Камеры + радары по Сумам и области

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
Сегодня:прокошка, при спуске с моста, синий опель вектра, там с визирем,и по харьковской, напротив ЦСМ, БМВ с приладом.
 

nokia2141

Москвичевод
Сегодня:прокошка, при спуске с моста, синий опель вектра, там с визирем,и по харьковской, напротив ЦСМ, БМВ с приладом.
они еще один по пешеходу ходят а другой снимает
сеня видел вектру и как они ето делали
 

marley_bob

люблю С2Н5ОН
А можливо не потрібно порушувати???...
Цікаво яким чином фотографії зроблені з замаскованих місць є незаконно добуті докази?.. і де написано що повинні попереджувати що вас знімають?... Стосовно на кого виписаний штраф… виписується просто на власника автомобілю… і байдуже хто був за рулем, адже власник відповідає за своє авто… (в Росії навіть спеціальний закон виносять… що взагалі завжди винен власник… и навіть при ДТП…) звичайно ж якщо до порушення не було повідомлено про викрадення авто…
Стосовно знаків…. Так побільшало знаків «зупинка маршрутного транспорту».. до яких 30м. заборонено зупинятися… Але не бачу чим можна бути невдоволеним… їх чітко видно… і взагалі то обурювалися що маршрутчики стають де завгодно через кожні 5 м. ще й посеред дороги.. тапер вам знаків багато…
Беруть взятку.. гаишники козли…. Тепер просто вийдуть пофоркають – криси…

Акція? Яка навіть немає конкретних вимоги? Відмінити правила дорожнього руху? Так дорожнього збору і талони.. ціни підняли… і що? Напевне всі хочуть їздити по нормальним дорогам… ці кошти і йдуть на розвиток доріг… Ви б одразу акцію провели б зниження дорожнього збору і збільшення якості доріг… зі сторони виглядає…
До того ж акція не спланована немає організації і конкретних дій… приїхати по стояти… по понтоватся і поїхати… акція поширена серед молоді не старше 30 років…
А можливо ефективніше буде не порушувати правила? Звичайно якщо ви їх знаєте… А то понакуповують а потім їздити не вміють… У мене в групі з 26 здало з першого разу 5 чол. Інші ж потім здавали і половина просто за бабло… панти одним словом…
Если тебе пару раз штраф на ровном месте выпишут, по новым расценкам, уверен, мнение свое поменяешь.
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
они еще один по пешеходу ходят а другой снимает
Да по переходу ходят и сцуки так и наровят под машину выпрыгнуть, седня два раза там проезжал видел.
ПС:я теперь им ручкой машу, когда проезжаю.,или сигналю.
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
Сегодня опять прокошка, "десятка" универсал, номер гражданские, сидел там дядя, вроде с "Беркутом" и фотоаппаратом цифровым., но то что целился это точно.
 

mr-shurik

Member
Сегодня опять прокошка, "десятка" универсал, номер гражданские, сидел там дядя, вроде с "Беркутом" и фотоаппаратом цифровым., но то что целился это точно.
Обьясните какой смысл фоткать на цыфровой фотик машину на ходу ?Скорость всеравно не определишь, если засекать с помощью ВИЗИРа тогда я понимаю.
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
Я ниче не объясняю, не юрист я, просто констатирую факт, то что увидел проезжая мимо через стекло.
 

BERNZ

Житель планеты Земля
Да фигня то все, как они на цифровик могут скорость измерят, счелкнут то они счелкнуть, а вот скорость, неужто сверху дописывать в какомто редакторе будут :)
 
Зверху