Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

Randomize

Забанен
Последняя надежда на отмаз ? :lol: КОСТа поросит - Sooka напишет, не переживайте так, может и забанете как сумчатую, а потом еще 5ть мультов склепаете), первый раз что ли ?
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Последняя надежда на отмаз ? :lol: КОСТа поросит - Sooka напишет, не переживайте так, может и забанете как сумчатую, а потом еще 5ть мультов склепаете), первый раз что ли ?
Я б більше про вашу силу волі непокоїлась. А скільки буде тривати ваш протест?
 

Randomize

Забанен
Не вашего ума дело ;) Коротко и лаконично. Вы тут говорите чтобы Сука не офтопил? Так зачем пример то подавать? И или вы как КОСТа, правила создаете, чтобы нарушать? Далее отвечать не считаю нужным, т.к. теряется смысл проблемы. Если что, UIN думаю вам известен.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Створено опитування побажань у роботі модераторів розділу. В сенсі, що на Вашу думку ми робимо не так, чи не робимо взагалі. Сподіваюсь більшисть основних варіантів я у опитуванні написав, але там лише 10. Решту, як і раніше, можна писати тут. Опитування створювалось за наполегливим проханням пані Марсиї, по тим питанням, які її більш турбували, тому з деяким уклоном. Кількість варіантов відповіді не обмежена. Результати опитування будуть модераторами враховани, але не обов'язкові до виконання.
 

Марсия

New Member
Коста я рада,что у вас наблюдаются перемены ,и вы начали слышать кого то кроме себя. ТТТ чтоб не сглазить.

Хотя должна заметить ,что вы настоящий демократ-задали вопросы о "погоде". Ну да ладно,пока хватит и этого,а там посмотрим.Ведь с маленького ручейка ,начинается большая река.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Марсия, я не винен, що навить після того, як я Вам сказав, що існує відповідна тема для обговорення дій модераторів, Ви її так і не помітили, зато знайшли стару тему, впроваджену Доком 23.01.2008, щоб ніби-то від імені Телесвіта впливати на загальних модераторів. Ця тема і існує довше, з 07.05.2007, тому даремно кажите, що це Ви так на мене вплинули :).
Якщо Вам питання не подобаються, ну вибачте, я саме для Вас намагався. Ну ось вийшло всеодно не догодив. А що Вам заважає самой написати?
ЗІ: "с голубого ручейка..." А ще "из искры возгорится пламя". Я в курсі, проходили.
 

Марсия

New Member
В принципе я уже об этом Вам говорила,что не нужно выбрасывать весь оффтоп(конечно тот,который без матов),а переносить его в соответствующую тему.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

В принципе я уже об этом Вам говорила,что не нужно выбрасывать весь оффтоп(конечно тот,который без матов),а переносить его в соответствующую тему.
У принципі, я Вам на це вже відповідав. Там де дійсно оффтоп, а не сварка, ми намагаємось переносити або у відповідну тему, або й тему оффтопіки. Там де відверта сварка з образами - видаляється, щоб не сприяти подальшому її ходу. Ну мати видаляються без усяких сумнівів і попереджень за цім відразу слідує бан. І знаєте, це дуже добре спрацьовує. Як Ви кажите ТТТ, щоб не зглазити, поки що лише на одну людину яка уперто тут писала і вважала, що відразу можна створити інший нік, це не спрацювало, і на одну, якої, як я розумію, цей форум нецікавий.
 

Пух

كنت بلهاء
Модератор
"дозволяти казати один на одного все що завгодно"
ИМХО, можете за это даже не голосовать, все равно за маты будут банить... И тут уже не модераторы Политики решать будут..
 

damn3d

люди=скот
а где вариант присекать авторов анти пендоских сообщений??? не демократично !
 
Зверху