бути повноцінною, апріорі.. але думати що вона повноцінна цілком в її дусі… бути дубом не пробивним, який залишаючись при своїй думці, не лише не може її аргументувати, але й на конкретизовані питання не відповідає… вже не кажучи, що не прислухається до думки інших… деякі багато вікові дуби залишають, як природний пам’ятник… інші ж зрубують… немає жодної людини яка на всі 100% права, тому й розвиватися є куди будь кому… і повноцінним у всьому бути неможливо…


Ви щось плутаєте! Ми не ліземо в Росію з українською мовою!!! Хоча на Кубані українців безліч, але те що їх притискають в правах, робить неможливе повноцінне життя, що призводить до зменшення чисельності, то це факт.. скільки українських шкіл на Кубані??? В Думі тони законів, від українців, але їх роками ігнорують, а потім викидають!!! А ви? По-перше немає жодного факту утискання в правах російськомовне населення.. так ще й вирішили нав’язати нам російську!!! І хто куди і з чим лізе???? Більше того це проста маніпуляція проросійських партій!!! І що? Так ще й помаранчевих звинувачуєте в піднятті питання мови… просто не бачу жодного логічного зв’язку… між передвиборчою програмою Януковича і Ющенком… будь-який українець, етнічний!, що має коріння українця… має в роду більшу частино україномовних предків!!! А ви? Соромитесь, ганьбите, не поважаєте, і зневажаєте традиції своїх предків… ганьба… І де? Де совість, яка дає вам право називати українську мову не повноцінною, штучною? Сказали б ви це справжньому козакові років 200 назад… голови б на шиї не дорахувалися б … Ніхто не забороняє меншинам розмовляти своєю мовою!... Моя власна думка…українець має рідну мову, як індифікатор свідомості… не будь недоукраїнцем!


Цікаво… ви від імені народу даєте рекомендації… але кількома годинами тому ви писали про те що ви ні українець ні росіянин, просто человек… Виникає питання що за народ, який ви представляєте? Можливо це новий народ?... а судячи з ментальністю, та культурою ведення діалогу.. це новий народ «ПаДоНкоФФ»….
MAX!
1 - Вы хоть сами понимаете тот бред который Вы пишете?!
2 - "лiзти"...касалось НЕПОСРЕДСТВЕННО ВАС! При чем тут Россия?
Мне она до лампочки. Это Вы и иже с Вами не можете дня прожить что б не вспомнить про своих "врагов". Зависимость это, зависимость.
Нечего сказать так пытаетесь стрелки перевести?
3 - меня посетили некие подозрения, поэтому не буду распалять дальше Вашу несколько нездоровую горячность.
Finita la comedia!
 
Зверху