Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

У нього ерудиція - нижче плинтусу, за рівнем освіти - його подужає восьмикласник.
Я й не стверджую що йому у "що-де коли" грати. А щодо школяра - тут глибоко сумніваюся, не той зараз школяр пішов, попитайте якщо маєте знайомих в освіті - те, що зараз відбувається з підростаючим поколінням - це просто жах...

Можна сказати, що він чоловік не слова, а діла...
Як там: "не словом, а ділом"... :lol:

Його честь? Яка честь? Де Ви честь побачили?
Я й не кажу про його честь, я лише порівнюю. Сьогодні країна стоїть перед вибором між поганим та ще гіршим. Безглуздо доводити хто з них більший поганець - вони одне одного варті.

P.S. Я не прихильник Януковича, просто хотілося почути ваші аргументи... :)

!мы сосем то что ниже пояса! [...] И не за голову нам надо браться а выбирать Федоровича в президенты и все будит гуд!
Ну, за таким заняттям вам дійсно за голову братися не треба... :lol:
 

gimnast1981

мыслитель
Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Ви не просто помиляєтеся, Ви свідомо перекручуєте факти. А реалії дещо інакші:
1) Під час свого першого прем'єрства (в 2004 році) він знизив мінімальну зарплату з 237 до 205 гривень, і соціальний захист його якось не дуже турбував.
Ничего я не перекручиваю ,просто в 2004 ,205грн ето были деньги и на них можно было купить столько сколько сеичас на 1204грн!!!!И во всем виноват обвал пасечником банковскои системы ведь он уже не первыи раз показывает етот фокус!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

mangust

патріот
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

О том, что Виктор Янукович, мягко говоря, - не Цицерон, в Украине знает всякий. А тут еще судьба занесла «Лидера» на такие карьерные высоты, что от радости можно и вовсе дар речи потерять. Но Виктор Федорович не дрогнул и всего за пятилетку выучил несколько замысловато-многосложных слов на неродном языке.

«Збанкрутіла влада», «гіпертрофовані амбіції», «реструктуризація боргу» - чтобы произнести такое, Януковичу требуется предельная концентрация. Вот и появился в повседневном лексиконе «Лидера» спасительный оборот «як кажуть». Произносит его Виктор Федорович, как правило, в сопровождении характерной саркастической улыбки и многочисленных мелких кивков головой, задача которых - скрыть мучительную работу интеллекта: что, блин, говорить дальше?

Со временем «Лидер» научился сопровождать свои «як кажуть» - псевдонародным «гумором». Однако примеров идиотского глубокомыслия на грани смыслового коллапса - все еще хватает.

ИЗ ЗОЛОТОГО ФОНДА:

«Я хочу сказати, з однієї точки зору, це добре, що ми зустрілися. Як кажуть, це добре було б, щоб це не було в останній раз». (интервью для 5 канала, 17 марта 2008)

«Наше з вами завдання, як кажуть, відбити руки тим, хто тягнеться до державних грошей, до бюджету». (заседание Кабмина, 12 октября 2006 г.)

«Безумовно, я як Прем'єр-міністр, який, як кажуть, двічі був в цьому кріслі, я хотів би побажати…» (выступление в Верховной Раде, 18 декабря 2007)

« Ми знаємо, що частину профспілок зробили кишеньковими. Народ, як то кажуть, бидлом вважають...» (встреча с шахтерами, Горловка, 18 ноября 2009)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Я й не стверджую що йому у "що-де коли" грати.
В принципі, ніхто не вимагає у голови держави суперенциклопедичних знань, професорських дисертацій (хоча цей таки проФФесор :)). Але, вибачте мене, людина, що закінчила з середньою оцінкою "задовільно" школу, навіть не "фанатіючі" від поезії чи не захоплюючись українською оперою (бо у людей різні інтереси), принаймні, може правильно назвати прізвища Ахматової чи Гулака-АртемОвського... А цей і на таке не здатен... А ще він стверджує, що має науковий ступінь (бо проФФесор) :lol: Це ж як треба було опустити українську науку, та видатних вчених України? Тепер всі почнуть думати, що маємо лише подібних проФФесорів :(. Хоча, як бачимо, випадокне поодинокий... Це я згадав того містера, що пішов помитися в баню - всім розказує про те, що майбутннє українське світило науки, ставить під сумнів рівень знань і освіти своїх опонентів, а сам без помилок жодного поста не спромігся написати.
Я й не кажу про його честь, я лише порівнюю. Сьогодні країна стоїть перед вибором між поганим та ще гіршим. Безглуздо доводити хто з них більший поганець - вони одне одного варті.
Я вважаю, що в парі Тимошенко-Янукович Юля не "ще гірша".
Я не прихильник Януковича, просто хотілося почути ваші аргументи... :)
:):) Вас справді цікавили мої аргументи та моя думка? В принципі, свого погляду я ніколи не приховував. Це я лише торкнувся його біографії, та його розумових здібностей. А ще слід згадати, що очолювана ним партія являє собою далеко не проукраїнську силу. Ви себе позіціонуєте, як патріота України. Невже Вам байдуже, що ПР відверто антиукраїнська партія, партія-п'ята колона?
 

mangust

патріот
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Як прем'єром Вітя був,
Говорив він гучно,
Всі проблеми вирішав,
ТОМУ ЩО рішучий.

Якщо хтось не так сказав,
Вітя хочь шляхетний,
Дати в рило може він,
ТОМУ ЩО конкретний.

Якщо настрій в вас плохий,
Чи є в вас проблеми, -
ВСІХ ПОЧУЄ він ТОМУ
ЩО він обалдєнний.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Ничего я не перекручиваю ,просто в 2004 ,205грн ето были деньги и на них можно было купить столько сколько сеичас на 1204грн!!!!И во всем виноват обвал пасечником банковскои системы ведь он уже не первыи раз показывает етот фокус!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Щоби так авторитетно заявляти, треба, принаймні, мати статистичні данні купівельної спроможності на зарплату 205 гривень в 2004 році і на мінімальну зарплату сьогодні. У Вас є на руках така інформація. Викладіть, будь ласка. Інакше - все порожні балачки.
А ще - "слона" Ви так і не побачили. :) Тому персонально для Вас. Тоді Янукович знизив мінімальну зарплату з 237 до 205 гривень. Ви це розумієте? ЗНИЗИВ! А значить, він знизив і рівень життя (соціальні стандарти). Зараз же, коли він аж ніяк не відповідає за економіку, коли його не турбують шляхи наповнення бюджету в умовах кризи він волає про необхідність підвищення соціальних стандартів, а його кретиноси-цербери блокують трибуну, зриваючі прийняття необхідних законів.
Тому всі ці його піклування про соціальні стандарти - не що інше, як погана гра, популізм та звичайна клоунада!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Действительно, Вы пытаетесь доказать, что Янукович плохой, а я с Вами и не спорю :)
Не сперечаєтеся тому, що не маєте бажання сперечатися? Чи згодні зі мною? З другою тезою якось незрозуміло - адже в опитуванні Ви сказали, що " Він гарний" і поставили йому оцінку "5"
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Не сперечаєтеся тому, що не маєте бажання сперечатися? Чи згодні зі мною?...
Я вообще не собирался спорить о том, хорош Янукович или нет. Я просто пытался объяснить, что сейчас не 2004г., а значит аргументация: "есть кандидат который сидел, и есть, который не сидел", - не катит, просто потому, что в одну и ту же реку нельзя войти дважды. Тем более, что большинство его оппонентов не сидели явно по счастливой случайности и это не их заслуга. ( действительно, как попугай повторяю одно и то же, а что делать, если никто не слышит :) )
...З другою тезою якось незрозуміло - адже в опитуванні Ви сказали, що " Він гарний" і поставили йому оцінку "5"
Янукович достаточно сильный руководитель, и при той ситуации, когда президентом вряд ли станет действительно самый достойный, он лучший из худшего. Кстати я так же проголосовал за Гриценко, который вызывает у меня самые искренние симпатии, и видится мне значительно более удачной фигурой, но увы - во второй тур он не попадет, а политика, как известно, искусство реального...
На мой взгляд главным отрицательным эффектом оранжевой революции стало полное уничтожение даже того слабенького общественного договора, который начал зарождаться при Кучме, а значит нужны действительно серьезные реформы, на которые сейчас не пойдет никто, ни политики, которых и так неплохо кормют, ни электорат, который по самое немогу развратили предвыборными подачками. Поэтому сейчас лучше завгар, чем очередной пламенный борец, готовый принести Украину и украинцев в жертву своим грандиозным идеям. Это, естественно только, моё имхо...
Что же до личных симпатий и антипатий, и кто за кого проголосовал, то спорить о них не вижу смысла - кому нравится попадья, а кому свиной хрящик :)
 
Останнє редагування:

gimnast1981

мыслитель
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Щоби так авторитетно заявляти, треба, принаймні, мати статистичні данні купівельної спроможності на зарплату 205 гривень в 2004 році і на мінімальну зарплату сьогодні. У Вас є на руках така інформація. Викладіть, будь ласка. Інакше - все порожні балачки.
А ще - "слона" Ви так і не побачили. :) Тому персонально для Вас. Тоді Янукович знизив мінімальну зарплату з 237 до 205 гривень. Ви це розумієте? ЗНИЗИВ! А значить, він знизив і рівень життя (соціальні стандарти). Зараз же, коли він аж ніяк не відповідає за економіку, коли його не турбують шляхи наповнення бюджету в умовах кризи він волає про необхідність підвищення соціальних стандартів, а його кретиноси-цербери блокують трибуну, зриваючі прийняття необхідних законів.
Тому всі ці його піклування про соціальні стандарти - не що інше, як погана гра, популізм та звичайна клоунада!
У меня есть своя статистика ,в 2004 я заробатывал 100гривен в день и етого хватало на неделю питания для моеи семьи !!!!!Плюс мы могли делать какието накопления ,приобретать бытовую технику итд!!!Сеичас я заробатываю теже 100грн в день и в среднем 80!!!!! каждыи день оставляю в продуктовом магазине ,а тот мизер которыи остаетса уходит на оплату комунальных услуг!!!!Вот и вся статистика !!!:(:(:(
 

MotoMan

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

У меня есть своя статистика ,в 2004 я заробатывал 100гривен в день и етого хватало на неделю питания для моеи семьи !!!!!Плюс мы могли делать какието накопления ,приобретать бытовую технику итд!!!Сеичас я заробатываю теже 100грн в день и в среднем 80!!!!! каждыи день оставляю в продуктовом магазине ,а тот мизер которыи остаетса уходит на оплату комунальных услуг!!!!Вот и вся статистика !!!:(:(:(
Какая цена поездки была в 2004 и сейчас какая (я не из Сум)?
 
Статус
Закрита.
Зверху