Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

Satori

Well-Known Member
О, а що це за емоційний шквал? Адекватна заміна аргументам? На додачу до гарячого бажання знайти хоч когось, хто, користуючись Вашим висловом, "должен понести ответственность"? І бажано, щоб це був, як Ви його називаєте, "Саака"? І також бажано, щоб усі стали Вашу проросійську позицію тільки через те, що Вам так хочеться, а не внаслідок своїх вражень від російсько-грузинської війни?
Merime! сколько можно повтрять нет у меня пророссийской позиции - я не люблю ни Путина ни даже Медведева и голосовал я за Ющенко. И Вы это знаете. Просто странно наблюдать словесный понос целью которого есть желание опустить Россию. Ну опустили - и что с того?!
Она что исчезнет с северной стороны?
Или хорошо что сто лет вперед благодаря стараниям президента нашего и их также - это оговорка специальная как Вы понимаете - на Севере у нас ВСЕГДА будет враг?! Это нормально?! И все из-за каких-то амбиций или - возможно мести за отравление. Это нормально?
Мне не хочется быть заложником примитивной политики, основанной на страхе и паранойе.
А эмоций нет - я все пишу находясь в отличном расположении духа.
 

Merime

New Member
Вопрос - только не юлите а ответьте уважаемый - да или нет.
Если в Крыму начнется каша - Вы готовы будете стрелять "Градом" по жителям полуострова. Мирным, русским, татарам украинцам, симпатизирующим России?
Если вдруг главнокомандующий решить пригасить какой-либо начинающийся конфлик именно таким образом.
Откровенно пожалуйста - да - или - нет.
Вибачте, що відповідаю на питання, яке не до мене адресоване (але ж Ви не в приваті). Так от, питання сформульовано не просто некоректно, а провокаційно, із пересмикуванням фактів і підміною понять. Та й сама його постановка для мене дивна - для чого нагнітати ситуацію, згущувати фарби, ліпити страшилки, що в Україні готові ніби-то "стрелять "Градом" по жителям ..., симпатизирующим России"? В кримській ситуації якщо і звинувачувати когось в агресивній поведінці, то це псевдогромадські організації (у т.ч. деякі з них заборонені), підтримувані російським режимом, т.зв. кримських казаків та доведених до психозу мешканців Криму, які кидають каміння у вікна потягів тільки тому, що на них є написи "Київ" та "Львів". Кожен, хто був у Криму, не дасть мені збрехати. Я був минулого року в Ялті, мене дістав цей психоз і ця антиукраїнська ненависть, яка проглядається в усьому. Цього року я вирішив не їхати в Крим саме з цієї причини. Тому, шановний Satori & Co, почніть знімати агресію там, пропагуйте "братню слов'янську дружбу" на кримських сайтах, а не тут, де народ не просто спокійний, а, я б сказав ,вайлуватий та тяжкий на підйом (що часто йому шкодило і шкодить).
 

Merime

New Member
Просто странно наблюдать словесный понос целью которого есть желание опустить Россию. Ну опустили - и что с того?!
Це не те, що Ви думаєте, це слабесенька і хирлявенька спроба дати відповідь тій розгнузданій інформаційній війні проти України, проти кожного з нас, яку ведуть різні бригади.ру на кожному з російських та половині українських сайтів. Ведуть її вони з прямої вказівки ФСБ та за їх же підтримки. Ви це прекрасно знаєте. І ті пости, які Вас дратують, можна порівняти з рогатками чи якимись дитячими хлопавками, з якими наші хлопці виступають проти російських установок Град. Тому б краще допомогли їм перевести це в конструктивне русло, а не пересмикувати факти, замиряти того, кого не треба та переводити глобальні конфлікти у сварку на грунті "мести за отравление" чи підтримку "кумів".

на Севере у нас ВСЕГДА будет враг?! Это нормально?! И все из-за каких-то амбиций или - возможно мести за отравление. Это нормально?
А Ви все ще певні, що там друг? Брат? І обов'язково старший. Не питайте це у себе, у своїх стереотипів сприйняття. Запитайте у росіян. Зайдіть на будь-який їх форум і прямо так і спитайте: ви нам вороги чи друзі? І на яких умовах?
Я розумію, що у них там емоцій аж зашкалює, але суть Ви впіймаєте - вони не вороги, не друзі - вони інші. Інший народ, з яким треба шукати нові способи співіснування. Не на основі брехливої "слов'янської дружби", яка була завжди тільки в одну чомусь сторону, а на принципах рівності і партнерства. Так от, запитайте, чи вважають вони нас рівними собі? І тоді Ви побачите справжню причину цього конфлікту.


я все пишу находясь в отличном расположении духа.
Це мене дуже тішить:) Бажаю того ж і надалі.
 

Merime

New Member
На додаток про інформаційні війни. Зайшов зараз переглянути пошту і відразу ж бачу заголовок:Путин - Украине не жить! ( )
Шановний Satori, наскільки по Вашому виглядає дружньою ця фраза з уст дружнього нам президента дружньої нам держави?
 

Satori

Well-Known Member
Вибачте, що відповідаю на питання, яке не до мене адресоване (але ж Ви не в приваті). Так от, питання сформульовано не просто некоректно, а провокаційно, із пересмикуванням фактів і підміною понять. Та й сама його постановка для мене дивна - для чого нагнітати ситуацію, згущувати фарби, ліпити страшилки, що в Україні готові ніби-то "стрелять "Градом" по жителям ..., симпатизирующим России"? В кримській ситуації якщо і звинувачувати когось в агресивній поведінці, то це псевдогромадські організації (у т.ч. деякі з них заборонені), підтримувані російським режимом, т.зв. кримських казаків та доведених до психозу мешканців Криму, які кидають каміння у вікна потягів тільки тому, що на них є написи "Київ" та "Львів". Кожен, хто був у Криму, не дасть мені збрехати. Я був минулого року в Ялті, мене дістав цей психоз і ця антиукраїнська ненависть, яка проглядається в усьому. Цього року я вирішив не їхати в Крим саме з цієї причини. Тому, шановний Satori & Co, почніть знімати агресію там, пропагуйте "братню слов'янську дружбу" на кримських сайтах, а не тут, де народ не просто спокійний, а, я б сказав ,вайлуватий та тяжкий на підйом (що часто йому шкодило і шкодить).
Я просил ответить - да или - нет. Раз уж вы решили - то ответьте и Вы.
А что касается "антиукраинской" ненависти которая Вас так напугала - обращайтесь пожалуйста к господину президенту. Его заслуга в том что общество раскалывается все больше и больше.
А "вайлуватый" - это значит таки что НЕ ГОТОВ еще стрелять? Или как?
 

Satori

Well-Known Member
.....А Ви все ще певні, що там друг? Брат? І обов'язково старший. Не питайте це у себе, у своїх стереотипів сприйняття. Запитайте у росіян. Зайдіть на будь-який їх форум і прямо так і спитайте: ви нам вороги чи друзі? І на яких умовах?
Я розумію, що у них там емоцій аж зашкалює, але суть Ви впіймаєте - вони не вороги, не друзі - вони інші. Інший народ, з яким треба шукати нові способи співіснування. Не на основі брехливої "слов'янської дружби", яка була завжди тільки в одну чомусь сторону, а на принципах рівності і партнерства. Так от, запитайте, чи вважають вони нас рівними собі? І тоді Ви побачите справжню причину цього конфлікту.



Це мене дуже тішить:) Бажаю того ж і надалі.
1 - насчет эмоций и вражды - я уже ответил - наши СМИ страются не хуже. Вы утритруете и приписываете мне не написанное мной.
2 - не инши - то есть не другие, и дружба славянская ни при чем.
3 - в остальном уже ответил. КАКИМИ БЫ ОНИ ни были - жить с ними ВРАГАМИ ВСЕГДА и детям и внукам нашим...это знаете ли верх идиотизма. Власть должна проявлять не амбиции агрессивные а дипломатичность. Все.
Не может - пусть уходит. Правда кормушка держит...поэтому и разбрат - разделяй и властвуй - и неважно как и кого с кем. Не было бы России - нашли бы другую и третью и десятую причину. Главное что бы вы все не мешали им грабить. Истинная причина именно в этом.
 

Merime

New Member
А что касается "антиукраинской" ненависти которая Вас так напугала - обращайтесь пожалуйста к господину президенту. Его заслуга в том что общество раскалывается все больше и больше.
Ви занадто перебільшуєте його вплив. Тут часто згадуть (до речі і не зовсім) про його нібито 4% рейтинг. І Ви вважаєте, що політик з таким рейтингом так може вплинути на своїх громадян? Може причина "розколу" в чомусь іншому?

А "вайлуватый" - это значит таки что НЕ ГОТОВ еще стрелять? Или как?
Ні, вайлуватий - це той, якому с..уть на голову, а він втирається шапкою - та хай, може ж так і треба, та може само минеться...
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
А что будет?Ядерная электростанция с вертикальным взлетом и летящая по баллистической траектории..А что может быть что то еще? :)
Мдя... Якщо б у Ірана не було такої станції, то було б дуже складно пояснити свою купівлю урана... а так вони закупатимуть уран у росії, і частка цього урана стане збоєю...
І якщо там до влади прийде шось незрозуміле, типу вахабіта, то ядерний грибочок може бути і над московою...
Бо ісламістам ніколи не мжна довіряти, а тут ім у руки сують ядерну зброю... Ото буде весело, ото нешановні росіяне ви будете рвати на сраці волосся коли пара ракеток впаде на територію росії...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Вступ України у НАТО

Satori, "Градом" то вже занадто, а от з беснуватими Вітренчихами та Грачами щось робити потрібно. Бо завдяки їм нормальні люди під вагою тони локшини на вухах також впадають у істерію. А звідки отримують свої гроши Вітренко і Грач навить не таємниця. І, хоча я звісно у цьому питанні не сторонній спостерігач, але при тому, що я багато в чому незадоволений нашим Президентом, назвати його дії провакуванням я ніяк не можу. Навпаки, більшисть його заяв, хоча і обгрунтовані, але не забеспечені якімись важелями підтримки, тому звучать смішно і як наслідок дають гіший результат, ніж він зовсім би мовчав. Наприклад той самий ЧФ. Він сказав, його послали. І все. І як наслідок дурнями виглядає уся країна.
 
Зверху