Вибори на Тернопіллі відбуваються на всіх дільницях

Zuzuka

прагну...
я за законність у першу чергу. бо у протилежному випадку від нас відвернеться Європа і МВФ. і що потім робить? як туди виїхать, якщо потрібно. і де брати країні кредити? це вам не споживацький кредит на телевізор, а кредит на те, щоб країна була.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Вибори на Тернопіллі відбуваються на всіх дільницях

я за законність у першу чергу. бо у протилежному випадку від нас відвернеться Європа і МВФ. і що потім робить? як туди виїхать, якщо потрібно. і де брати країні кредити? це вам не споживацький кредит на телевізор, а кредит на те, щоб країна була.
Ах ось воно що! Ну то з цього треба і було починати! Куди ж ми без Європи! Не дай Бог Європа знайде інших лакейв, посудовийниць, прибиральниць! Чиї ж ми тоді туалети будемо чистити? Це ж так престижно: вигрібати помії... зато в Європі!
І МВФ! Куди ж ми без нього? Хто ж іще видасть нам кредит на чергову хатку на Багамах для наших можновладців у обмін на шматок Української території?
А хіба країна не може жити без кредитів? Чи це нормально по-вашому - продаватись буржуям за кредити?
Звісно ж це легше ніж відбудовувати своє. І не вимагає особливих зусиль. І дупа ну відривається від теплого дивану. Можна продовжувати спокійно ходити на роботу, як ви пропонуєте, і не перейматися особливо що там продадуть в черговий раз...
 

Life-ua

+ плюс - минус
голоса віддані проти всіх розподіляються порівну між подолавшими 3% партіями. тобто голос проти всіх є голосом за всі прохідні. це не я придумала, це виборче законодавство.
100 % . Я давно говорил , если хочешь проголосовать против всех - просто не иди на выборы . Голос за против всех - распределится пропорционально за всех преодолевших 3 % барьер (тоесть за всех)
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
ХайВей, 20 марта 2009, 12:36:01 Автор: Ідея Націоналізму
"Свобода, ЄЦ і Регіони об’єдналися"
Посмотрим как оно будет дальше , если будет факт - подписания Свободой коалиции с ПР или ЕЦ то рейтинги её упадут быстро . (нужно быть последовательными , как-то коалиция с этими партиями идеологически не клеится)
 

Life-ua

+ плюс - минус
я за законність у першу чергу. бо у протилежному випадку від нас відвернеться Європа і МВФ. і що потім робить? як туди виїхать, якщо потрібно. і де брати країні кредити? це вам не споживацький кредит на телевізор, а кредит на те, щоб країна була.
Насчёт Европы согласен :) , а вот МВФ не очень то и нужен (только бедняки живут вдолг за счёт МВФ - платя потом миллиарды процентами , нужно расчитатся со всеми своими долгами - и жить за свои ...)
 

Ferromon

New Member
Если мы не выполним условия МВФ, то не получим второй транш, если второй транш не получим, то тогда доллар точно достигнет 15, а то и 25 гривен, что еще больше положит нашу экономику на лопатки.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Вибори на Тернопіллі відбуваються на всіх дільницях

Сьогоднішній курс долара штучний. Це спроба банків відбити ті прибутки, які вони недоотримують зараз на кредитах. І вони мають за це відповісти.

А "умови МВФ" - то продати їм за безцінь останні залишки країни, які ще не дорозкрали наші олігархи.
 

Zuzuka

прагну...
і давно у нас нафтовий шельф у Тернополі?
давайте по темі!
 
Зверху