савик шустер и "свобода слова"

Смотрите ли вы "Свободу слова" на ICTV&

  • Да

    Голосів: 61 31.1%
  • Иногда

    Голосів: 78 39.8%
  • Нет

    Голосів: 46 23.5%
  • Впервые о такой слышу!

    Голосів: 11 5.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    196

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Президентські вибори 2010

Не ображайте Льоню-Космоса таким порівнянням. Льоня тихенький космонавт, бабусям допомогає, а Хам відверто переходе на хамство, коли питання його бентежить. Журналісти відверто нудьгують під час пауз у півхвилини, коли він наступне цензурне слово шукає у своєму лексіконі. Один Карасьов з боку Ющенко йому відверто допомогає, починає свої питання з розтлумачення нормальною мовою попередньої відповіді "лідера" і намагається поставити таке питання, на яке б було простіше відповісти без зайвої напруги мозку.
А Савіку величезний мінус за те що не пустив на цей ефір Тимошенко. У попередньому ефірі він усіх запрошував, і вони самі винні, що відмовились. А цього разу нечесно віддавати весь ефір Януковичу лише тому що він ущербний. Савік як завжди, такий Савік.
 

Супчик

Съёмщик
Re: Президентські вибори 2010

Савик, прежде всего, отрабатывает бабло, а начальник Донбасса приказал Юльку в один эфир с Яныком не пускать.
 

Золотой

New Member
Re: Президентські вибори 2010

Я думаю Тимошенко не тот человек который будет обращать внимание на приказы каких то начальников,она не последний человек в государстве...
Сердце замерает, если представить что Янукович будет президентом, он не может на ответы журналистов ответить, а что же будет на межгосударственых переговорах?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Савик, прежде всего, отрабатывает бабло, а начальник Донбасса приказал Юльку в один эфир с Яныком не пускать.
Тільки що на весь ефір нагадав Савіку, як той у нього гостював, м'яко натякнувши на те, що тему про Міжгір'є продовжувати не треба, після чого Савік відправив ефір на рекламну паузу.
 

Золотой

New Member
Re: Янукович і Партія регіонів

Несколько реплик Януковича с вчерашней "Свободы слова" :
"... у меня и сейчас за кулисами стоят ребята, с которыми я в рекламной паузе консультируюсь..."
"...В Белой Церкве нету таких крутых которых мы бы не смогли найти..."
"... Нынешняя власть слабая в плане(тут 2-х минутная пауза) ну вы понимаете?(кто то из зала или из-за кулис, "ребята", подсказывают и вот он очередной перл от кандидата в Президенты)Да, слабоватая в плане потенции."
Задают вопрос:"На прошлой програме Анна Герман сказала, что Савик долго не проработает...Виктор Фёдорович вы так же щитаете?"
Ответ: (как всегда минутная пауза, професура в раздумии:))"Ну я думаю Анна як женщина сказала это с любовью и думаю не стоит обращать на это внимание, она была на эмоциях- она же ЖЕНЩИНА(тут я с отцом опладировал стоя!)
Ну я думаю тот кто вчера смотрел передачу, ушол спать с хорошим настроением, такой порции юмора я не ожидал:)
 

Klemento

Забанен
Re: Янукович і Партія регіонів

Если б ещё Вону пустили на передачу, то было бы ещё прикольней.

P.S. Янык 2004 г.в. налицо.
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Янукович і Партія регіонів

Все смеялись всем было весело)
 

Dobrofey

Active Member
Re: Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Тільки що на весь ефір нагадав Савіку, як той у нього гостював, м'яко натякнувши на те, що тему про Міжгір'є продовжувати не треба, після чого Савік відправив ефір на рекламну паузу.
да Янукович даже не намекал, а прямо заявил, что у них с Савиком есть "давние традиции" для встреч. Наверное, в Межгирской баньке частенько за пивком посиживают, вместе с Шуфричем и девочками (Герман, Акимовой)... :lol:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ефір у Шустера з участю Януковича 25.12.2009

Відокремив з теми виборів у окрему тему, бо це таки бо дійсно шоу, хоч Тимошенко і не пустили. Нові перли Януковича без сумніву увійдуть в ан[STRIKE]н[/STRIKE]али історії. Спробую пошукати записи цієї програми, якщо хтось знайде раніше, дуже прошу, поділіться. 4 години сміху гарантовано. Те, що Федорович сплутав Герман з Германівною Богословською, дрібниця. Серед того, що я пам'ятаю було ще й таке: "Восстановим несправедливость!", "гидроакумулюючий вузол" з якого вдень зливають воду добуваючи енергію, а вночі її закачують назад, виконання пісні "Сам п'ю, сам співаю, сам стелю, сам лягаю...", слів якої, крім двох перших він не пам'ятав, але співати почав.
You must be registered for see images
 

Вкладення

Зверху