Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

Вимушений продублювати своє повідомлення, адже воно потонуло в інших:
В Києві на Покрову 14 жовтня (для тих, хто не знає - Покрова Святої Богородиці - суто козацьке свято) буде хода за участі ще живих ветеранів УПА на честь 65-ї річниці створення УПА. Якщо буде можливість, обов"язково візьму участь в цьому заході.
Шануймо пам"ять героїв України!
З.І.: усіх - незалежно від політичного забарвлення та ідеологіїї, усіх тих, хто поклав своє життя на вівтар української свободи та розквіту - козаків, гайдамаків, українських січових стрільців, героїв Крут, вояків УПА, радянських партизанів та вояків Червоної Арміїї (велике прохання не зараховувати до цього пункту катів з НКВС-МДБ-КДБ)
 

Leader

_______________
Ответ: Герои УПА

А можно про врагов поконкретнее? Список приложить можете?
Конечно! Ведь врагов нужно знать в лицо :)
1. Украинские продажные политики.
2. ФСБ и прочие структуры, которые тратят большие деньги для засилия московской империалистической пропаганды в Украине.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Герои УПА

Такі фільми які "Війна без переможців" та "Собор на крові" вчать любити Батьківщину, в цьому і різниця.
але не факт, що інформація там правдива на 100%

пс: я не захищаю фільм "невивчені уроки", в нему неправди скоріш всього більше )
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Герои УПА

Вопрос ведь у нас такой - ветераны УПА герои или нет? Так вот я не могу понять, в чем заключается героизм УПА?
Как ни крути идеологической базой ОУН-УПА есть создание тоталитарного государства... Так вот парадокс, бойцы УПА, которые, как я понял, разделяют такую идеологическую базу, героически воюют против уже существующей тоталитарной власти. В чем героизм-то? Свой тоталитаризм роднее?
Таке враження, що Ви деякий період пожили в цій "тоталітарній державі", що побудувала УПА. Можна назвати дату проголошення цієї держави а також дізнатись, скільки років вона проіснувала? Ось коли я почую від Вас відповіді на ці питання, то я так само буду стверджувати: "Так, ОУН-УПА - це такий самий тоталітаризм". А поки що я знаю гасло ОУН: "Воля народам, воля людині", я знаю про звернення ІІІ Збору ОУН (прошу більш поінформованих мене поправити, якщо я помиляюсь), в якому проголошується, що ОУН виступає за різноманітні права та свободи (слова, віросповідання, преси...), за передачу замлі у власність селян без рабської праці в колгоспах, за великі підприємста в державній власності а середні та дрібні в приватно-кооперативній (ніхто не планував олігархів, що розтягнуть всю країну)...
Це по-перше.
По-друге, Ви говорите з позицій анархізму, в яких йдеться, що сама держава (будь-яка) це апарат насильства, тому вже є зло початково. Чи можете назвати будь-яку інституцію, де цей принцип (бездержавності) був би реалізований, щоби я зміг сказати: "Так, вони тут праві". Чомусь їх вчення не знайшло реалізації (я не схвалюю, я просто констатую факт).
Нарешті, а чи не скажате Ви, скільки на Вашу думку наших громадян мріють про тоталітарну державу. Не таку, як сталінська, а щось на зразок путінсько-лукашенківської моделі. Як на мене, то дуже багато. Просто люди втомились, що за ширмою демократії в країні все більше набирає обертів безладдя та корупція. Тому народ просто хоче "сильної руки".
 

lyolia

Забанен
Ответ: Герои УПА

Конечно!
1. Украинские продажные политики.
2. ФСБ и прочие структуры, которые тратят большие деньги для засилия московской империалистической пропаганды в Украине.
А про ЦРУ и другие структуры ничего не хотите сказать? Может и их добавим в список "Смерть ворогам": бла-бла-бла...?
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Герои УПА

Sim$Dim, наскільки я зрозумів Ваші переконання, то Ви стоїте на позиціях анархізму.
Та сама пропаганда, що називала УПА бандитами, так само називала бандитами і махновців. І якщо вірити їй, то Гуляй-поле було збіговиськом волоцюг, п"яниць, гвалтівників, які тероризували українських селян, а свій час поводили в грабунках та п"янках. Та і взагалі, Бакунін з Махном, "одного поля ягоди разом з Льошкою Пантєлєєвим та Сонькою-золотою ручкою.
Нічого, що в цьому пості я користувався матеріалами з лекцій інструкторів КПСС. Вони ж чесні люди, Ви ж їм вірите про те, що УПА бандити?
+1
я вважаю, що серед УПА були бандити, серед махновців були бандити і серед червоної армії були бандити.... (у армії не без бандиту)

тому для меня особисно: ветерани УПА = ветерани СССР
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

А про ЦРУ и другие структуры ничего не хотите сказать? Может и их добавим в список "Смерть ворогам": бла-бла-бла...?
Leader та lyolia, зупиниться, бо це зараз буде не обговорення теми, а знову поливання брудом, і ще один приєднується до банлисту. "Смерть ворогам" і досить. бла-бла-бла не потрібно.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

По-друге, Ви говорите з позицій анархізму, в яких йдеться, що сама держава (будь-яка) це апарат насильства, тому вже є зло початково. Чи можете назвати будь-яку інституцію, де цей принцип (бездержавності) був би реалізований, щоби я зміг сказати: "Так, вони тут праві". Чомусь їх вчення не знайшло реалізації (я не схвалюю, я просто констатую факт).
махно реалізував... самоврядування, перший роздав землю селянам після революції...
але недовго це тривало, нажаль його реалізація суперечила планам більшовиків, білих и тп
Нарешті, а чи не скажате Ви, скільки на Вашу думку наших громадян мріють про тоталітарну державу. Не таку, як сталінська, а щось на зразок путінсько-лукашенківської моделі. Як на мене, то дуже багато. Просто люди втомились, що за ширмою демократії в країні все більше набирає обертів безладдя та корупція. Тому народ просто хоче "сильної руки".
дуже прикро, що народ не хоче свох руки сильними зробити..... все сподіваються на доброго дядка з його сильними руками :furious:
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ответ: Герои УПА

Фокс Малдер, давайте не будем отклоняться от темы и откажемся от лирики про мою жизнь в тоталитарном государстве и позволим на время нашим гражданам помечать о той "сильной руке" которая даст по "твердой голове". Анархизм тоже пока трогать не будем (КОСТа это болезненно воспринимает, да и оффтоп).
Тема УПА. Вот вы вспомнили "гасло", но ведь гасло это не идеология... И вообще давайте рассмотрим, то что предлогало ОУН-УПА с точки зрения банальной теории государства и права. :)

ЗЫ: mi][a, Вы видимо тоже забыли какую тему мы обсуждаем.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

Дякую Sim$Dim. Анархізм обговорюється в іншой темі, яку анархісти так і не зробили :).
До речі, можно зробити окрему тему присвячену Махно, про цю постать теж, зокрема пропогандистської радянської брехні непосвяченой людині, зокрема мені, мало що відомо.
Також дуже хотілось би отримати більш інформації про Петлюру. Але я майже ніякою інформацією з цього приводу не володію, тому якось незручно починати тему з повідомлення "А що Ви знаєте про Петлюру?" :).
 
Зверху