Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

тема про Махно та тема про Петлюру були б дуже доречні! Справді, брехні навколо них страшна кількість. От тільки не хочеться в подібних темах читати думки малолітніх експертів з усіх питань на світі. Хочеться документів, фактів, розповідей очевидців та обгрунтованих думок :-((
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Герои УПА

Фокс Малдер, давайте не будем отклоняться от темы и откажемся от лирики про мою жизнь в тоталитарном государстве ...
Абсолютно справедливо, тим більше не мав наміру обговорювати Ваше життя. Просто я Вам нагадав, що пропаганда, яка називала УПА бандою, так само бандою називала і анархістів. Тому не думаю, що Ви тут на боці тих, хто кричить про "пособников Гитлера".
И вообще давайте рассмотрим, то что предлогало ОУН-УПА с точки зрения банальной теории государства и права
Далеко не заглиблюючись зауважу, що УПА воювало за український синьо-жовтий прапор, за герб тризуб, за гімн "Ще не вмерла Україна" (спрощенно можна так сказати)...
Сьогодні ми маємо ці самі атрибути держави, але люди, що воювали за них і зараз залишаються поза законом. Це вже дивно, це вже означає, що щось не так...
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

14 жовтня виповнюється 64 річниця створення Української Повстанської Армії - Армії, яка героїчно і жертовно боролась за Українську Самостійну Соборну Державу. Найкращі сини й доньки Української нації встали до лав борців проти чужоземного поневолення. УПА воювала проти польських шовіністів Армії Крайової, проти гітлерівської Німеччини і комуно-большевицького Совєтського Союзу. Війна з московськими окупантами велась українськими повстанцями майже 10 років після завершення Другої світової війни.

Проте день створення УПА не є державним святом. Сьогодні на 16-му році Незалежності України Українська Повстанська Армія не визнана на державному рівні і не пошанована належним чином у суспільстві. Це ганьба для кожного українця і пряма загроза державності. Невизнання борців за волю України офіційною владою ставить під сумнів легітимність нашої держави. Наш обов'язок - заставити владу визнати національно-визвольну боротьбу ОУН і УПА за державну незалежність України.

З метою гідного вшанування ветеранів УПА націоналістичні організації створили оргкомітет, до якого ввійшли Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (Андрій Мохник - голова Оргкомітету), Київське крайове Братство вояків ОУН-УПА (Володимир Підіпригора), УНА-УНСО (Ігор Мазур-"Тополя"), Молодіжний Націоналістичний Конгрес (Олександр Резніченко), "Національний Альянс" (Володимир Антонюк), лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко (Фома). У роботі оргкомітету також беруть участь представники ГО "Патріот України", ВО "Тризуб" імені Степана Бандери, ГО "Реформація".

Запрошуємо всіх патріотів долучитися до гідного вшанування ветеранів Української Повстанської Армії. Оргкомітет готовий до співпраці і приймає пропозиції щодо проведення Свята Української Зброї.

Телефони членів Оргкомітету: 8 050 828 62 42 (А. Мохник), 8 050 447 60 12 (І. Мазур), 8 097 997 68 05 (О. Резніченко), 8 096 735 97 22 (В. Антонюк).

Ми повинні привернути увагу влади та громадськості до проблеми визнання ОУН-УПА. Ми маємо продемонструвати важливість цього питання для Української нації. Ми зобов'язані захистити ветеранів УПА у разі провокаційних дій україножерів.

Місце кожного українця 14 жовтня - на Майдані Незалежності. Початок акції о 10-00.
Джерело:
 

lyolia

Забанен
Ответ: Герои УПА

Kramar, извини конечно, но тебя лично не настораживает участие в годовщине откровенно профашистских организаций?
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

якщо ти про УНСО, - ні. Я добре знайомий зі згаданим в статті Тополею (Ігорем Мазуром) та з іншими унсовцями (зокрема, з одним з лідерів УНСО Русланом Зайченком) - вони охороняли наше наметове містечко під час студентської революціїї на газоні 2004 року а також пішу ходу на Київ. Люди там є різні, як і будь-де. Але більшість з тих, кого я знаю з УНСО - не фашисти. Вони трохи занадто радикальні (в тому сенсі, що більш схильні до революційних методів боротьби). Але вони точно не фашисти - ІМХО. Якщо тебе так цікавить моя особиста думка, то я більш прихильний до Молодіжного націоналістичного конгресу. Ця організація більш поміркована і більш контрольована, ніж УНСО.
Я постараюся взяти участь в цьому заході. Але чи матиму час? Забагато роботи навалилося одразу :-((
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

Happy, вибачте, але Ваше повідомлення доведеться видалити також, як і те яке Ви процитували. Краще відповідьте на питання
Возможно, для кого - то УПА -это герои, которых несправедливо обливают грязью, но я полностью согластна с тем, что для большенства жителей нашей области - это антигерои и ставить их на том же уровне с ветеранами - это неэтично!
Happy, от, як нова людина яку ще ніхто не зачипив особистими зверненнями, відповідь будь ласка, чого Ви вважаєте їх антігероями саме для нашої області? Я от наприклад бачу таку думку у богатьох, але обгрунтованої відповіді так ніхто і не може дати. Якщо казали, що вони злочинці, когось вбивали-гвалтували, так то було у західних областях, але там як раз найбільш тих, хто їх вважає їх героями, то звісно мабуть їх справа, але може вони просто більш правди знають?
 
Останнє редагування:

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Герои УПА

якщо ти про УНСО, - ні. Я добре знайомий зі згаданим в статті Тополею (Ігорем Мазуром) та з іншими унсовцями (зокрема, з одним з лідерів УНСО Русланом Зайченком) - вони охороняли наше наметове містечко під час студентської революціїї на газоні 2004 року а також пішу ходу на Київ. Люди там є різні, як і будь-де. Але більшість з тих, кого я знаю з УНСО - не фашисти. Вони трохи занадто радикальні (в тому сенсі, що більш схильні до революційних методів боротьби). Але вони точно не фашисти - ІМХО. Якщо тебе так цікавить моя особиста думка, то я більш прихильний до Молодіжного націоналістичного конгресу. Ця організація більш поміркована і більш контрольована, ніж УНСО.
Я постараюся взяти участь в цьому заході. Але чи матиму час? Забагато роботи навалилося одразу :-((
а що вам відомо про ГО "Патріот України"? ...
я бачив їх листівки у Харкові... та переглядав їх матеріали...- чистої води нацисти
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

про цих нічого не чув взагалі
 

Leader

_______________
Ответ: Відповідь: Герои УПА

а що вам відомо про ГО "Патріот України"? ...
я бачив їх листівки у Харкові... та переглядав їх матеріали...- чистої води нацисти
Один з їхніх харківських лідерів не так давно працював в нашому університеті (СумДПУ): кандидат історичних наук, надзвичайно чесна і порядна людина, боровся з хабарництвом в нашиму ВНЗ, як міг допамагав студентам в акції "Ні СНУ", разом зі студентами брав участь в поході на Київ, зараз навчається в докторантурі в Києві. Давав читати свої листівки нічого нациського я в них не побачив, в основному - патріотика та своя точка зору на деякі політичні події. Хоча може в нас з Вами різні поняття про один і той самий термін "нацизм" :)
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Герои УПА

Один з їхніх харківських лідерів не так давно працював в нашому університеті (СумДПУ): кандидат історичних наук, надзвичайно чесна і порядна людина, боровся з хабарництвом в нашиму ВНЗ, як міг допамагав студентам в акції "Ні СНУ", разом зі студентами брав участь в поході на Київ, зараз навчається в докторантурі в Києві. Давав читати свої листівки нічого нациського я в них не побачив, в основному - патріотика та своя точка зору на деякі політичні події. Хоча може в нас з Вами різні поняття про один і той самий термін "нацизм" :)
є в них одна листівка, де розказуеться, що в парламенті 45%- евреїв, 28% - росіян, 21% - українців, акцентується увага на національності українських бізнесменів, також написано "ставимо собі за мету змагатися за поширення сили, слави, багацтва і простору Укр.Держави" - і все це на фоні малюнка - карта україни, але кордони якої набагато ширші за сучасні...
також градуються зображення бонхєдів в листівках, розклеєних на вулицях харкова...
здається, їхній патріотизм базується на обинуваченні інших народів...
про теми обговорення на їхньому форумі й говорити не варто...

пс: дуже нагадує унтп
 
Зверху