Вибори 2008

Мій голос за


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    211

sum4ataya

Забанен
Уряд забезпечить виконання сьогоднішнього рішення РНБО. «Маю надію, що уряд, не прем’єр-міністр, уряд за умови, якщо рішення РНБО буде введено в дію указом Президента, виконає своє зобов’язання і виконає указ Президента. Це конституційно правовий обов’язок уряду, а не питання бажань чи небажань. Маю надію, що всі члени уряду свідомі своєї відповідальності», - сказав М.ОНІЩУК. Я також на це надіюся.
 

DEDmatyuk

Member
а Яценюк на выборы в каком блоке идти будет..? вроде обещал свою партию создать.. если так то за него!
 

Transportnik

за громадський транспорт!
а Яценюк на выборы в каком блоке идти будет..? вроде обещал свою партию создать.. если так то за него!
Яценюк турок :lol: літав економ класом, щоб створити імідж "свого", а ось на сайті для ВР прогорів :lol: замовив його реконструкцію у невідомої фірми за 500 тис. грн :shock:
 

Transportnik

за громадський транспорт!
цікаві результати голосування... Фактично, на цьому форумі більше % прихільників партії регіонів аніж в цілому по місту
 

Transportnik

за громадський транспорт!
по нашему законодательству голос против всех - это голос за всех только разделённый, протест возможен только в виде игнора самих выборов или голосования за маргиналов

а тепер слухаємо сюди...
Всі голоси проти всіх та всіх голоси за партії, які не пройшли, розподіляються пропорційно до результатів виборів між партіями, що подолали 3%.

Відносно голосування - я голосую за БЮТ хоча б тому, що це єдина політична сила, яка виступила не за захист вітчизняного виробника, а за захист споживача. Можливо ви цього і не помітили, але я помітив хоча б на 1 прикладі - в країну запустили бюджетні авіакомпанії, перельоти по Україні за 50 грн. в один бік та в Європу за 200 грн. в один бік стали реальністю... Відроджується конкуренція...
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
цікаві результати голосування... Фактично, на цьому форумі більше % прихільників партії регіонів аніж в цілому по місту
Донецкий пропоганда гг:mrgreen:
По поводу авиокомпаний- уже в течении года жду когда ж наконец перелет из Донецка в Киев будет стоит хотя бы 200 грн. хорошоя поговорка есть на эту тему "чув звін, та не знаю где він" На этом примере реально показана все балоболство Ю.В., бюджетные авиокомпании как бы есть но в то же время их нет....
 

Transportnik

за громадський транспорт!
Не забувайте, що аеропорт Донецька у комунальній власності... А проблеми як раз з аеропортом. Бо Донецькі не хочуть конкуренції, тому й проблеми зі слотами і т.п. т.д. Ви не задавали собі питання, чому на лінії Київ-Донецьк літає лише Донбасаеро/Аеросвіт і все?? А на лінії Київ Дніпропетровськ лише Дніпроавиа? Ви знаєте всю ту кухню? Ні? Чи так? Якщо ні, то про що може йти мова. Рік тому ще бюджетники всі вважали фантастикою, зараз це по трошечки стає реальністю. Але повністю переформатувати ринок за 3 місяці неможливо (Візз почали літати лише 11 липня). Але за рік ситуація кардинально зміниться... Безумовно, якщо не прийдуть Донецькі і знов не почнеться підтримка вітчизняного виробника...
У Львів я реально злітав за 120 грн. туди назад, Аеросвіт змушений був після початку польотів Віззів знизити тарифи до рівня тарифів Віззейр. І знизив, але на напрямках, де літає Візз.
Інше питання, що Віззи мають багато проблем. Перша проблема це не влада і не погані аеропорти, а наш народ, який каже „Квиток за 48 грн. на літак?? Та то все для лохів, лохотрон, краще ми потягом”. Як результат - ціни 48 грн. на квитки, а літаки напівпорожні. Так що нам ще треба переформатувати менталітет людей, бо в Європі чомусь ніхто квитки з ціною „НУЛЬ все враховано”, не вважає лохотроном...

Так само як і сумський менталітет треба форматувати – що круто - це сучасні автобуси, а не старі маршрутки...
 

les

ЭГОЦЕНТРИСТ
В кухне я может и не очень досвидченый, но взагали проблему знаю, и про пидтримку вытчизняного виробника знаю.....Жаль не летаю на Львов, чтоб самостоятельно проверить. Скажу, если внимательно смотреть инфу, то количество мест с льготными ценами ограниченное.И опять же, это ни какя не заслуга Ю.В., этот вопрос уже назревал давно года с 2000 на скоко я помню, вот еслиб действительно ситуация поменялась на всех линия, можно бы было что-то говорить. Опять же подчеркую-это проблема, и то что она не решена до сих пор не делает чести ни кому, и не надо пиарить Ю.В., в том что визаир наконец на рынке украинских авиаперелетов, это не ее заслуга
 

Transportnik

за громадський транспорт!
отчасти ее. Повернуться донецькі, ще довго не буде Віззів на лінях у Днепр та Донецьк... А поки що все йде за планами. Влітку буде третій літак, тоді й з’являться нові рейси по Україні, втім, все може відбутися раніше :)
Відносно обмежень. Ну так а ви що вважаєте Віззів благодійною організацією? Ціни там є як по 48 грн, так й по 1,5 тис. Все залежить коли купувати і на який рейс. Але фахт є той, що дешевий квиток купити реально.
 
Зверху