Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.

Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.


16.01.2010 18:05]
Вибори на багатьох дільницях Луганщини можуть бути визнані недійсними

У Луганської обласного осередку Комітету виборців України висловлюють занепокоєння тим, що вибори на багатьох дільницях у Луганській області можуть бути визнані недійсними відповідно до пункту першого частини першої ст. 80 Закону "Про вибори Президента України".

Про це кореспонденту УНІАН повідомив голова організації Олексій СВЄТІКОВ.

За його словами, підставою для таких рішень може стати процедура голосування за межами виборчих дільниць, уперше після 21 листопада 2004 року в витяг для голосування поза межами виборчої дільниці буде включене велике число виборців. О.СВЄТІКОВ нагадав, що на виборах 1999, 2002, 2006 і 2007 років кількість тих, хто голосував удома становила в середньому 1,5-2% у містах області і 2,5-3,5% - у сільській місцевості. У КВУ прогнозують, що цього року їх кількість подекуди перевищить 10%.

Як зауважив О.СВЄТІКОВ, за умов суворого дотримання порядку, передбаченого розділом 6 Роз`яснень, затверджених Постановою ЦВК від 12 грудня 2009 року №475, складання настільки об`ємного "витяга" не є незаконним. Однак при цьому в дільничних комісій виникають технічні труднощі, єдино можливий спосіб вирішення яких може призвести до оскаржень. Адже одна група членів дільничної комісії може об`їхати всього 30-40 виборців. З урахуванням рішення МВС прикріпити до них міліціонера для охорони, цю процедуру навряд чи удасться прискорити так, як це вдавалося в 2004 році. А тому, щоб удома проголосували 100 виборців, потрібно буде відправити на виїзне голосування, принаймні, дві групи одночасно.

Голова луганського КВУ вважає, що навряд чи спостерігачі і юристи іншої сторони залишать такий факт без уваги. А відповідно до частини третьої статті 77 Закону комісія складає один "витяг" зі списку, що, відповідно до частини шостої цієї статті, передається групі, що виїжджає для організації виїзного голосування. І при розрізуванні, іншому розподілі "витягу", копіюванні його й ін., в опонентів з`являється можливість звертатися до суду з позовом про визнання такого виїзного голосування незаконним.

Крім того, за наявними у КВУ даними, представники одного з кандидатів, маючи явну перевагу у складах дільничних комісій Луганської області, поставили перед останніми задачу приймати рішення про включення виборців у списки на підставі відмітки про реєстрацію в паспорті. У ЛОО КВУ відзначають, що право дільничних комісій приймати рішення про включення виборців у списки передбачено пунктом четвертим частини другої статті 35 Закону. У той же час Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 19 грудня 2009 року і Визначенням Вищого адміністративного суду України від 23 грудня 2009 року, установлено, що дільничні комісії не можуть приймати рішення про включення виборців у списки на підставі реєстрації місця проживання, зазначеної в паспорті. А оскільки іншої можливості у дільничних комісій немає, то такі рішення можуть бути оскаржені і скасовані, а голосування цих виборців визнано незаконним.

У ЛОО КВУ також звертають увагу на те, що у випадку тривалих судових позовів з питань визнання голосувань незаконними, або про визнання виборів на дільницях недійсними, результати голосувань на цих дільницях можуть бути виключені з загальних результатів голосування на виборчому окрузі в силу норми частини восьмої статті 83 Закону «Про вибори Президента України».
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.


[16.01.2010 20:33]
Дільничним комісіям заборонено використовувати штамп "вибув"

Дільничним виборчим комісіям використовувати шамп “вибув” заборонено.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час засідання Центральної виборчої комісії заявив голова Центрвиборчкому Володимир ШАПОВАЛ.

“ЦВК направила телеграми на місця, де вказано про те, що штамп “вибув” використовувати заборонено”, – сказав В.ШАПОВАЛ. Крім того, він зазначив, що жоден кандидат на пост Президента України не був знятий з ЦВК з реєстрації.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні на Сумщині виявлено понад 8 тисяч виборчих бюлетенів, на який навпроти прізвища Анатолія ГРИЦЕНКА поставлено штамп “вибув”. Штаб кандидата також заявляє, що такі бюлетені були виявлені в Києві і на Луганщині.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.


[16.01.2010 21:40]
Бюлетені із штампом "вибув" на Гриценку виявлено в Києві

Штаб кандидата на пост Президента України Анатолія ГРИЦЕНКА заявляє про виявлення виборчих бюлетенів зі штампом “вибув” навпроти прізвища А.ГРИЦЕНКА у Києві.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні журналістам у ЦВК довірена особа кандидата у президенти в єдиному загальнодержавному окрузі Борис БЕСПАЛИЙ.

За його словами, такі бюлетені виявлено на 86 дільниці виборчого округу № 217 у Дніпровському районі міста Києва.

Наразі штаб ГРИЦЕНКА з’ясовує кількість бюлетенів, які були таким чином проштамповані.

Також Б.БЕСПАЛИЙ нагадав, що на Сумщині таких бюлетенів було виявлено 8404 штук. Крім того, за даними штабу, бюлетені з приміткою “вибув” навпроти прізвища А.ГРИЦЕНКА є на Луганщині.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.


[16.01.2010 18:45]
Суддя отримала 500 тис. дол. за рішення про голосування на дому?

Суддя Апеляційного адміністративного суду Києва Галина Федорова за рішення про можливість голосувати на дому, яким фактично узаконено фальсифікації, отримала хабар від представників Партії регіонів у розмірі 500 тисяч доларів США.

Як повідомляє сайт Блоку Юлії Тимошенко, про це заявив член комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрій Прокопчук, посилаючись на інформацію, отриману від джерел у штабі кандидата в президенти Януковича.

Також Прокопчук звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою негайно розслідувати цю інформацію та вжити необхідних передбачених законодавством дій.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.

Увага!
Якщо вам на дільниці будуть пропонувати одержати бюлетень де є штамп "ВИБУВ" напроти будь якого з кандидатів, знайте, він вже зіпсований.

Жоден з кандидатів з виборів не знятий

ось тут офіційне джерело з УНІАНу, яке я вище процитував:

Бюлетень з штампом "ВИБУВ" буде вважатись зіпсованим, і за кого б Ви по ньому не проголосували, Ваш голос не буде зарахований.

Якщо Вам будуть пропонувати такий бюлетень, не беріть, не підписуйтесь що отримали, доки Вам не дадуть бюлетеня без штампу. А про такий факт повідомляйте у цій темі.
І судячи з того, що багато бюлетенів зіпсовано, варто проголосувати завчасно.
 

bard

New Member
Європейські спостерігачі не бачать значних порушень. Кажуть, Майдан допоміг


Глава делегації спостерігачів від Європейського парламенту на виборах Президента України Павло Коваль не прогнозує значної кількості порушень під час голосування.


Про це він сказав в ефірі Polskie Radio.


Коваль зазначив, що зазвичай порушення виборчих прав громадян або інші зловживання можна спостерігати ще до початку голосування, а спостерігачі від Європарламенту до теперішнього часу не зафіксували їх в Україні.


За словами Коваля, Україна серед усіх держав колишнього радянського простору має кращі виборчі стандарти, прийняті після масових акцій протесту проти фальсифікацій на президентських виборах 2004 року.


У той же час Коваль не виключив можливість незначних порушень, які, на його думку, не зроблять впливу на результати вибору, пише «УНІАН».

Як раніше писа ForUm, сьогодні в Україні відкрилися виборч ідільниці для голосування на виборах Глави держави. Згідно Закону про вибори Президента, голосування проводиться з 8 до 20 години. На закордонних виборчих дільницях голосування проводиться за місцевим часом країни, де створені дільниці.

Як раніше повідомив член ЦВК Михайло Охендовський, у Центральній виборчій комісії немає інформації про які-небудь надзвичайні ситуації, які могли б вплинути на організацію процесу голосування.

«О 8 годині ранку відкрилися близько 33 тис. 700 виборчих дільниць на території України. На цей час у виборчій комісії відсутні повідомлення про якісь надзвичайні повідомлення, які могли б вплинути на організацію процесу голосування. Голосування проходить спокійно. Сподіваюся, що так само і завершиться цей день», - сказав Охендовський.

Здається, поки що все йде непогано.
 

Z3RG

Забанен
Не пойду голосовать вообще. Без меня выбирайте. Потом не говорите что я виновен.
 

kaAs^^

Забанен
На участке в академии МВД организация на уровне, возле каждого входа человек возле каждой кабинки 2, возле каждой урны сидит человек, никакой очереди всё быстро и без проблем.
 

A-alex

Member
К выборам не отношусь серьезно, считаю их цирком для народа, несерьезно ето все!!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.

Рейтинг передвиборчого шахрайства

Чи існує життя після виборів? Звісно, ні. В це не вірить жоден виборець. Так само, в це не вірить і працівник штабу. Гроші на витрати штаби вимагають наперед. Кандидат після виборів спалює мости. Що може вимагати бабця, яка працювала на виборчій дільниці, масовщик, який цю бабку знайшов, начальник штабу, який знайшов масовщика? Що може вимагати піарник, та й у кого, коли всі штаби розформовано, бюджети поділено й розкрадено?

Приходить працівник у виборчий штаб, і бачить порожні стіни, попіл від спалених накладних та протяги. Виборчий штаб — циганський табір, що з дня голосування “уходіт в нєбо”.

За результатами виборів-2010 складено рейтинг найбільш непорядних кандидатів.

Нажаль, скандали, пов'язані з невиплатою заробітної платні працівникам штабів, виборчих комісій, спостерігачам — мало цікавлять пресу та пересічного громадянина. Ажіотаж після виборів відбувається з приводу обіцянок реформ, розчарувань від програшу або ейфорії від перемоги улюбленого кандидата.

На думку пересічного громадянина — отримувати платню за роботу на кандидата є не почесно. Мовляв, це ж боротьба за ідею. Вони ж бо, електорат, йдуть голосувати безкоштовно, чому ж мають отримувати гроші за вибори спостерігачі? Саме тому, відчергувавши на дільницях до виборів, рознісши кожному виборцю запрошення, відпрацювавши дві доби власне під час виборів бабця залишена напризволяще. Кому скаржитись, що робити, і в кого вимагати справедливості — невідомо.

Неблагонадійні роботодавці можуть стати прем'єрами, головами Верховної Ради чи президентами й усі ми віритимемо їхнім обіцянкам не знаючи про те, що з самого початку вони зробили ставку на непорядність.

Стандартним кидком є безпечна розводка членів комісій та спостерігачів. Їх наймають для залякування кандидата-противника. Переважно, це робиться технічними кандидатами, або тими, які явно не потраплять у другий тур. Для таких підрахунок голосів не має великого значення. Але допомогти чи нашкодити такою армією на виборчих дільницях (4500 чоловік лише для міста Києва) кандидатам-фаворитам можна суттєво. Саме тому торг із ними влаштовується за рахунок армії виборчих дільниць. При певних домовленостях кандидат відкликає всю цю публіку, пояснюючи все звичайним скороченням. В результаті люди, які вже почали працювати на виборчій дільниці (чергували, розносили запрошення і т.д.) лишаються напризволяще. На Україну це біля 70 тис. чоловік.

Основним “кидалою” такого кшталту на цих виборах був Сергій Тігіпко. Домовившись із Тимошенко про прем'єрство, останній відкликав майже всіх своїх працівників із дільниць. Окрім того, це 7,5 млн долл. економія для штабу.

Варіант із невиплатою тим, хто вже відпрацював, теж мав місце. Спочатку працівникам обіцяли заплатити після виборів. Потім просили зачекати до певного числа, адже це саме тоді в них, начебто, мала прийти каса. Насправді ж, певну дату назначають на день, коли закриваються штаби. В центральному штабі кандидата всім пояснюють, що коли працівник домовлявся з районним штабом, то хай від нього (вже розформованого) й вимагає.

На цих виборах переважно кидали спостерігачів. Їх кинути найпростіше, адже вони одразу підписують документ про роботу на громадських засадах, і нічого не можуть вимагати потім.

Що цікаво, з самого початку людина, яка приходить у виборчий штаб з метою попрацювати, запрошується масовщиком. Масовщик і обіцяє платню. В самому же штабі про плату зазвичай не кажуть. Ніхто не знає, скільки платять. Причина в тому що, по-перше, при невиплаті грошей у штабі скажуть, що нічого й не обіцяли, по-друге працівникам штабу невідомо, скільки доходить грошей до працівника. Саме тому, коли відбувається “кидок”, ошуканих працівників відсилають до масовщиків, часто пояснюючи, що тим, начебто заплачено, і з них потрібно й вимагати.

Одразу по виборах у Деснянському районі Києва відбулися масові акції протесту членів комісій та спостерігачів. “Прибічникам” “гаранта” замість обіцяних 800 гривен видали по 125 гр., що їх ніяк не влаштовувало. Обурення вилилось навіть у бійки.

У Запорізькій області штаб Богословської влаштував акцію протесту. Кандидат, за їхніми словами, кинув не лише членів комісій і спостерігачів, але й увесь штаб. Заробітну платню скасовано, а штаби розпущено.

Члени комісій і спостерігачі, яких було скорочено за день до виборів, готують акції під штабом Тігіпка та біля ЦВК. Як заявляють ошукані працівники, вони готують опудало кандидата для спалення.

Розчарування в політиці дійшло до своєї критичної точки. Розчарований електорат “кинули” не тільки на передвиборчих обіцянках, але й на гроші. Розчарування змінюється ненавистю.

Чи вплинуть ці ексцеси на популярність тих або інших кандидатів — наразі невідомо. Окрім того скандали, які стали широко відомі, є лише верхівкою айсберга.

Наразі за наявними даними ми склали власний рейтинг кандидатів, які більше за всіх кинули власних працівників:

1. Сергій Тігіпко
2. Віктор Ющенко
3. Інна Богословська
4. Арсеній Яценюк
5. Анатолій Гриценко
6. Юлія Тимошенко
7. Віктор Янукович
 
Статус
Закрита.
Зверху