НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

  • Автор теми SandraXXX
  • Дата створення
S

SandraXXX

Guest
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

rfvgy сказав(ла):
Интересно Щербань к нему (как к депутату) обращался-нащет привлечения к суду.
думаю "глобокоуважаемый" пан Щ. к Малкуну к депктату или как инженеру ценоального рынку не обращался, уж больно хлопотно бы это ему было.
И вообще за НДП на скоко я знаю не было замечено никаких черных и мрачных дел, как это водиться за другими партиями. В рочем, в этом их отличие.
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

Cегодня в НДПовской палатке взял плакат с Софией Ротару.Повешу дома,где-нибудь.
А голосовать всеравно буду за =>Нашу Украину.
 

Haup

козаченько
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

rfvgy сказав(ла):
Cегодня в НДПовской палатке взял плакат с Софией Ротару.Повешу дома,где-нибудь.
А голосовать всеравно буду за =>Нашу Украину.
:appl: :appl: так держать!!!! Кстати, Ющенко мне подписал афтограф)))) в рамочку повешу!!!!!


НДП полная лажа....послушал лидера...так ото, пустые слова, для рейтинга, шось нече толкового я не услышал!!! Думаю, что в парламент ихняя дорога не идет))))

ув.Сандраххх, а не тупо пропагандировать НДП из-за того, что эту партию поддерживает твоя любимая группа? Свое мнение нужно иметь и самой пытаться думать!!!
 

Zingelshtutser

Чемпион по гляделкам
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

В НДП сидят нехорошие люди. Аргументировать не буду.
 
S

SandraXXX

Guest
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

Haup сказав(ла):
так они и есть...группа "Империя" тоже ж за них вроде голосует))))
это вообще не то.

ИМПЕРИЯ-Sumy Side Clan уже это точно известно заключила контракт с НДП (токо не с сумским а с киевским), и еще кажеться с партией регионов тоже и теперь ездят по городам и бабло на агитации рубят
но а группа всравно мне нравиться
 

FEOFAN

http://feofan.com
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

А это не они случаем написали микс на выступление тетеньки "И хочу вам сказать... Оранжеове нееебо..."?
 

Merime

New Member
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

sacrifice сказав(ла):
Я не пойму, чё у нас в сети идёт такая пропаганда этой партии... Я узнал про её существование недели 3 назад. За это время удалось кое-что узнать об этой партии. Лично у меня она доверия не вызыват... Уж очень скользкая какае-то...
На прохання народу:
Народно-демократична партія (НДП) була створена ще перед виборами 1998 року. Тоді її очолював Анатолій Матвієнко, якого потім зі скандалом звідти вижили і він перейшов в опозицію до Кучми. А партію очолив вірний кучміст Валерій Пустовойтенко. Його правою рукою став одіозний Євген Кушнарьов. За вірну службу Пустовойтенку вручили портфель прем'єр-міністра. Завдяки адмініресурсу партія пройшла в парламент і стала основою прокучмівської більшості. На президенських виборах 1999 року НДП були найактивнішою силою, яка агітувала за Кучму. І не лише на центральному, а на місцевому рівні. В Сумах був створений за ініціативи НДП обласний блок політичних партій «Наш вибір – Леонід Кучма», активний діячем якого був нинішній кандидат в мери Михайловський. Також обласна організація НДП висунула кандидатуру Щербаня в депутати обласної ради.
На наступних парламентських виборах 2002 року НДП ініціювала створення на противагу блоку Ющенка "Наша Україна" блоку прокучмівського спрямування "За Єдину Україну", який в народі називався "За Єду!" У цьому ж блоці на міському рівні працював Михайловський. Саме завдяки діяльності "заєдистського" штабу до міської і обласної ради пройшли донецькі друзі Щербаня.
Щодо президентських виборів 2004 року, коли вибір був між Ющенком і Януковичем, на чиєму боці була НДП? Відповідь, думаю, вам зрозуміла.
І тепер вони, користуючись тим, що підріс новий електорат, котрий окрім сумського "ганста-репу" мало в чому розбирається, намагаються забити нам баки?
 
S

SandraXXX

Guest
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

так сейчас можно любую партию грязью обливать, отдельно взятого кандидата тоже.
не так ли???
НДП-это реальные люди, с реальными взглядами на вещи
 
S

SandraXXX

Guest
Ответ: НДП 2006 - ваше мнение, реальный взгляд на вещи

НДП - Супрун у них - молодець, менi особисто вона подобається. Пустовойтенко - був прем'єром до Ющенка i за його часiв економiка почала зростати i це ще за часiв Кучми!
У мене i тодi склалось що Пустовойтенко професiйний i грамотний i головне СОЛIДНИЙ i не тiлiпає язиком а бiльше робить справ... можливо я помиляюсь. + менi подобається в НДП, що у них представленi всi регiони України в їх списку.

Могилін Дмитро Вікторович - наша людина, ми за тебе, ми с тобою.
 
Зверху