Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

А, можливо, і таким чином події б розгортались. Про це чув від деяких істориків, а не лише від Суворова (Резуна), що Гітлер просто випередив Сталіна... І хто його зна, на чиєму боці виступили б тоді США та Англія...
Та що значе "хто зна"? США і Англія до Німечини за усю історію гірше ніж до Росії ставились може лише якісь років 10 починаючи з періоду до початку другою світової і закінчуючи капітуляциєю Німечини. Тим більш до комуністичної Росії. І у війну втрутились лише коли вже зрозуміло стало, що Сталін таки переможе, і якщо не "допомогти", то до зони свого впливу долуче усю Європу.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Герои УПА

ще є версія - напад гітлер вчинив під впливом англійської "дези"
 

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

KOCTa - оказывается вы и за себя не в состоянии ответить.
Получается так, что наш с вами разговор придется продолжать с Фокс Малдер.
В следующий раз я буду цитируя ваше сообщения сразу обращаться к вашему гуру :о)
Фокс Малдер - начало вашего поста, традиционно начинается с порции грязи в мой адрес. Как это вы еще про конопляное масло не написали?!

1) Победителей судят только в одном случае - когда побежденные берут реванш и побеждают победителей. Короче говоря если фашисты возьмут власть то Сталина осудят в первую очередь. Ну вот как у нас в Украине
2) Сколько раз мне нужно написать, чтобы вы меня понял. У меня вымысле нет защищать Сталина. По этому я и не говорил про то о чем вы говорите.
3) согласен
4) аргументы? глупости про конопляное масло это аргументы? Вы ж тоже вроде уже взрослый человек, а позволяете себе такие глупости писать, та еще бедного KOCTу про ладан своим конопляным маслом надоумили сглупить.
***
1) 2) не искажайте действительность
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Герои УПА

BSV- сектан-гоп ))))) Отвечают за свои поступки, а не за себя ))))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Герои УПА

Фокс Малдер - начало вашего поста, традиционно начинается с порции грязи в мой адрес. Как это вы еще про конопляное масло не написали?!
Не погоджуюсь. Бруду в моєму пості немає. Є сарказм, іронія (викликані виключно Вашим постом, а не Вашою персоною), але не бруд. Бруд, як на мене, це коли стверджують, що опонент " ", або називають його " " тощо... Щодо "ладана, конопляного масла та кадилом по голові" - вибачте, не мій винахід, я лише скористався чужим авторством. Гляньте , щоби побачити, з чого все почалось. Хоча, заради справедливості, мушу погодитись, що згоден з кожним з тих дописів. Вони (дописи про масло, ладан та кадило) є природною реакцією на Ваші пости, так само, як здоровий сміх є природною реакцією на сказану нісенітницю.

1) Победителей судят только в одном случае - когда побежденные берут реванш и побеждают победителей. Короче говоря если фашисты возьмут власть то Сталина осудят в первую очередь. Ну вот как у нас в Украине
Неправда. Коли вже зайшла розмова про Сталіна, то нагадаю Вам, як "неісторик неісторику", що на ХХ з'їзді КПСС Хрущов зробив закриту доповідь (не лайте, якщо не точно) "Про культ личности Сталина и устранение его последствий". Був засуджений Сталін, були засуджені його діяння, його ім'я прибрали з багатьох назв (зокрема Сталинград став Волгоградом), а його самого викинули з мавзолею... Що це, як не осуд?
Шкода, що потім відбувалась "тиха реабілітація" Сталіна, про культ особистості, репресії та реабілітації зовсім не згадували, а в фільмах його стали показувати, як геніального полководця та переможця війни... А ще до того, знаходяться й досі маразматичні особи, які на мітингах розмахують його портретом (зроблю припущення, що в ***лагах вони не сиділи, їх родичів не розстрілювали, на рабській праці в післявоєнних колгоспах вони не засвітились, а годувались компартією, за що їй і вдячні...). Так що не треба, про "несудимих переможців". Сталіна осудили давно, і не фашисти, а свої комуністи. Щодо звинувачення когось "фашистом", то тут я в черговий раз шкодую, що наш президент надто "шмаклявий та м'який". За таке треба притягати до відповідальності і, якщо провина буде доведена, то давати по голові з трансляцією по всім провідним каналам. Дивись реально стало б більше "свободи слова" а не зловживання нею.
4) аргументы? глупости про конопляное масло это аргументы?
Про масло я вже писав. Тепер про аргументи (невеличкий, але типовий приклад).
А можна в двох словах розказати, де саме Ви знайшли русофобію в моїх словах? В згадуванні Київської кривавої різанини, вчиненої Андрієм Боголюбським? В тому, що він, як типовий армійський прапорщик, "спьор" у Вишгороді ікону? Ще що-небудь? Врешті, я сам маю право знати, де саме в моїх словах русофобія?
Це мій пост.
А ось Ваша відповідь:
Не просите меня доказать очевидное. Лучше ответьте на вопрос – русофобия и вообще ненависть ко всему, что связанно с Россией это часть украинского национализма или лично ваша инициатива?
Як бачите, порожнеча і нічого більше. Такий собі "хлопчик-попригунчик", "спиргнув" з відповіді і не "жужжит".

А тепер по темі:
2) Сколько раз мне нужно написать, чтобы вы меня понял. У меня вымысле нет защищать Сталина. По этому я и не говорил про то о чем вы говорите.
3) согласен
Це добре, що Ви не заперечуєте жахливі діяння Сталіна. Можливо, Ви не будете заперечувати і те, що на його рахунку мільйони заморених голодом в Україні, сотні тисяч розстріляних, депортованих і репресованих. І, мабуть, не будете заперечувати, що в Західній Україні, після приєднання її до СССР, почалась "совєтізація" з її атеістичною пропагандою, колективізацією, та боротьбою з ворогами народу. І коли в 1939 РККА зустрічали з квітами, як визволителій, то, після такої "совєтізації" квітами в 1941 зустрічали вже німців. Особисто я не можу звинувачувати тих людей, які пішли воювати в дивізію "Галичина", бо не хотіли, щоби комунізм знову повернувся на їх землі, бо не забули розстріляних і закатованих рідних і близьких. А тим більше я не маю права засуджувати тих, хто йшов в УПА, і хто воював на два фронти...
Вчора, на програмі "5-ть копійок з Романом Чайкою" була цікава тема - про перекручення фактів історії. Фігурантами були головним чином професійні історики, і лише один випадав зі списку - імбецильно-придуркуватий Василь Волга (це ж ким треба бути, щоби виперли з Соцпартії). Так історики наводили цифри, що від рук УПА загинуло 30 тисяч цивільного населення, а ось від загонів НКВД - лише загинуло більше ста тисяч (а якщо згадати про засланих в ***лаги та депортованих до Сибіру, то цифра зашкалить...). Через громадянські війни пройшло багато країн світу, вони вже давно об'єднались і не судять один одного за колишні образи. Бо це ні до чого гарного не призводить - лише до розколу країни. Сподіваюсь в України ця сторінка теж колись опиниться позаду...
P.S.
1) 2) не искажайте действительность
Невже я брешу? Доречі, я завжди викладаю і посилання. Що Вам не сподобалось? "Компреси з вина на живіт"? . Агітки про зруйновану Америку? . Помилки у Ваших постах? Скопіюйте будь-який з них, відкрийте у Вьорді, па поставте на перевірку. Невже не побачили червоного? Сумніваюсь.
Перед тим, як звинуватить когось у "искажении действительности", треба самому перевірити цю дійсність.
 
Останнє редагування:

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

Евреи возмущены украинским госфашизмом (видео)





вторая часть сюжета непосредственно про УПА
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Герои УПА

класичний ролік у стилі ОРТ! Як завжди, поплутане "тепле з м"яким" та грішне з праведним. Сприймати його серйозно можна тільки тоді, коли нічого абсолютно не читав, не дивився і не чув про УПА, Нахтігаль, Роланд, дивізію "Галичина" та поліцейські частини. Такий вінегрет зробили зі всього цього, що просто жах!

З.І.: чергова порція екскрементів від пана БСВ та його колег з ОРТ?
 

Santolege

Забанен
Ответ: Герои УПА

Евреи возмущены украинским госфашизмом (видео)





вторая часть сюжета непосредственно про УПА
Спасибо за ролик, познавательно. Укрофашизм начинает возмущать уже многих в мире.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Герои УПА

класичний ролік у стилі ОРТ! Як завжди, поплутане "тепле з м"яким" та грішне з праведним. Сприймати його серйозно можна тільки тоді, коли нічого абсолютно не читав, не дивився і не чув про УПА, Нахтігаль, Роланд, дивізію "Галичина" та поліцейські частини. Такий вінегрет зробили зі всього цього, що просто жах!

З.І.: чергова порція екскрементів від пана БСВ та його колег з ОРТ?

Вам наверное даже если с могил расстрелянных УПАвцеми поднять и расспросить что УПАВцы делали то вы скажете что они ничего не читали и ничего не видели.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Герои УПА

Крамар интересно сколько вам лет что вы так зомбированы.
Не отличать фактов от росказней и элементарных попыток обелить свою преступную деятельность.Или у вас личная заинтересованность верить в то что вы верите?
 
Зверху