незаконні недоплати на дитину віком до трьох років

Zuzuka

прагну...
ніхто не буде в кризу брать по 30 з людини. самі уявіть ви б оціни свою інтелектуальну роботу у 30 грн? я думаю наврядче. ще раз підкреслюю: сумські юристи-адвокати не мають досвіду уцій справах

якщо навіть зберетесь подавати коллективний і знайдете такого горе-юриста, то треба брати до уваги що розови та захист у застрахованих-незастрахованих, за роками народження дитини, місцем проживання та іншими параментрами різниться, тому всеодно доведеться перероблювати позов під свою ситуацію та агрументи шукать самостійно

про те кому 1 грн платили, а кому 5, 90 тощоі якось читати не цікаво (нагадує бабусь під підїздом). більше по темі
 

Tier_1

Night Crawler
Ну если по теме, то вопрос :

Мой ребёнок родился в октябре 2008 года. На какой размер пособия до 3 лет я претендую? Помимо заявления в собес нужны ли справки о доходах супруга?
 
ніхто не буде в кризу брать по 30 з людини. самі уявіть ви б оціни свою інтелектуальну роботу у 30 грн? я думаю наврядче. ще раз підкреслюю: сумські юристи-адвокати не мають досвіду уцій справах

якщо навіть зберетесь подавати коллективний і знайдете такого горе-юриста, то треба брати до уваги що розови та захист у застрахованих-незастрахованих, за роками народження дитини, місцем проживання та іншими параментрами різниться, тому всеодно доведеться перероблювати позов під свою ситуацію та агрументи шукать самостійно

про те кому 1 грн платили, а кому 5, 90 тощоі якось читати не цікаво (нагадує бабусь під підїздом). більше по темі
я узнавала -это точно по 30 грн с человека на коллективное ,а с одного человека 150 грн
 

Lora

New Member
Помогите разобраться пожалуйста:shock:, в июле 2007 г.- старшему исполнилось 3 года, младшего я родила в октябре 2007г. на что я могу претендовать?
 

Zuzuka

прагну...
Lora за старшего за 2007 рік з 1 січня по червень.
молодший. перераахунок 22.6 прожиткоового міінімуму а не 8.5 тис. + повний перерахнок до 3 років

Tier_1треба не заяву в суд для початку, а відповіду собезу, що вони вас "заслали". ніяких довідок про доходи чоловіка не потрібно. у вас є право отримуувати допомогу у розмірі прожиткового мінімуму для житини до 6 років ( якщо незастрахована) і звичайний, якщо застрахована.

Вика я тких юристів з пару десятків оббігала і всі все обіцяли, але коли я задавала їм питання по справі, то виявилось, що я знаю більше за них по цій темі я не юрист

вибачайте за помилки. молодшому "спеціалісту" погано. спить на руках хворий
 

VictoriaG

New Member
Tier_1треба не заяву в суд для початку, а відповіду собезу, що вони вас "заслали". ніяких довідок про доходи чоловіка не потрібно. у вас є право отримуувати допомогу у розмірі прожиткового мінімуму для дитини до 6 років ( якщо незастрахована) і :?:, якщо застрахована.

а звичайний- це скільки? (якщо мати є застрахованою особою, тобто до деккрету працювала і відраховувала податки до фонду соцстраху) - 130 грн??
 

Cannabis

New Member
Дорогие мамочки!

Недавно ко мне обратилась моя любимая школьная учительница с этой же проблемой. Я не смог ей отказать и естественно изучил этот вопрос, хотя, если бы не она, я бы никогда этим не занимался, как уже кто-то сказал выше - "мелочное" дело...
Это дело назначили на середину февраля.

Недавно подал и второй иск от Анечки с этого форума...

Так вот, проблему я вижу в формулировке исковых требований как с вашей стороны, так и при вынесении решений ... Вечером, когда будет больше времени, я с удовольствием с вами подискутирую на эту тему.
 

Zuzuka

прагну...
а звичайний- це скільки? (якщо мати є застрахованою особою, тобто до деккрету працювала і відраховувала податки до фонду соцстраху) - 130 грн??
звичайний прожитковий мінімум для працездатної особи

за "мелочное дело" с мене просили 500 грн за позов і 500 за присутність у суді. що просила скажу потім. пишу доповнення, тому що знахожу нове по цій справі, а не стою на місці
 
Зверху