Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Да признаю я это...
Еще раз говорю, МЫ простые люди стояли за идею, и это главное, да промыли нам мозг, да лучше жить не стало, но люди стояли ЗА ИДЕЮ!
Skel, вони не зрозуміють, не рви голосові зв'язки. Спитай краще яка у них зараз ідея, і за що вони тут стільки часу витрачають. Через рік всі будемо у одній ... з їхнім Президентом.
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Skel, вони не зрозуміють, не рви голосові зв'язки. Спитай краще яка у них зараз ідея, і за що вони тут стільки часу витрачають. Через рік всі будемо у одній ... з їхнім Президентом.
Да нет, я то как раз все понимаю.
ссори что не в тему, а от Вас KOCTa, так и несет апельсинами;)
А нынешняя идея проста,- общение.Каждый вправе высказать свою точку зрения. Вы просто обвиняете что тут якобы Zenith,Faradey ярые приверженцы ВФ, и жить без него не могут.Просто надо адекватно смотреть на вещи
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Да нет, я то как раз все понимаю.
ссори что не в тему, а от Вас KOCTa, так и несет апельсинами;)
А нынешняя идея проста,- общение.Каждый вправе высказать свою точку зрения. Вы просто обвиняете что тут якобы Zenith,Faradey ярые приверженцы ВФ, и жить без него не могут.Просто надо адекватно смотреть на вещи
Так, з 2004 роки не можу вже без наколотих апельсинів жити. "Підсів" трошки.
А ідею прихильників Януковича бачу у частини у тому що вони дійсно вважають таки Януковича великим Лідером, який "почує кожного", при якому усім буде житися краще. Інші розчарувались у тих кого підтримували у 2004. А у інших просто психологія така, що їм огидні були люди які готові були чимось жертвувати сьогодні, щоб було краще жити завтра. Вони відчувають радість від реваншу. І чим завтра буде гірше, тим для них краще, бо це у їх очах буде лише наслідком недолугого правління "помаранчевих".
 

damn3d

люди=скот
Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Да нет, я то как раз все понимаю.
ссори что не в тему, а от Вас KOCTa, так и несет апельсинами;)
А нынешняя идея проста,- общение.Каждый вправе высказать свою точку зрения. Вы просто обвиняете что тут якобы Zenith,Faradey ярые приверженцы ВФ, и жить без него не могут.Просто надо адекватно смотреть на вещи
В Вашем посте не уловил мысли целостной, да они обвиняют, и что? разве нельзя? Сами сказали "общение". Зато паны Зенит а Фарадей практически на все обвинения в сторону ВФ (не их заметьте) откидывались фразами "а вот ваша ЮВ...". По моему обычный фанатизм...

p.s. Что касается лично меня, не поддерживал и не буду ни одного кандидата.
 

ra1zn

REDS UA
Мне страшно представить, что будет со страной, когда Янукович станет президентом.
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Так, з 2004 роки не можу вже без наколотих апельсинів жити. "Підсів" трошки.
АА у інших просто психологія така, що їм огидні були люди які готові були чимось жертвувати сьогодні, щоб було краще жити завтра. ".
Чтобы построить будущее надо работать, а не "жертвовать" собственное время и "прожигать" его на майдане, тем самым "отстаивая" а не зарабатывая свое будушее!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Чтобы построить будущее надо работать, а не "жертвовать" собственное время и "прожигать" его на майдане, тем самым "отстаивая" а не зарабатывая свое будушее!
Zenith, так йдіть працюйте. Чи у Вас робота така на цьому форумі постійно дописуватись?
 
Статус
Закрита.
Зверху