Как отучить наших дорогих девушек жить на халяву и заставить работать?

  • Автор теми Modd
  • Дата створення

pelix

New Member
Так в темі ж уже не один раз пояснювалось: "Якщо справжній мужик, то заробить, якщо ні - хай їсть столовський борщ (з кістками одними)". А то халявки їм захотілось. Хіба не знаєте, що такої в природі не існує? І в акціях рекламних її теж не буває. То вам, просто, дуже спритно мізки запудрили.
Ты что, совсем тю-тю))) Я сам могу сварить борщ, испечь пироги, пожарить картошку, сделать салаты, что угодно. Вот и накой мне повар-содержанка? И при чем здесь халява? Пойди устройся в столовую и будут тебе платить за твои борщи))))
Я самодостаточный человек - сам зарабатываю, сам еду готовлю, да и по-дому все могу сделать. Поняла?
 

yasilda

Member
То що? Проти утриманки? Не підходить. Тільки з таким стилем спілкування з людьми Вам, шановний, лише утриманка безмозгла і світить.
 

Lacoste

<b><font color="magenta">*:Храбрая Моська:*</b>
Модератор
Парни как-раз тоже самое пишут(ем): за девушку заплатить не жалко (причем это не в смысле "содержать"), но не за первую встречную. Так что вышенаписанное опять подтверждается - ты пишешь тоже самое, что и мы, только с другой колокольни!
да что вы говорите? здесь каждый парень пишет, что мол девушки тупо не хотят работать, висят у вас на шее, да я тоже сама о себе могу позаботиться, не нужно за меня нигде платить, противно видеть как парни (мужественные и самодостаточные как вы говорите) плачутся, что мол все за их счет живут.
 

SuBzVeRb

Member
То що? Проти утриманки? Не підходить. Тільки з таким стилем спілкування з людьми Вам, шановний, лише утриманка безмозгла і світить.
як по мені, людина - це зеркало, як він - так і з ним. якщо людина продається, то з нею будуть поводитися як із товаром. я помиляюсь ?
 

pelix

New Member
yasilda, наверное понятие "логика" тебе не знакомо))
SuBzVeRb, абсолютно верно.
Lacoste, я, как ты выражаешься, "жалуюсь" только потому, что выбрать не из кого..
 

yasilda

Member
як по мені, людина - це зеркало, як він - так і з ним. якщо ви продаєтеся, то з вами і будуть поводяться як із товаром. я помиляюсь ?
Не помиляєтесь. Тільки інтелігентну людину так легко не спровокуєш. Інтелігентний мужчина не дасть "товару" так просто вивести себе із себе. І, тим паче, не буде хамити.
До речі, я десь комусь нахамила?
 

SuBzVeRb

Member
Не помиляєтесь. Тільки інтелігентну людину так легко не спровокуєш. Інтелігентний мужчина не дасть "товару" так просто вивести себе із себе. І, тим паче, не буде хамити.
До речі, я десь комусь нахамила?
почекайте, а хто підняв тему про діаманти і борщь ? теперь їжте те, що приготували
 

pelix

New Member
Не помиляєтесь. Тільки інтелігентну людину так легко не спровокуєш. Інтелігентний мужчина не дасть "товару" так просто вивести себе із себе. І, тим паче, не буде хамити.
До речі, я десь комусь нахамила?
Хамить и не думал. Для меня то, что я написал - не хамство))
А по-поводу интеллигенции - так в нашем обществе уметь хамить - просто необходимо! Иначе не сможешь защититься. Так что если интеллигентный человек не может нахамить в определенной ситуации (с целью самозащиты, отстаивая свои права), то он ничего не стоит. Такова реальность.
 

yasilda

Member
Тема про діаманти та борщ, звичайно, провокативна. Але не хамство.
Ще раз рекомендую перечитати мій першопочатковий коментар. 13.12.2009, 11:55
Уважно. І до кінця. Якщо не помітили, то я там про РІВНІСТЬ говорила. І про хрести один одного, які носити треба.
Стосовно діамантів та борщів, то я просто своїми іменами назвала цінності сучасної культури споживачів. Правильно говорити не "яркая девушка" (бо яскравість вами, чоловіками, відсутністю одягу визначаиться), а "товар".
Ще мене смішить поняття "мужик". Чомусь воно почесним стало. Але етимологія його - "кріпак". Особисто мені не дуже хочеться, щоби моїм супутником життя кріпак був.
 
Зверху