"Славянское язычество" или же "Родная Вера"

  • Автор теми ALF
  • Дата створення

Sqrezus

New Member
"...и небыли нахлебниками, а были славянами - русами, которые Богам славу поют и потому - суть славяне!" (Книга Велеса)
 

delfium

Затворник
Товагищ учитель, Вы бы людям ответили коль уж лазите в этой теме и штормите:
 

Sqrezus

New Member
Товагищ учитель походу даже не знает что такое Велесова книга.... вернее знает - по школьной програме для 7-го класа.... Иначе, если бы он её прочитал, он бы не утверждал что она - подделка!
 

nazar_ukr

Member
Хлопці, не полініться, прочитайте уважно ось це:

Після цього знову обговорюємо питання про те, чи може сучасне рідновірство стояти на піщаному фундаменті, тобто включати до свого віровчення відверті фальсифікації.
 

delfium

Затворник
Чел, ты дурака не включай. Тебя ж спросили : какой ты веры??? Ответь на вопрос ЛЮДЯМ! Или ты не уважаешь собеседников.
А на песчаном фундаменте дом твой стоит , а не родноверие.
 

nazar_ukr

Member
Пане delfium, та скільки ж Вам разів відповідати якої я віри? Для особливо забудькуватих дозволю собі повторити зміст мого допису від 11 листопада 2009 року:
"2. Мені звичайно приємно, що ви так прямолінійно приписали мені авторство цієї методички. Та на жаль я ним не є. Вся справа в тому, що я КОЛИШНІЙ РІДНОВІР, а тому від ваших розмов і самого тягне згадати молодість, як кажуть. (Між іншим, автор цієї методички, знаючи моє минуле, подарував мені її паперовий варіант, ну а електронний , то вже я сам знайшов).
3. Отже, як колишній рідновір, хочу запитати: чи є серед Вас ті, хто хотів зробити общину в 1994 році, чи все більше молодь, прихильники Лютого?".

А тепер пострайтесь наступити на горло власній ліні і за серйозну науку. Читаємо повільно і обов'язково обмірковуємо прочитане:
 

delfium

Затворник
Бывшим бывает суп с борщом. Как называется бывший суп - объяснять не буду.
Тебя спросили КАКОЙ ТЫ ВЕРЫ (нынче) ? А не кто ты бывший. Кто ты бывший - видно из твоих слов.

Уважь общество сей темы: ответь КАКОЙ ТЫ ВЕРЫ НЫНЧЕ?
 
Зверху