Фашизм и антифашизм

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

я никого неоскарблял просто хотел сказать что если и приехали к нам то пусть ведут себя достойно если же небудут придерживатся норм то пусть шуруют назад или еще куда либо!
О, то я думаю ви нам розкажете про норми, прийняті в українському суспільстві, яких не дотримуватись у нас вважається образою, а іноземці не дотримуються?

Уже приводилась стаття із чудовим прикладом. Але бачу її не прочитали. Спробую пояснити і я.
У Херсоні всі маршутки обклеєні об"явами, що за проїзд необхідно сплачувати при вході. Але всі місцеві пасажири сплачують проїзд при виході. Перший раз проїхавши в маршутці без супроводу когось з місцевих, я думаю, ви оплатите при вході. Але потім, помітивши, що ніхто крім вас одразу не оплачує проїзд, наступного разу теж будете платити при виході. Це не порушення закону? Ви всього лиш берете приклад із місцевих мешканців.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: фашизм и антифашизм

Я чесно кажучі вже пошкодував, коли зауважив, що на мою думку міжнаціональна (расова) нетерпимість не завжди базується на расизмові.
Головний аргумент проти: "А чому повинні іноземці дотримуватись норм та правил, коли цих норм та правил не дотримуються наші?" Моя відповідь проста: "Тому що це наша земля". Спробую пояснити на досить простому прикладі... Припустимо маємо сім'ю. Мати постелила ліжко чистою білизною, тут зайшов син та улігся на ліжко в брудних черевиках. Його виженуть з хати та більше не пускатимуть? Не думаю - буде скандал, буде сварка, але до вигнання не дійде, бо син - свій. А тепер заходить сусід та так само влягається на ліжко в брудних черевиках, мотивуючі це тим, що так робить син господарів. Буде сварка та скандал? Звичайно, але його, на відміну від сина, його можуть вже до квартири наступного разу і не пустити (принаймні, шукати для цього привід). Тому що то квартира не його, він тут чужий, гість, тому повинен поводитись чемно, а не брати приклад, який не заслуговує на наслідування...
Сподіваюсь, я висловився зрозуміло...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Я чесно кажучі вже пошкодував, коли зауважив, що на мою думку міжнаціональна (расова) нетерпимість не завжди базується на расизмові.
Головний аргумент проти: "А чому повинні іноземці дотримуватись норм та правил, коли цих норм та правил не дотримуються наші?" Моя відповідь проста: "Тому що це наша земля". Спробую пояснити на досить простому прикладі... Припустимо маємо сім'ю. Мати постелила ліжко чистою білизною, тут зайшов син та улігся на ліжко в брудних черевиках. Його виженуть з хати та більше не пускатимуть? Не думаю - буде скандал, буде сварка, але до вигнання не дійде, бо син - свій. А тепер заходить сусід та так само влягається на ліжко в брудних черевиках, мотивуючі це тим, що так робить син господарів. Буде сварка та скандал? Звичайно, але його, на відміну від сина, його можуть вже до квартири наступного разу і не пустити (принаймні, шукати для цього привід). Тому що то квартира не його, він тут чужий, гість, тому повинен поводитись чемно, а не брати приклад, який не заслуговує на наслідування...
Сподіваюсь, я висловився зрозуміло...
Поганий приклад. Син за це отрумує ремня, бо якщо не отрумує, то так само буде і сусідів поводитись, незалежно як вони там роблять. І тому що, звісно, від сина нікуди не дітись. Але ясна річ сусіда виховувати не матері справа, тому нехай катиться.
Але поганий тому що, якщо цей приклад далі по ходу дії продовжувати, то син так і буде у брудних черевіках, а сусід вже жоден не зайде, бо жоден нормальний з такої родиною справ не захоче мати.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Я чесно кажучі вже пошкодував, коли зауважив, що на мою думку міжнаціональна (расова) нетерпимість не завжди базується на расизмові.
Головний аргумент проти: "А чому повинні іноземці дотримуватись норм та правил, коли цих норм та правил не дотримуються наші?" Моя відповідь проста: "Тому що це наша земля".
Та не в тому справа. Базуючись на Вашому прикладі. Сусід заходить до хати, а там всі на ліжках у взутті.
З одного боку, він знає, що в його хаті так не заведено. Але ж тут так роблять. Як йому вчинити?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

І тому що, звісно, від сина нікуди не дітись. Але ясна річ сусіда виховувати не матері справа, тому нехай катиться.
А я про що хіба? Тобто, все ж таки є розподіл на "свої" та "чужі". А у нас як? Коли "гопота" побила наших - просто хуліганство. Коли когось з темношкірих, то вже не хуліганство, а расова нетерпимість. Коли затримати когось з наших громадян за дрібничку - запросто. Коли іноземця - багато разів подумають, бо потрібно буде викликати консула а то і посла, є небезпека влаштувати міжнародний скандал, є шанс нарватись на погіршення відносин між країнами... Тобто, ми якось на своїй землі поставлені в нерівні умови.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

А я про що хіба? Тобто, все ж таки є розподіл на "свої" та "чужі". А у нас як? Коли "гопота" побила наших - просто хуліганство. Коли когось з темношкірих, то вже не хуліганство, а расова нетерпимість. Коли затримати когось з наших громадян за дрібничку - запросто. Коли іноземця - багато разів подумають, бо потрібно буде викликати консула а то і посла, є небезпека влаштувати міжнародний скандал, є шанс нарватись на погіршення відносин між країнами... Тобто, ми якось на своїй землі поставлені в нерівні умови.
Ну так потрібно ставити рівні умови, а не кидатись до іншої дурної крайнощі. А краще за все зробити "гопоті" такі умови, щоб в неї взагалі бажань не виникало когось чипати. Я розумію що це все щось на зразок "світлого майбутнього" і "гопота" нікуди не зникне. Але ж коли розумна людина починає казати, що в наших негараздах винні араби чи ще хтось, з ким простіше за все питання з'ясовувати, але вони до цього мають зовсім опосередноване відношення, то це вже дуже погано. Бо боротися ви будете не з тими хто в цьому дійсно винен. І кінець-кінцем краще від цього не буде, лише пар хтось спусте. Бо яка користь, умовно кажучи, набити "арабу" пику за те що він пусту пляшку кинув на дорогу, а після цього самому ще десяток кинути, бо я тут свій, мені можна? Чи, з Вашого прикладу, кровать чистіше буде, коли сусіда того вигнати, а рідний син кожного дня туди буде у брудному взуті лягати?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: фашизм и антифашизм

Ви тут зациклені на виправдовуванны арабів (хоча мова не про одних них), моляв у кожного своя культура, всі різні, бла бла бла )))) Як ви поясните таку річ - на людях свинину не їдять, а між собою - точать, аж за вушами лящить?
І як ви поясните з точки зору міжнародного права, нерівність за релігійною ознакою (в ОАЕ й досі верховенствує не право а релігія, і релігія скажу я вам, досить "колоритна")?
Це стосовно арабів.

А тепер взагалі, назовіть хочаб ОДНУ розвинену країну, де не проводиться політика протекторату? Чи може до Ізраілю всих пускають? чи може до США? Чому ви тут виховуєте у людей "комплекс меншовартості"? Хочете, щоб вся країна преретворилася у таких, як "данєцкіє" (вічно скиглять, що без "велікой и могучєй" не протянуть ні дня)?
 
Останнє редагування:

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

якщо ви вважаєте, що жінки цікавляться тільки "луною" і "іншими ганделиками", той самі недалеко пішли, у відношенні до жінок, від бидла місцевого чи арабського, про яких тут писали вище :evil:
Напишіть мені в ПП, куди в інші "культурно-масові" місця ходять дівчата. Та й взагалі, навіть якщо з 150 тис. відберемо по віку 17-24, а потім розкидаємо по відсотках, хто куди ходить, статистика буде невтішною, і не треба закривати очі на цю проблему. Аналогічно і про чоловічу частину.
 
Останнє редагування:

Serg_T

Забанен
Ответ: фашизм и антифашизм

Я чесно кажучі вже пошкодував, коли зауважив, що на мою думку міжнаціональна (расова) нетерпимість не завжди базується на расизмові.
Головний аргумент проти: "А чому повинні іноземці дотримуватись норм та правил, коли цих норм та правил не дотримуються наші?" Моя відповідь проста: "Тому що це наша земля". Спробую пояснити на досить простому прикладі... Припустимо маємо сім'ю. Мати постелила ліжко чистою білизною, тут зайшов син та улігся на ліжко в брудних черевиках. Його виженуть з хати та більше не пускатимуть? Не думаю - буде скандал, буде сварка, але до вигнання не дійде, бо син - свій. А тепер заходить сусід та так само влягається на ліжко в брудних черевиках, мотивуючі це тим, що так робить син господарів. Буде сварка та скандал? Звичайно, але його, на відміну від сина, його можуть вже до квартири наступного разу і не пустити (принаймні, шукати для цього привід). Тому що то квартира не його, він тут чужий, гість, тому повинен поводитись чемно, а не брати приклад, який не заслуговує на наслідування...
Сподіваюсь, я висловився зрозуміло...
Все просто, є правила "людяності", і будь ти ким хочеш, але дотримуватись маєш їх обов"язково, і особливо - коли ти в гостях.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: фашизм и антифашизм

Та не в тому справа. Базуючись на Вашому прикладі. Сусід заходить до хати, а там всі на ліжках у взутті.
З одного боку, він знає, що в його хаті так не заведено. Але ж тут так роблять. Як йому вчинити?
"За спрос не бьют в нос". Таке чули ?
 
Зверху