Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

Merime

New Member
наши СМИ страются не хуже. Вы утритруете и приписываете мне не
Згідно усіх оцінок, Україна програє інформаційну війну. Хоча б тому, що веде її в оборонному режимі і на своїй території. Нам доводиться весь час перед кимось виправдовуватись.

и дружба славянская ни при чем.
Чому щось нічого не чутно про "дружбу славянскую" від поляків, чехів, словаків та десятка інших слов'янських народів. Ви не задумувались, чому?

Не может - пусть уходит.
Ну, ось так! Як тільки щось "невгодне" Росії зробив чи сказав - так зразу ж "пусть уходит"! І головне, цього не треба говорити Кремлю, у нас свої знайдуться наввипередки. І не за щось інше, а саме за ту "слов'янську дружбу", якій треба вірно служити.
 
Останнє редагування:

Satori

Well-Known Member
.....Ні, вайлуватий - це той, якому с..уть на голову, а він втирається шапкою - та хай, може ж так і треба, та може само минеться...
Да..вы вроде филолог, а так вот трактуете определения...нехорошо, прямо скажем..:greedy::D:lol:
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

Satori, "Градом" то вже занадто, а от з беснуватими Вітренчихами та Грачами щось робити потрібно. Бо завдяки їм нормальні люди під вагою тони локшини на вухах також впадають у істерію. А звідки отримують свої гроши Вітренко і Грач навить не таємниця. І, хоча я звісно у цьому питанні не сторонній спостерігач, але при тому, що я багато в чому незадоволений нашим Президентом, назвати його дії провакуванням я ніяк не можу. Навпаки, більшисть його заяв, хоча і обгрунтовані, але не забеспечені якімись важелями підтримки, тому звучать смішно і як наслідок дають гіший результат, ніж він зовсім би мовчав. Наприклад той самий ЧФ. Він сказав, його послали. І все. І як наслідок дурнями виглядає уся країна.
А я про что? Про то же самое. Были бы вместо амбиций беспочвенных - дипломатические усилия можно было бы решить множество проблеи и без нагнетания ненависти.
...Так все таки ГРАДОМ - да или нет?:)
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

Навпаки, більшисть його заяв, хоча і обгрунтовані, але не забеспечені якімись важелями підтримки, тому звучать смішно і як наслідок дають гіший результат, ніж він зовсім би мовчав. Наприклад той самий ЧФ. Він сказав, його послали. І все. І як наслідок дурнями виглядає уся країна.
Ну, я б так не перебільшував. Не обов'язково самому плавати в надувному човні і зупиняти бойові кораблі. Важливіше засвідчити свою незгоду з використанням флоту в бойових цілях. Ця заява має набагато більший вплив, ніж реальна фізична дія. Це прецедент, який був немислимий в часи Кравчука-Кучми. І це лише початок. Ще ж флот не повертався. Почекаємо, що буде далі. Головне, що Росія отримала сигнал від країни, яка хоче унормування умови перебування її війська на нашій території, а не вседозволеності, до якої вони так звикли.
 

Satori

Well-Known Member
Згідно усіх оцінок, Україна програє інформаційну війну. Хоча б тому, що веде її в оборонному режимі і на своїй території. Нам доводиться весь час перед кимось виправдовуватись.
-----------------------
????? это про что?!


Чому щось нічого не чутно про "дружбу славянскую" від поляків, чехів, словаків та десятка інших слов'янських народів. Ви не задумувались, чому?
---------------------------------------------------
А я и написал - и дружба славянская ни при чем.


Ну, ось так! Як тільки щось "невгодне" Росії зробив чи сказав - так зразу ж "пусть уходит"! І головне, цього не треба говорити Кремлю, у нас свої знайдуться наввипередки. І не за щось інше, а саме за ту "слов'янську дружбу", якій треба вірно служити.
А вот перекручивать как бы и не хорошо. И привязывать снова и снова Кремль, Москву и т.д тоже не стоит. Я ничего такого не писал. И не имел в виду. Но все же уточню - "невгодне" не России а нормальным украинцам. Которые все ждут обещанного - хоть одного посаженного бандита, кстати....
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

А я про что? Про то же самое. Были бы вместо амбиций беспочвенных - дипломатические усилия можно было бы решить множество проблеи и без нагнетания ненависти.
...Так все таки ГРАДОМ - да или нет?:)
Ну, заява про повернення ЧФ, це якраз і є діпломатична боротьба. І хоча не зовсім вдала, але у цьому випадку ще гірше булоб промовчати. А так може щось корисне і буде, хочаб з місця зрушиться питання стосовно того дружній до нас ЧФ, чи він окупаційний. Не бачу тут ніякої ненависті. Цілком обгрунтоване з точки зору закону заява. Але ніяк не підтримана реальними засобами протидії у разі невиконання. Тому Росія, у перервах між сміхом намагається це перекрутити як недружню заяву. Чого ж тут недружнього? На кораблях є ядерна зброя. Вони у разі войни одна з цілей супротивника. А разом з ними і той самий Крим, який їх так любить. Чи вважаєте, якщо б, наприклад до конфлікту приєднатись США і почалась крупномасштабна бійня когось би утримало від нанесення ядерного удару по носіям ядерної зброї, те, що вони на теріторії України знаходяться? Та вони першими цілями були б.
ЗІ: Градом - ні. Спецназом і "Беркутом"- так.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

Ну, я б так не перебільшував. Не обов'язково самому плавати в надувному човні і зупиняти бойові кораблі. Важливіше засвідчити свою незгоду з використанням флоту в бойових цілях. Ця заява має набагато більший вплив, ніж реальна фізична дія. Це прецедент, який був немислимий в часи Кравчука-Кучми. І це лише початок. Ще ж флот не повертався. Почекаємо, що буде далі. Головне, що Росія отримала сигнал від країни, яка хоче унормування умови перебування її війська на нашій території, а не вседозволеності, до якої вони так звикли.
Ну може. Саме з цього приводу вони і бісяться. Це теж щось за зразок провакациї з боку Ющенко. Заява цілком законна, але те, що РФ її не буде виконувати також цілком зрозуміло. А от наслідками буде те, що РФ доведеться якимось чином це зглажувати, і десь йти на поступки. А може і ні. Подивимось. Але в жодному разі сама заява ніяк стосунки не може погіршити, бо вона цілком законна, а от порушення її з боку РФ, які будуть неминучи, так.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

Значит все таки крымчан дубасить.
По крайней мере откровенно.
Satori, я не казав кримчан. Якщо усіх доряду, то "Град" цілком згодиться. Я маю на увазі примусити деяких дуже активних "гостей" згадати, що вони таки не дома. Гостям, як правило, забирати з собою господарськи речи без дозволу, чи тим більш намагатись вигнати з дому хозяїна, неможна. Це вже таки дії, за які потрібно і відповидати.
 

bsv

Странник
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вступ України у НАТО

Satori, я не казав кримчан. Якщо усіх доряду, то "Град" цілком згодиться. Я маю на увазі примусити деяких дуже активних "гостей" згадати, що вони таки не дома. Гостям, як правило, забирати з собою господарськи речи без дозволу, чи тим більш намагатись вигнати з дому хозяїна, неможна. Це вже таки дії, за які потрібно і відповидати.
Найдите 10 отличий
You must be registered for see images
 

Вкладення

Зверху