Фашизм и антифашизм

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Ви тут зациклені на виправдовуванны арабів (хоча мова не про одних них), моляв у кожного своя культура, всі різні, бла бла бла )))) Як ви поясните таку річ - на людях свинину не їдять, а між собою - точать, аж за вушами лящить?
І як ви поясните з точки зору міжнародного права, нерівність за релігійною ознакою (в ОАЕ й досі верховенствує не право а релігія, і релігія скажу я вам, досить "колоритна")?
Це стосовно арабів.

А тепер взагалі, назовіть хочаб ОДНУ розвинену країну, де не проводиться політика протекторату? Чи може до Ізраілю всих пускають? чи може до США? Чому ви тут виховуєте у людей "комплекс меншовартості"? Хочете, щоб вся країна преретворилася у таких, як "данєцкіє" (вічно скиглять, що без "велікой и могучєй" не протянуть ні дня)?
1. Не смішить. Я не те що "зациклений", мені зовсім байдуже як вони там своєї культури утримуються. І я не їх захищаю, а кажу, що нам самим потрібно своєї культури перш за все утримуватись, а тоді вже від інших цього вимогати. Бо вони зараз тут, а назавтра поїдуть. А ми залишимось тут. Щось змінюється від того, хото на джипах по парку їздить, чи від того від кого повії гроши будуть отримувати? Що тут суттєво змінюється, від того хто на наших вулицях бруд розкидує, бо його кількість від цього не залежить? Може для вас "своє" лайно більш привабливе, але мені пофігу.
2. Називаю де проводиться. Україна. Хоча не така вже і розвинута. Якщо під словом "пускають" Ви маєте на увазі "отримати громадянство". Порівняно з Україною, на скільки мені відомо, отримати грамадянство майже у будь який країні ЄС набагато простіше. Я б був обоїми руками за, щоб у нас для етнічних українців спростили отримування грамадянства так, як у Ізраілі для евреїв.
3. Вважати свою націю за виключну, це лише один із проявив "комплексу меншовартості", така вже людська психологія. Бо починається з того, що обвинувачують у своїх бідах когось іншого, тим самим приписуючи їм набагато перебільшені можливості. Ніхто за "виключність" нікого поважати не буде, якщо вони сами себе не поважають.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: фашизм и антифашизм

цитата з одного сумського сайту:
Насильники, убийцы есть во всех народах и нациях, наши тоже не меньше насилиуют и убивают. И обвинять в своих проблемах негра, араба или китайца проще всего. Просто это дешевый трюк, такой враг как чернокожий, легко обозначим, хорошо сказать виноват китаец, бейте его. И сразу всё понятно, с кем и как надо бороться
А вот как победить тупость, продажность, леность и прочии достоинства славянских граждан - вопрос потяжелее. Уже не крикнешь - "бей его". Враг более абстрактный и неопределенный трудно организовать массу в борьбе с ним.
Расизм - это просто, это хорошая идеалогия что бы организовать массу ПТУшной молодежы, под лозунгом "Россия для русских", "Украина для украинцев" и т. д. И использовать их для проведения разных акций, и в своих целях, за "бутылку пива"..."
 

Нюрка

psyche
Ответ: фашизм и антифашизм

Мне недавно рассказали историю, как одна девочка поехала в Киев и на неё напали скины. Она была пацифисткой, и ничем им не отвечала(хотя даже если бы и не была пацифисткой, что бы она одна могла им сделать). Они её убили.

Я никогда не пойму фашизм. Это самое тупое, что только могло придумать человечество.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: фашизм и антифашизм

Спробую пояснити на досить простому прикладі... Припустимо маємо сім'ю. Мати постелила ліжко чистою білизною, тут зайшов син та улігся на ліжко в брудних черевиках. Його виженуть з хати та більше не пускатимуть? Не думаю - буде скандал, буде сварка, але до вигнання не дійде, бо син - свій. А тепер заходить сусід та так само влягається на ліжко в брудних черевиках, мотивуючі це тим, що так робить син господарів. Буде сварка та скандал? Звичайно, але його, на відміну від сина, його можуть вже до квартири наступного разу і не пустити (принаймні, шукати для цього привід). Тому що то квартира не його, він тут чужий, гість, тому повинен поводитись чемно, а не брати приклад, який не заслуговує на наслідування...
Сподіваюсь, я висловився зрозуміло...
але ж недопустимо, коли через такий випадок власники квартири будуть зневажати усіх сусідів, або хоча б тих, хто має такий же колір вослосся як і нахабний сусід ;)
але нажаль у житті так і виходить... скандали і сварки.... потім підключаються політики... потім погроми і масові бійки.. :(
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: фашизм и антифашизм

Мне недавно рассказали историю, как одна девочка поехала в Киев и на неё напали скины. Она была пацифисткой, и ничем им не отвечала(хотя даже если бы и не была пацифисткой, что бы она одна могла им сделать). Они её убили.
Я никогда не пойму фашизм. Это самое тупое, что только могло придумать человечество.
не скины, а боны (бонхеды, boneheads) - так правильно называются нацисты, думающие что они скины

такие случаи случаются намного чаще, чем ви думаете :(
 

Нюрка

psyche
Ответ: фашизм и антифашизм

не скины, а боны (бонхеды, boneheads) - так правильно называются нацисты, думающие что они скины

такие случаи случаются намного чаще, чем ви думаете :(
Да я и не думала, что это редкость, просто рассказала про отдельный случай.
 

SplatteR

oi oi oi oi
Ответ: фашизм и антифашизм

у меня 3 знакомых покалечили
и меня разок ..гг...
в Киеве боны не так уж и часты ...это какие то беспредельщики из братства ...ну еще можно и от хулов получить..
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

... Вважати свою націю за виключну, це лише один із проявив "комплексу меншовартості", така вже людська психологія. Бо починається з того, що обвинувачують у своїх бідах когось іншого, тим самим приписуючи їм набагато перебільшені можливості. Ніхто за "виключність" нікого поважати не буде, якщо вони сами себе не поважають.
А хто казав, що вважає свою націю "виключною"? Я зауважив, що, на мою думку, не всі випадки расової чи національної неприязні є фашизмом чи націонал-соціалізмом.
Щодо арабів... Я не згоден, що так вони стали себе поводити лише після того, як поспостерігали певен час за нашою "гопотою". Я добре пам'ятаю період, коли у наш ВУЗ (пізніше став називатись СумДУ) прибула перша група студентів з Палестини (всі "шоколадні", один чорний, аж синій, негр і один геть весь рудий - Ясир; дивлячись на нього жартували, що там якийсь єврей залишив трішечки своїх генів). Одразу ж перед ним почали плазувати певні наші громадяни - головним чином місцеві дівчата-повійки та бабусі в буфеті, бо ті просто розкидувались купонами ("предтеча" гривні, ті, хто постарше, повинні пам'ятати), а ми, "свої" студенти, рахували кожен купончик, бо гроші пересилати з-за кордону ніхто нам не збирався. І добре пам'ятаю, що ми були обурені тим, як вони одразу ж стали себе нахабно поводити. Без будь-якої адаптації чи аклиматизації, одразу ж... Так себе в гостях не поводять.
Годі про них. Не такі вони й великі цабе, щоби приділяти їм стільки уваги.
Для тих, хто опонує мені в цьому питанні велике прохання - хотілось би почути все таки вашу думку з приводу мого першого посту на цю тему, а саме:
Якщо чесно, хто з вас може сказати, що знає таких людей, які перебувають у великому захоплені, кажучи: "Я такий щасливий, що Галаєв зі своїм земляцтвом підім'яв під себе наш ринок". Або: "Як я люблю циган. Як мені подобається те, що вони водночас щось продають на ринку, жебракують і крадуть гаманці. А варто нашій людині таки спіймати з гаманцем "на гарячому", як вони набігають всім табором зі всього ринку та просто запльовують такого пильного". Скажу чесно, я таких людей не знаю, більше того - переважна більшість зовсім іншої думки. Так що вони, фашисти чи націонал-соціалісти?
Так що, невже більшість сумчан (а за моїми спостереженнями це саме більшість) такі великі падлюки, бо не можуть прийняти ось такий "інтернаціоналізм"?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: фашизм и антифашизм

не скины, а боны (бонхеды, boneheads) - так правильно называются нацисты, думающие что они скины

такие случаи случаются намного чаще, чем ви думаете :(
Необхідно спочатку роз"яснювати, звідки пішли "скіни", які для цього склалися передмови. Хто такі "бони" і т.п. Бо відсотків 80 обізнані в цьому питанні на скільки, на стільки й в НАТО (що не заважає себе відчувати експертами в цій галузі, і банити всіх наліво й направо).
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

А хто казав, що вважає свою націю "виключною"? Я зауважив, що, на мою думку, не всі випадки расової чи національної неприязні є фашизмом чи націонал-соціалізмом.
Щодо арабів... Я не згоден, що так вони стали себе поводити лише після того, як поспостерігали певен час за нашою "гопотою". Я добре пам'ятаю період, коли у наш ВУЗ (пізніше став називатись СумДУ) прибула перша група студентів з Палестини (всі "шоколадні", один чорний, аж синій, негр і один геть весь рудий - Ясир; дивлячись на нього жартували, що там якийсь єврей залишив трішечки своїх генів). Одразу ж перед ним почали плазувати певні наші громадяни - головним чином місцеві дівчата-повійки та бабусі в буфеті, бо ті просто розкидувались купонами ("предтеча" гривні, ті, хто постарше, повинні пам'ятати), а ми, "свої" студенти, рахували кожен купончик, бо гроші пересилати з-за кордону ніхто нам не збирався. І добре пам'ятаю, що ми були обурені тим, як вони одразу ж стали себе нахабно поводити. Без будь-якої адаптації чи аклиматизації, одразу ж... Так себе в гостях не поводять.
Годі про них. Не такі вони й великі цабе, щоби приділяти їм стільки уваги.
Для тих, хто опонує мені в цьому питанні велике прохання - хотілось би почути все таки вашу думку з приводу мого першого посту на цю тему, а саме:

Так що, невже більшість сумчан (а за моїми спостереженнями це саме більшість) такі великі падлюки, бо не можуть прийняти ось такий "інтернаціоналізм"?
Можу додати ще на рахунок циган (роменів) декілька цікавих фактів.... про рабів там всіляких, зґвалтованих жінок, про те що ринок важких наркотиків на Сумщині складається на 80% з циган. Та боюсь що забанять як антисеміта, фашиста, скінхеда.... ацкого сотону, бо вибачте не терплю як бидло такі насміхання, і тепріти не буду.
 
Зверху