Друга світова та ВВВ

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Великая Отечественная война

Terminus,"по лесам ховаться, вредить и стрелять в спину" - "Користуючись підтримкою мирного населення, партизани і підпільники розширювали масштаби «малої війни», диверсій на залізницях, важливих об'єктах та комунікаціях".
До речи жоден на цьому форумі ніяк не заперечував те, що партізани заслуговують пошани.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Великая Отечественная война

Пане модераторе, спочатку такі заперечення заслуг партизан треба на форумі знайти. Але для де-кого, то просто зайва праця. Можна просто написати казна що, а інші нехай виправдовуються. А самому при цьому повторювати якісь незрозумілі факти навіть не з совкових підручників історії, а з своїх власних, в яких історією навіть і не пахне.
Наскільки я розумію, камінь в мій город:
Но есть на форуме некоторые, кто на этом форуме мнение нашего президента не разделяют...
Я якраз цілком поділяю думку нашого Президента - треба подати один одному руку, незалежно хто з якою ідеологією воював за визволення України.
Нещодавно по сумському ТВ показували документальний фільм провзаємини УПА та червоних партизанів. Особливих симпатій не було, але спочатку вони один одного просто терпіли, навіть інколи зустрічались на рівні командирів, щоби координувати спільні бойові дії проти німців. Чим далі фронт просувався на захід, тим в Москві все більше хвилювались. І одного дня із Ставки пролунав наказ: "Ніякої співпраці з націоналістами". Після чого розпочалось збройне протистояння. Згадувалась також доля легендарного комісара Руднєва, який був справді "душею загону" і авторитетом для всіх "ковпаківців". Семен Васильович виступав за співпрацю з УПА, що йшло в розріз з кремлівськими вказівками, а через деякий час героїчний комісар загинув за таємничих обставин. Вже читав публікації, що то була смерть зовсім не від німецької кулі... Просто треба було слідувати вказівкам "згори"...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Великая Отечественная война

Пане модераторе, спочатку такі заперечення заслуг партизан треба на форумі знайти.
Я ж про те й кажу.
Нещодавно по сумському ТВ показували документальний фільм провзаємини УПА та червоних партизанів. Особливих симпатій не було, але спочатку вони один одного просто терпіли, навіть інколи зустрічались на рівні командирів, щоби координувати спільні бойові дії проти німців. Чим далі фронт просувався на захід, тим в Москві все більше хвилювались. І одного дня із Ставки пролунав наказ: "Ніякої співпраці з націоналістами". Після чого розпочалось збройне протистояння. Згадувалась також доля легендарного комісара Руднєва, який був справді "душею загону" і авторитетом для всіх "ковпаківців". Семен Васильович виступав за співпрацю з УПА, що йшло в розріз з кремлівськими вказівками, а через деякий час героїчний комісар загинув за таємничих обставин. Вже читав публікації, що то була смерть зовсім не від німецької кулі... Просто треба було слідувати вказівкам "згори"...
А про це скажуть що це наклеп і націоналістична пропоганда, вони цьому не вірять, бо не бачили цього своїми власними очима, а загальновідомий авторитет Петро Сімоненко це заперечує.
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Відповідь: Великая Отечественная война

Я якраз цілком поділяю думку нашого Президента - треба подати один одному руку, незалежно хто з якою ідеологією воював за визволення України.
Нещодавно по сумському ТВ показували документальний фільм провзаємини УПА та червоних партизанів. Особливих симпатій не було, але спочатку вони один одного просто терпіли, навіть інколи зустрічались на рівні командирів, щоби координувати спільні бойові дії проти німців. Чим далі фронт просувався на захід, тим в Москві все більше хвилювались. І одного дня із Ставки пролунав наказ: "Ніякої співпраці з націоналістами". Після чого розпочалось збройне протистояння. Згадувалась також доля легендарного комісара Руднєва, який був справді "душею загону" і авторитетом для всіх "ковпаківців". Семен Васильович виступав за співпрацю з УПА, що йшло в розріз з кремлівськими вказівками, а через деякий час героїчний комісар загинув за таємничих обставин. Вже читав публікації, що то була смерть зовсім не від німецької кулі... Просто треба було слідувати вказівкам "згори"...
Схоже мова йдеться про цей серіал:

Вже непам"ятаю ,в 9-ій чи 10-ій серіях.
 

Haup

козаченько
Ответ: Великая Отечественная война

шось нипонял про шо эта тема...про партизан? дед рассказывал про историю в Польше: зашли они в село и пленили чел 100 немцев. Офицеров расстреляли, один сопротивлялся-его повесили. А с обычных солдат немецких выгнались-провели голыми через все село. Дед с отрядом ушел, а немцы вернулись и спалили 2000-е село польское со всеми жителями...

з.ы. партизаны считались бандитами, их не считали солдатами и долго живыми не оставляли, а если учесть то, что СССР не входило в Женевскую конвенцию про обращения с военнопленными...
Думаете просто так палили сёла от нех делать? г Нееет, их палили за сотруднечества с партизанами. Не именно немцы палили села, а люди, которых обидела советская власть(а таких было оййй как много), про узбеков и чучмеков разных молчу...вот именно такие и делали всю черную работу! Как не парадоксально звучит, но мы сами убивали друг друга....почему у белогвардейцев небыло наград и орденов? Потому, что у гражданской(братоубийственной) войне не может быть героев !!! Это горе народа, к которому привела водка и необразованность, с чем собственно и боролся Столыпин...не успел, завалили... будь этот человек жив, революция б потерпела крах, ведь в те времена мы вышли на лидирующие позиции в мире...

сколько наших на войне погибло? 25? Из которых по дурости 20 млн
з.ы. но считаю, что именно партизаны выграли Вторую Мировую в общем...+ ничё нового я не открыл
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Великая Отечественная война

Схоже мова йдеться про цей серіал:

Вже непам"ятаю ,в 9-ій чи 10-ій серіях.
Щойно переглянув - про партизанський рух та УПА в 8-їй серії.
Було б непогано, якби де-хто з форумчан, перед тим, як зомбовано повторювати "УПА - фашисты" (напевно в дитинстві передивились зайвого "А Баба-Яга против") також подивились. Але наскільки я зрозумів, навряд чи це поможе ...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Великая Отечественная война

Фокс Малдер, не треба так погано про людей думати. Ясна річ вони подивляться, і відразу скажуть що УПА герої.
Я це до того, що не треба заздалегідь вже давати їм установок. Нехай переглянуть і сами висновки зроблять.
 

@del'

Multum in parvo
Ответ: Великая Отечественная война

Кто-нибудь знает где можно раздобыть Георгиевскую ленточку?
 

united

lifelong United supporter
Ответ: Великая Отечественная война

Думаю, фани донецького "Шахтаря" можуть тобі в цьому допомогти:)
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Великая Отечественная война

Кто-нибудь знает где можно раздобыть Георгиевскую ленточку?
Десь чув що росповсюджує стрічки якийсь з операторів мобільного зв"язку : євросєть чи білайн , хз.
 

Вкладення

Зверху