Службы Такси Г. Сумы

denis1991

Don't worry , be Happy :)
Re: Макси такси - это жесть

Ну значит это нелегальный бизнес, потому нечего особо за них радоваться, что они якобы грамотно организовали свой бизнес. Таких нелегальных бизнесов можо понапридумать много всяких. Всяко, если машина без счетчика, имеет смысл спросить о стоимости поездки зараннее.
Тебе СМС приходит на телефон с стоимостью проезда сразу после заказа
 

besedoff

Member
Пользовался "элитом",но после последнего к ним обращения буду пользоваться другой службой.
Заказал машинку универсал т.к. нужно было перевезти коробочку 50х50см,о чём в подробностях рассказал диспетчеру. Минут через 15 приехала белая "дачиа" (седан). С водителем пообщаться не удалось,т.к. он посмотрел на нас с коробкой,из окна что-то буркнул и уехал. Звоню диспетчеру,мол так и так,на что мне отвечают что я заказывал обычную машинку... Только начал набирать другую службу,как перезванивает 089 и говорит что машинка к нам уже подъезжает.Ну ладно думаю,осознали ошибку и решили исправиться. Проходит минут 20 - никого. Звоню. Мне говорят что я от машины отказался,никто ко мне не едет,и никто мне не перезванивал... Вот так.
 

Кукла

juste une poupée*
"Сити" (659999) никому не советую позьвоваться!) быдло-таксисты и хамки-диспетчеры, не перезванивают, опаздывают, приезжают не туда, счетчик вечно чем-то накрыт, сдачи нет...не знаю, кто пользуется их услугами:) В 8 случаях из 10, что приходилось вызывать, сплошные проблемы! 1506 тоже не ахти, но все равно на порядок лучше)
Я пользовалась их услугами всего раз, но осталась довольна: и ценой, и водителем, и диспетчером
 

denis1991

Don't worry , be Happy :)
В Сумах 2 нормальных службы :
1- Элит
2 - 1506

макси и експресс нада заказывать если ехать далеко , хотя разница будет рублей в 15-20 всегото
 

strang

Member
А кто знает, могут ли водилы подкручивать счетчик??
Например когда пассажир вышел на 10 минут, и такси стоит ждет, может ли за это время водила как то изменить данные счетчика??
 

M.aY

Member
Нікому не раджу викликати Максі таксі, особливо у важливих випадках, хіба що ви хочете потрапити в неприємну ситуацію) Викликав їх нещодавно, замовляв авто за пів години на визначений час. Пройшло 10 хвилин з того часу, на який я викликав таксі, ніхто так і не передзвонив, вирішив, що машина вже на місці і у них дзвонити не прийнято, вийшов, машини немає. Дзвоню диспетчеру, пояснюю ситуацію, кажу що вже майже запізнився через них, вибачається, каже що машина вже давно їде і я вже маю її бачити, каже, що зараз навіть скаже яка машина, дивиться - білий Ланос, кажу добре, почекаю ще хвилинку, бо й справді запізнювався. Питає мене чи не приходила мені смс, кажу що ні, вибачається кладе слухавку. Через хвилину приходить мені смс, немов чекайте авто - шевролє еванда, тариф з Роменської до центрального ринку 38 грн 0-о, я був в шоці. передзвонюю, кажу шо це таке, ви мені кажете що має приїхати білий ланос, в смс яка прийшла із запізненням в годину сказано шо буде Шевролє і що доїхати від Роменської до Ринку коштує 38 грн, вона в котре вибачається, каже шо тариф в нормі, що найкоротший шлях коштує 38 грн. В результаті таксі я так і не дочекався, трохи спізнився, але на щастя це була не життєво важлива подія. Враховуючи те, що до ЖД вокзалу відстань від мого дому 6,5 км, і зазвичай таксисти беруть 30 грн, то до ринку 4,5 км і у Максі таксі тариф виходить 38 грн. Така некомпетентність мене обурила і я вирішив попередити потенційних жертв щоб не потрапляли в таку ж неприємну ситуацію.
 

emcee

ping localhost -t
Нікому не раджу викликати Максі таксі, особливо у важливих випадках, хіба що ви хочете потрапити в неприємну ситуацію) Викликав їх нещодавно, замовляв авто за пів години на визначений час. Пройшло 10 хвилин з того часу, на який я викликав таксі, ніхто так і не передзвонив, вирішив, що машина вже на місці і у них дзвонити не прийнято, вийшов, машини немає. Дзвоню диспетчеру, пояснюю ситуацію, кажу що вже майже запізнився через них, вибачається, каже що машина вже давно їде і я вже маю її бачити, каже, що зараз навіть скаже яка машина, дивиться - білий Ланос, кажу добре, почекаю ще хвилинку, бо й справді запізнювався. Питає мене чи не приходила мені смс, кажу що ні, вибачається кладе слухавку. Через хвилину приходить мені смс, немов чекайте авто - шевролє еванда, тариф з Роменської до центрального ринку 38 грн 0-о, я був в шоці. передзвонюю, кажу шо це таке, ви мені кажете що має приїхати білий ланос, в смс яка прийшла із запізненням в годину сказано шо буде Шевролє і що доїхати від Роменської до Ринку коштує 38 грн, вона в котре вибачається, каже шо тариф в нормі, що найкоротший шлях коштує 38 грн. В результаті таксі я так і не дочекався, трохи спізнився, але на щастя це була не життєво важлива подія. Враховуючи те, що до ЖД вокзалу відстань від мого дому 6,5 км, і зазвичай таксисти беруть 30 грн, то до ринку 4,5 км і у Максі таксі тариф виходить 38 грн. Така некомпетентність мене обурила і я вирішив попередити потенційних жертв щоб не потрапляли в таку ж неприємну ситуацію.
ну собственно то же, что я и описывал. Но до рынка 38 грн - это ваще жесть!
 
Зверху