Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

YUPI

Подполье
Модератор
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

То есть вы хотите сказать , что до 1949 года партизанить нельзя было. Это было противозаконно. Так под суд их всех!
Вы сами хоть понимаете что пишете. Хорошо хоть наши оставшиеся ветераны навряд ли могут пользыватся компьютером.
Не вообще это как бы правда но чуток преувеличено. Просто если собирался народ-партизаны то за ними наблюдали шаг в лево, шаг в право капут. Но если Ковпаковци боролись, освобождали нашу родину без влево-вправо, то это была действительно огромная помощь Красной Армии и им же отплачивали тем же - продовольство, боеприпасы. Просто не все документы до нас дошли. Возможно были и такие движения что переходили на сторону немцев, но это восновном в западных регионах встречали германскую армию с цветами и песнями.
Думаю что УПА никогда не оправдают. Предателей всегда не любили, даже самые яркие противники советской власти и то боролись за Родину! УПА хз за что боролись. Думаю сильно почетать не нужно. Ведь какой пример детям подаете. Предай родину беги туда где лутче?
 

hed1n.ru

стебанутый
Книги на эту тематику:
Полiщук Вiктор - Гiрка правда. Злочиннiсть ОУН-УПА.
Совет организации ветеранов Украины - Документы изобличают.
Войцеховский, Ткаченко - Украинский фашизм.
Масловский - З ким i проти кого воювали українські націоналісти в роки Другої світової війни (после выхода книги был убит во Львове в 1999, убийцы не найдены).
[ED2K]ed2k://|file|mnib.zip|21322383|BE9EF01802C537E1122CDC6554BAE22D|h=BNF6UBXUTNCODA3CYS5L76YO2XWRHZED|/[/ED2K]
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Не вообще это как бы правда но чуток преувеличено. Просто если собирался народ-партизаны то за ними наблюдали шаг в лево, шаг в право капут. Но если Ковпаковци боролись, освобождали нашу родину без влево-вправо, то это была действительно огромная помощь Красной Армии и им же отплачивали тем же - продовольство, боеприпасы. Просто не все документы до нас дошли. Возможно были и такие движения что переходили на сторону немцев, но это восновном в западных регионах встречали германскую армию с цветами и песнями.
Думаю что УПА никогда не оправдают. Предателей всегда не любили, даже самые яркие противники советской власти и то боролись за Родину! УПА хз за что боролись. Думаю сильно почетать не нужно. Ведь какой пример детям подаете. Предай родину беги туда где лутче?
1) Щодо партизанщини - наскільки я пам'ятаю, то існує міжнародна конвенція про війну. Там все чітко обумовлено - який рух можна вважати партизанським, чим відрізняються партизани, від звичайних збройних формувань (так би мовити "незаконних"), які правила поводження з полоненими (причому для офіцерів і рядових складом зовсім різні правила утримання; якщо не помиляюся, то офіцерів не можна залучати до робіт тощо). Виходячи з неї, можна дати оцінку партизанському рухові в роки ІІ Світової війни. Пане Stein, коли Ви послалися на цей міжнародний документ, то може він у Вас є в електронному вигляді. Будь ласка, дайте посилання, бо це так довго можна кулаками розмахувати.
2) Не знаю, в кого виникають сумніви, але партизанські загони справді формувалися спочатку, як диверсійні групи, які були закинуті в німецький тил, а вже потім "обростали" людьми. Початок такій партизанській підготовці був закладений ще з громадянської війни Фрунзе. Але Сталін, який збирався воювати на території врага, розформував в свій час такі підрозділи, а ось з початком війни їх в терміновому порядку довелося відновлювати.
3) Німців зустрічали з квітами навіть в Києві - багато було людей, яким комуністична влада стала просто відверто ворожою, через звою репресивну політику. Чи можемо ми їх за це засуджувати? Особисто я однозначної відповіді не маю.
4) Знову зайшлося про "УПА-зрадників". А можна спитати кого вони зрадили? Зрадником був Власов - його комуністичний режим підняв на самий верх, селянський син став генералом, командуючим армією. Він відповідно складав присягу. А воїни УПА в переважній своїй більшості складали присягу на вірність народу України. Кого вони зраджували. Режим, який ввів війська на їх землі і сказав, що віднині тут буде "совєтская власть", який потім показав всі свої принади, як то примусова колективізація, повальна атеізація, депортації та розстріли. За це вони повинні були любити владу, яка лише два роки перебувала на їх землях та викликала стільки ненависті? Не думаю.
5 За що боролася УПА? Якщо Вам не відомо, то не треба писати своє "хз". З цього приводу колись спеціально і була видана така собі пояснювальна книжечка "Хто такі бандерівці і за що вони воюють".
6) Наостанок хотілося б сказати, що в інеті можна знайти кипи матеріалів як то "за", так і "проти" будь-чого, в тому числі є такі матеріали і про УПА. Все то було б гарно та переконливо, але ось чомусь не бачу логіки - про звірства УПА пишуть головним чином ті, хто молиться на Кремль та не знаючи розказує про знущання над населенням. А ось населення, над яким УПА знущалося, на землях яких діяло, чомусь шанують пам'ять "своїх мучителів". Чого б це?
 

blackboy

New Member
Відповідь: Герои УПА

You must be registered for see images attach


Не оффтоп!!
 

hed1n.ru

стебанутый
А ось населення, над яким УПА знущалося, на землях яких діяло, чомусь шанують пам'ять "своїх мучителів". Чого б це?
При нынешней власти много кого "шанують". Хотя во времена "героизма" их считали предателями. И поддерживало очень незначительная часть населения.
Белое стало черным.
P.S. это не только про УПА.
 

gimnast1981

мыслитель
ганьба власти которая из подонков делает героев а из героев подонков !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

Когда я умру, на мою могилу высыпят горы мусора, но ветер истории разметет его
И.Сталин

Те саме стосується і Шухевича, і Бандери і багатьох інших. Тверезу (не емоційну) оцінку їм дадуть років через двісті.

При нынешней власти много кого "шанують". Хотя во времена "героизма" их считали предателями. И поддерживало очень незначительная часть населения.
Белое стало черным.
P.S. это не только про УПА.
Партизанських армій без підтримки місцевого населення не існує в принципі. Це неможливо. Варто лише згадати, що активна збройна боротьба УПА в Надсянні була припинена в результаті оперції "Вісла" - примусового вислелення українців, що проживали за "лінією Керзона" в західні райони Польщі. Не стало українського населення, припинилася підтримка загонів УПА місцевим населення, і, як наслідок, боротьба в цьому регіоні поступово зійшла на нівець.
 

МАХ

Active Member
От не потрібно все зводити і списувати на нинішню владу! Якщо ви самі втратили, або ж продали свої українські коріння, то хоча б не звинувачуйте свідомих, гідних українського козацького коріння, в тому що їм хтось промиває мозок… бо знаю від очевидців, в 60х роках практика з московської академії мистецтв проходила на Західній Україні… і місцеві не дуже то й привітно ставились, а поміж собою перешіптувались, мовляв «о дивись, москалі йдуть»… а іноді й глузували з приїжджих. Тому не потрібно розказувати казки… українці ніколи недолюблювали окупантів… так було і з ляхами так було і з москалями… Але якщо поляки просто забороняли говорити українською, а якщо почують то тільки били, то радянська система могла запроторити кудись на Сибір… Хотілось би нагадати що провідники УПА до 1939 року вели активну діяльність на території Польщі, а Бендера навіть потрапив до в’язниці за вбивство польського посадовця, котрій в 30х роках на території де проживали українці влаштовував масовий терор… Тобто ціль у УПА була одна – Незалежна, Вільна Україна!!! І я як українець маю усвідомлювати, який величезній вклад УПА зробила для подальшого визнання українців як окремої нації, що має право на власну державу… Західна Україна менше постраждала від радянської пропаганди, тому там місцеві жителі більш усвідомлюють свою сутність українця, мають національну гідність.. а якщо ви втратили дух своїх предків, і стали підстілкою для Кремля, то хоча б не паплюжили і не охаювали тих хто проливав кров за Незалежність України! Тьху... малороси.... майте совість...
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images
Слава Україні! Героям слава!
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images
 

YUPI

Подполье
Модератор
Как же они боролись за независимость если Германия хотела подчинить весь мир. Все были бы колониями Германии, а Украина как островок - независимая! Даже пусть не будем брать весь мир допустим что все окружающие нас страны были завоеваны ЧТО стоит столь мощной Германской армии закопать УПА и построить на Украине свою власть? НИЧЕГО! Просто они струсили и все и ни о какой независимости и речи идти не может - это все только отговорки. А к концу войны им просто некуда было деватся либо идти с отступающими немцами и подохнуть в Берлине, либо остатся и по лесам попрятатся и изредка ЧКшника убить или ограбить когото. Даже документов не нужно чтоб понять что идея бредовая на столько что представить невозможно...
Я помню малым был никто про УПА и не вспоминал. Все время в пример ставили Красную Армию и партизанов, а сейчас тошно смотреть как в школе мозг прошивают детям. Скоро предательство будет в почете на уровне героизма. А все из-за политики, из-застремления в никуда. Еще больше розделяют народ.
 
Зверху