Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Якби Гітлер переміг , вони, можливо, так само співпрацювали з ним. Але це усе домисли.
Вроде взрослый человек, а такие глупости пишите.
Вспомнилась одна мудрость:
- С годами приходит старость и мудрость. А к некоторым только старость.
Если бы Гитлер победил, сотрудничать с ним было бы можно, только одним способом. Выкопать себе могилу и задохнуться, дабы Гитлер не тратил деньги на газовые камеры.

Я хочу сказати про те, що співпрацювали зі Сталіном чи ні, його ніяк не відбілює. Так само і те, що Ви його захищаете, ні в яке порівняння не йде з тим, що хтось намагається захищати тих, хто за незалежність цієї держави боровся. Те, що Ви його захищаете, це теж саме, як хтось намагається відбіліти Гітлера і казати, який він гарненький був і бажав усім добра. Теж саме. І якщо Ви цього не розумієте, то мабудь лише тому, що це Вам так вигідно, бо в такому випадку багато з яких власних поглядів доведеться переоцінювати. Але змісту це не змінює. Тому не потрібно комусь намагатись долучити того, чого в них нема, а ж саме у Вас.
Сталина защищать не требуется. Зачем и для чего его защищать? Я лишь привел один исторический факт. И этот факт не в коем случаи не отбеливает Сталина, а кое-что говорит об США и Англии... кто способен тот поймет :)
Ну а дальше вы уже по привычке ставите знак равенства между Гитлером и Сталином. Это же глупость. А глупости обсуждать оставлю русофобом.
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Про Сталина я бы не сказал. Хочу вам напомнить один исторический факт

Неужели США и Англии так ненавистен был Сталин, что так усердно ему содействовали?
Очевидно, что отношение к Гитлеру и к Сталину в мире совсем разное.
Вам нагадати про співпрацю Сталіна з Гітлером? Нагадати про спільний розподіл ними Польщі (за це + за Зимову війну з Фінляндією СРСР було виключено з Ліги Націй)? Нагадати про матеріально-технічну допомогу совєтів нацистам?
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Не потрібно зводити тут до русофобства. Це Ви знову видаєте свої власні домисли, які Вам подобаються за правду. Росія це не комуністична влада. Більше скажу, навить комунізм не руськи вигадали. У Росії теж досить багато було тих, хто з комуністами боровся. Навить власовців реабілітували. І не потрібно усіх хто за комуністами боровся називати фашистами. Вам це дуже вигідно і подобається, але це так далеко від правди як Сахара від Аляски. Якщо Вашою улюбленною термінологією користуватись, то не форісействуте.
Сперва вы говорите что я фанатик, затем глупости про ладан,
теперь что я фарисействую.
Это вас патриотические-русофобские чувства к этому обязывают или лично ваш энтузиазм?
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Вам нагадати про співпрацю Сталіна з Гітлером? Нагадати про спільний розподіл ними Польщі (за це + за Зимову війну з Фінляндією СРСР було виключено з Ліги Націй)? Нагадати про матеріально-технічну допомогу совєтів нацистам?
Послушайте, вы сильно заблуждаетесь думая, что я тут защищаю Сталина. Его не нужно защищать, тем более что победителей не судят. А в даном контексте темы Сталин победил.
И чем вы больше льете грязи на Сталина, тем больше попадает на США и на Англию и не только. Так как они исторически сильно повязаны между собой.
Так что тупиковый это путь, не утруждайтесь...
 

Andys

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Послушайте, вы сильно заблуждаетесь думая, что я тут защищаю Сталина. Его не нужно защищать, тем более что победителей не судят. А в даном контексте темы Сталин победил.
И чем вы больше льете грязи на Сталина, тем больше попадает на США и на Англию и не только. Так как они исторически сильно повязаны между собой.
Так что тупиковый это путь, не утруждайтесь...
это почему победителей не судят?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Из наблюдения. Русофоб не признает, что он русофоб, так же как и алкаш не признает что он алкаш. Может эти две проблемы рядом лежат...
Так само і українофоб цього не визнає, а запевняє, що є патріотом України, розбиваючи лоба перед іконою Ніколашкі "кривавого" водночас викладаючі тупі ролики з переозвученою "Матрицею"... Хоча раніше ця особа виключно за собою "застолбіла" право називатись щирим християнином, знавцем всіх канонів православ'я, а всіх з дещо іншим світоглядом "мілостлівєйше соблоговолять соізволіла" термінами адепт, сектант, розкольник тощо... Слід нагадати пізніше ця особа сіла в калюжу, заявивши, що в Біблії ніде не йдеться про те, що ... Виявляється ось які "спеціалісти-богослови" били себе в груди, ось які знатоки...
Послушайте, вы сильно заблуждаетесь думая, что я тут защищаю Сталина. Его не нужно защищать, тем более что победителей не судят. А в даном контексте темы Сталин победил.
И чем вы больше льете грязи на Сталина, тем больше попадает на США и на Англию и не только. Так как они исторически сильно повязаны между собой.
Так что тупиковый это путь, не утруждайтесь...
По черзі:
1) Переможців судять. Буває, що не одразу, а потім історія і люди виносять свій вирок.
2) Переміг не Сталін, а наші люди... Сталін зробив все, щоби ця перемога дісталась нам найдорожчою ціною. Виставляєте себе знавцем історії? А чому Ви не згадуєте, що саме Сталін до останньої секунди ігнорував повідомлення резидентів, як говорили про невідворотність війни з Гітлером, а потім називали і точну дату (зокрема Ріхарда Зорге)? (Зате потім, коли війна вже почалась, Сталін обмочив штани, закрився в кабінеті та не виходив довгий час; навіть повідомлення про війну зробив Молотов, бо вождь, бачите, перепудився). Чому замовчуєте про те, що Сталін наказував робити з перебіжчиками Вермахту, які перетинали кордон та повідомляли про найскоріше вторгнення гітлерівців? Чому не говорите про економічний договір, після якого СССР постачав до Німеччини сировину та продовольство? Чому не згадуєте, що німецькі офіцери навчались та стажувались у військових училищах СССР (серед них - командувач ВПС Німеччини, злочинець, якому світовий трибунал виніс смертний вирок Герман Герінг)? Чому від Вас не чути того, що саме Сталін знищив найпровідніших воєнспеців РККА (80% вищого офіцерського та генеральського складу, трьох маршалів з п'яти). Їх досвід, як на Вас, був зовсім не потрібен у наступній війні? Чому ми не почули від Вас про пакт Молотова-Рібентропа, про напад на Польщу та подальший її розподіл, нарешті про спільний парад частин РККА і Вермахту в Бресті? А якщо згадати зосереджені локально літаки на аеродромах, та скупчення техніки, які ставали просто чудовими мішенями для бомбоскидання, про те, що наші полонені та депортовані Сталін поставив поза законом, про те, що напризволяще кинув населення окупованих територій, про те, що часто наших солдат кидали в м'ясорубку за принципом "бабы ещё нарожают"... Гарний переможець, казати нічого - такий же, як Ви юрист та історик.
3) Так, СССР та США пов'язані тісно між собою. Спочатку, як союзники. Але війна закінчилась, і колишні друзі стали ворогами. Полонених та депортованих США та Англія віддали тому, що попереду була ще одна війна - з Японією. А ось після неї... Трумен почав погрожувати атомною бомбою, Черчіль закликав збирати хрестовий похід проти комунізму. Коли і в СССР створили атомну зброю, то війну довелось відкласти (принаймні безпосередньо між США та СССР, а за допомогою "третіх країн" ми воювали таки один проти одного). Розпочалась війна "холодна" - була розкручена гонка озброєнь та війна інформаційно-ідеологічна. Гонку озброєнь ми програли економічно, інформаційну війну також, після введених "гласності, пєрєстройкі та ускорєнія..."
4) Щодо тупикової гілки - важко не погодитись. Аргументи опонентів до вас не доходять, Ви їх женете з вигуками: "Чур меня, чур! Это всё русофобия".
Как обезьяна повторяете чужие глупости. Раз некоторые оказались настолько глупы и невежами, то это еще не значит, что Вам обязательно нужно брать с них пример.
Будьте умнее и не берите дурной пример с русофобский невежд.
Знову по-пунктах:
1) Глупості, це коли йдеться про "компрес з вина на живіт біблейських персонажів", або про підвищені зобов'язання зруйнувати американську столицю до 2025 року.
2) Хто насправді невіглас - так це можна сказати, глянувши на Ваші повідомлення з помилками, та на глибину викладених Вами думок.

А взагалі все у Вашому дусі. Продовжуйте друкуватись, посміємось...
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Сперва вы говорите что я фанатик, затем глупости про ладан,
теперь что я фарисействую.
Это вас патриотические-русофобские чувства к этому обязывают или лично ваш энтузиазм?
Дякую Фоксу Малдеру, він не пошкудував часу і дуже ретельно майже відповів за мене. Хоча Ви все одно чуєте чи бачите лише те, що Вам вигідно, тому мабуть тут хочь 100 сторінок напиши, всеодно.
Тому скажу ще раз: не фарісействуйте. Будете мати право засуджувати УПА лише коли визнаєте, що комуністичні свідомі злочини набагато страшніше тих помилок, яки припустила УПА виборюючи незалежність для українського народу.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Вроде взрослый человек, а такие глупости пишите.
Вспомнилась одна мудрость:
- С годами приходит старость и мудрость. А к некоторым только старость.
Если бы Гитлер победил, сотрудничать с ним было бы можно, только одним способом. Выкопать себе могилу и задохнуться, дабы Гитлер не тратил деньги на газовые камеры.


Сталина защищать не требуется. Зачем и для чего его защищать? Я лишь привел один исторический факт. И этот факт не в коем случаи не отбеливает Сталина, а кое-что говорит об США и Англии... кто способен тот поймет :)
Ну а дальше вы уже по привычке ставите знак равенства между Гитлером и Сталином. Это же глупость. А глупости обсуждать оставлю русофобом.
Хто б про мудрість казав.
Ви у історіі також бачите лише те що вам до вподоби. А те, що Сталін разом з Гітлером планував весь світ розподілити не чули? Утворити "Владу мірового пролетаріату". Але тут у ідеології трішечки не зійшлись і вирішили спочатку один одного з'їсти. І так сталося що Гітлер грав білими і програв. А могло бути і навпаки, грав би білими Сталін і радянськи танки доїхали до Парижу, а літаки бомборбували Лондон. Французам чи англійцям від цього приємніше не було. От і подумайте хто з ким у такому разі співрацював.
А тепле відношення США та Англії до СРСР в решті решт у холодну війну переросло.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Хто б про мудрість казав.
Ви у історіі також бачите лише те що вам до вподоби. А те, що Сталін разом з Гітлером планував весь світ розподілити не чули? Утворити "Владу мірового пролетаріату". Але тут у ідеології трішечки не зійшлись і вирішили спочатку один одного з'їсти. І так сталося що Гітлер грав білими і програв. А могло бути і навпаки, грав би білими Сталін і радянськи танки доїхали до Парижу, а літаки бомборбували Лондон. Французам чи англійцям від цього приємніше не було ...
А, можливо, і таким чином події б розгортались. Про це чув від деяких істориків, а не лише від Суворова (Резуна), що Гітлер просто випередив Сталіна... І хто його зна, на чиєму боці виступили б тоді США та Англія...
 
Зверху