Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Дак наш Президент сам в географии - дуб. Челословакия, Косово, Южная Осетия... Помним-помним
Ну так раз Янукович-дуб - поганий, а Меркель, як виявилося, не краще - то виникаж питання: а навіщо нам інтегруватися до таких же як наш дубів?
 

ШаПа

New Member
Меня устроят где-то примерно такие, как факты подкупа ПРастами депутатов (пленки Забзалюка) :mrgreen:

З.ы. - Если тебе не дошло, то разговор окончен:mrgreen:
Причем тут Забзалюк и Stratfors?))

А ЧЁ ИМ СЕЙЧАС В бют бежать рыги при власти.побежит попоже.а рыги о чём гундят про покращеня.янукович уж точно гундит незная очём
Какой-то бессмысленный поток звуков
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Ну, ми є в Європу прагнемо - надобно соотвєтствовать. А то раптом я знайду в букварі щось таке, чого не знайде канцлер. Нащо ж людину в незручне становище ставити... :mrgreen:
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Ну, ми є в Європу прагнемо - надобно соотвєтствовать. А то раптом я знайду в букварі щось таке, чого не знайде канцлер. Нащо ж людину в незручне становище ставити... :mrgreen:
Ну если ты сумеешь открыть этот кладезь знаний, то, я думаю, для тебя это будет огромным успехом и грандиозным прогрессом в развитии:mrgreen:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

От ви тут такий розумний, знаєте географію, правопис та принципи проектування атомних реакторів, та разом з цим сидите і пишете пісюльки на дрібному провінційному форумі.
А Меркель не може знайти на карті Берлін, але є канцлером ФРН.
Янукович думає, що Чехов це поет - і він президент України.
Азаров не вміє навіть говорити українською - проте, це не заважає йому бути прем'єр-міністром.
;)
 

Voland

Member
Криминальная оккупация Украины(Полная версия)

В дополнение к запрещённому фильму "Шахта #8"

Познавательное видео, однако.. Работа прохфессоров во всей красе.
 
Зверху