Щербань В.П. возврат в политику?

Плоголосовали бы вы за Щербаня В.П. на следующих выборах (независимо куда он бы не )?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    150

Ultraviolet

Active Member
Не теряйте время, не нужны эмоции (дорого лечение обойдется), пакуйте чемоданы.

Да и Видикон, собственно, подконтролен Петровичу. И ряд ключевых для области недавних назначений сделан под возврат, то ли еще будет. Не паникуем, а собираем.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Стадион был построен на скорую руку тобышь строился он как попало, цитирую слова человека который учавствовал в его строительстве "Я никогда не пущу своих близких и родных на этот стадион" делайте выводы... Как по мне что Щербань что Минаев на одно лицо, все брали и будут брать, как говорит товарищ Freddi, Щербань построил его для замывания глаз за наш же щёт, и пускай какой этот стадион не будет плохим посмотреть на него всё же можно и походить по Сотне и Воскресенской тоже можно, то какой то плюс уже есть)) Не припоминаются мне какие то действия теперешнего мера, даже за наш щёт....
Згоден, що не можна порівнювати Щербаня з Мінаєвим, хоча б тому, що першого нам прислали з Києва (вказівкою з Києва, а витурив його з Донбасу Яник), а другого ми обрали самі. Моя особиста думка, що такий стадіон нам не потрібний. Тим більше, якщо там вже здають приміщення в оренду, то це вже не стадіон. На старому стадіоні були бігові доріжки, всередині приміщення для різноманітних спортивних секцій. А на цьому можна ганяти лише м'яч. Команду футбольну нормальну Суми ніколи не мали і вже не матимуть, бо зараз, щоби утримувати команду, слід вкладати великі капітали (як то роблять Ахметов чи Абрамович). Гадаю, що таких спонсорів Сумам довго не бачити.
Щодо Воскресенської та Сотні, то, як на мене, він їх просто "уграв". Зі школи пам'ятаю: "Die Haupstrasse Berlin heist "Unter den Linden" (головна вулиця Беріна зветься "Під липами"). Люди бережуть там кожне деревце, навіть є для них спеціальний "лікар". А що у нас? Липи, які давали затінок та медові пахощі поспилювали, а на їх місці пасадили якесь непорозуміння. Плитка теж специфічна. В результаті влітку по вулиці можна ходти лише ввечері (через спеку), а взимку - краще зовсім не ходити (місце підвищеного травматизму). Про те, що Сотня декілька разів провалювалася, а на Воскресенській забули підключити будинок до системи опалення (потім знову розкривали покриття і підключалися) - то вже окрема розмова.
Щодо Мінаєва... Маю жо нього певні претенції, але ось так зовсім негативно говорити про нього не можу. За його керування відремонтовано метражу вулиць (Дзержинка, Червоногвардійська, СКД, мост Прокоф'єва - 20 років Перемоги, біля ТЕЦ не скажу точно, як вона називається - це те що одразу пригадав) ніж за Щербаня з його Омельченком (пам'ятаю лише Петропавлівську, і то були питання).
Мінаєв все таки розв'язав питання з вивозом сміття (навить становився навколішки перед жителями села В. Сироватка, щоби ті дозволили ще певний час користуватися полігоном), коли тих підмовляли працівники щербанівського "Комунтрансу". Щодо останнього, то Мінаєв врешті позбавив його монопольного становища на цьому ринку послуг. Наскільки пам'ятаю, то жодної зими ми не мерзли, навіть коли столицю відключали від тепла - також заслуга місцевої влади. Тож як на мене, він персонаж не настільки негативний, як інколи можна почути.
 

Freddi

New Member
Не теряйте время, не нужны эмоции (дорого лечение обойдется), пакуйте чемоданы.

Да и Видикон, собственно, подконтролен Петровичу. И ряд ключевых для области недавних назначений сделан под возврат, то ли еще будет. Не паникуем, а собираем.
Я вот не пойму, кто должен паковать чемоданы?
 

Vlad_S

Скептик
Экс-губернатор Щербань тоже идет на выборы

01.07.2009г.

Экс-губернатор Сумщины Владимир Щербань собирается участвовать в следующих выборах городского головы Сум.

Об этом сам Щербань заявил в интервью сумским журналистам.

"Просто так из политики уйти невозможно", – объяснил он, сообщает Обком.

По его словам, он также будет участвовать в выборах губернатора Сумщины, если эта должность станет выборной.

В ожидании выборов Владимир Щербань занимается своим бизнесом – в Сумской области у него несколько предприятий, которые переживают сложные времена.

В частности, Сумской мясокомбинат стоит, а Сумской фарфоровый завод только недавно возобновил производство.

Щербань был губернатором Сумщины с 1999 по 2005 год. За этот период его структуры смогли взять под контроль большинство перерабатывающих активов области. Однако после "помаранчевой революции" Владимир Щербань продал большую часть предприятий.

В 2005 Щербань привлекается к уголовной ответственности по подозрению в совершении преступлений, предусмотренных частью 2 статьи 189 (вымогание) и части 1 статьи 365 (превышение власти или служебных полномочий).

Тогда прокуратура Сумской области возбудила 2 уголовных дела против Щербаня по подозрению в требовании и препятствовании осуществлению избирательного права путем угроз на выборах президента в 2004 году.
 

Freddi

New Member
100% будет мутить на выборах, ну посмотрим, по нашей статистике 65% - против и 35% - могут ошибиться:)
 

Grosso

wonderwall
Зараз Пєтровіч абсолютно не страшний. І адмінресурс не зможе задіяти.
Якщо згадати той таки 2004-й рік, то Сумщина фактично голосувала не за Ющенка, а проти Щербаня, Омельченка та зграї інших донєцкіх.
 

Бармалей

Болеющий за город
Улыбнула тема, чесслово.

Сам я аполитичен... Но мне интересно, чем народ руководствуется разумом, способным анализировать факты, или стадным инстинктом по мифам рэволюцыи?

Ведь ни для кого уже не секрет, что ВСЁ, ЧТО КРИЧАЛОСЬ НА МАЙДАНЕ - ЛОЖЬ, И ОСТАЛОСЬ ЛИШЬ КРИКОМ. Или я не прав? ;)
 

Freddi

New Member
Прав, но это не причина зыбывать о сути господина Щербаня.
 
Зверху